PLAY dziwnie działa

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

PLAY dziwnie działa

Postautor: renowacja » czwartek, 25 kwietnia 2013, 18:28

Czy wy też w ostatnich dniach macie problemy z siecią play???

Mam 2 numery w play i w obu przypadkach ten sam problem, jak ja dzwonie do kogoś to słysze sygnał połączenia a czasami nie słysze nic.
Jak już ktoś odbierze moje połączenie lub ja odbiore od kogoś to nikt nic nie słyszy a licznik bije.

Miał ktoś podobnie?? bo nie wiem czy to wina sieci czy dziwnym trafem nagle oba telefony się psują

StaszekFistaszek
Częsty gość
Posty: 90
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 23:17
Kontaktowanie:

Re: PLAY dziwnie działa

Postautor: StaszekFistaszek » czwartek, 25 kwietnia 2013, 20:29

Tez tak mam i ogólnie sieć padała że nie było zasiegu..

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: PLAY dziwnie działa

Postautor: luksus » piątek, 26 kwietnia 2013, 05:20

Jeżeli korzystasz z nadajników plusa to takie coś się może wydarzyć w plusie niestety tak już jest...

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: PLAY dziwnie działa

Postautor: kris68 » niedziela, 28 kwietnia 2013, 06:39

luksusik ja uzywam Plusa i nie zauwazylem zadnych przerw wiec nie wiem czy to wina PLUSA.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości