Nitro Net - opinie

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
siarek99
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 24 marca 2013, 13:31
Kontaktowanie:

Nitro Net - opinie

Postautor: siarek99 » niedziela, 24 marca 2013, 13:43

Witam
Czy posiado ktoś może internet z firmy Nitro net?
http://www.n1tro.pl/index.html
Głównie chodzi mi o okolice uścia solnego, cerekwi, mikluszowic.
Jak jest z połaczeniem? Czy często zrywa połaczenie? Jak często nie ma internetu i na jak długo?
Prosiłbym o rzetelne opinie.

Z góry dziękuje :D

manager
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 25 marca 2013, 20:24
Kontaktowanie:

Re: Nitro Net - opinie

Postautor: manager » poniedziałek, 25 marca 2013, 20:45

Witam
ja mam teraz Nitro od jakieś 10 miesięcy mam umowę na 24 przez ten cały czas jest oki miałem 3mbs a teraz mam 5mbs na speedtestach o każdej przed dnia i nocy jest 5mbs, sprawdzam to często bo jestem uczulony na prędkość przedtem miałem z K2 media i było fatalnie płaciłem tyle samo a było strasznie. Teraz skype działa nie tnie i filmiki na youtube śmigają aż miło, ja jestem z Bieńkowic ale z tego co gadałem z serwisantami to mają zasięg w Uściu, Dziewienie, Cerekwi i Bogucicach. W Mikluszowicach też mają bo mój szwagier ma i też jest zadowolony.

z czystym sumieniem mogę polecić.

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Nitro Net - opinie

Postautor: luksus » wtorek, 26 marca 2013, 00:51

Jak dla mnie post managera zupełnie nic nie wart - sądząc po ilości postów oraz ich dacie...

manager
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 25 marca 2013, 20:24
Kontaktowanie:

Re: Nitro Net - opinie

Postautor: manager » wtorek, 26 marca 2013, 20:30

Witam
Forum przeglądam od jakiegoś czasu a zarejestrowałem się dopiero teraz bo jest jakiś temat w którym mogę się wypowiedzieć. Ja interesuje się komputerami i sieciami internetowymi. Internet z Nitro jest dobry, moim zdaniem godny polecenia.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Nitro Net - opinie

Postautor: kris68 » środa, 27 marca 2013, 16:07

Niestety zgadzam sie z luksusem bo kto jak kto ale on wie co mowi.
A tak między Bogiem a prawda nie ma od czasu padu Igloonetu porzadnego internetu z odpowiednim uploadem i downloadem w naszym regionie. Internetia olewa klienta totalnie sadzac z rozmow z ludzmi ( sam nie jestem w stanie stwierdzic bo nie mam wiec opieram sie na zdaniu innych ) kolejny wydawałoby sie OGOLNOPOLSKI PRZECIEŻ OPERATOR JAKIM JEST MULTIMEDIA - STAC ICH NA SZUMNE REKLAMY A OGOLNIE TO JEDEN WIELKI SYF - KONSULTANCI ZUPELNIE NIEPOINFORMOWANI - NA CAŁY KRAJ TE REKLAMY 30, 60, 120 Mb A ONI NIE MAJA POJECIA CZY W BOCHNI WOGOLE BEDZIE SZYBSZY NET NIZ 12Mb - KOLEJNA FIRMA KTORA OLEWA I JEJ NIE ZALEZY.

POWTORZE SIE KTOS POWIE I BEDZIE MIAŁ RACJE - MIMO LIMITÓW JEZELI POTRZEBUJE SZYBKO I COS DUZEGO SCIAGNAC CZEKAM DO 24:00 DO:8.00 ( SZYBKO W SENSIE ZE MOMENT I MAM NA DYSKU CO CHCE -NIEKONIECZNIE W CIAGU DNIA ) POZOSTAJE TYLKO TECHNOLOGIA LTE TAK PLUSA JAK I CYFROWEGO POLSATU TYLKO TE LIMITY - ALE LIMITY MUSZA BYC W TAKICH FORMACH DOSTĘPU DO INTERNETU - TAK SAMO SA NA ZACHODZIE PRZY POŁACZENIACH MODEMOWYCH LTE - BO TAK KAZDY BY SIE RZUCIŁ NA TO GDYBY NIE BYLO LIMITÓW. NO I POZOSTAJE CENA PO PRZEKROCZENIU LIMITU - TO JUZ TRAGEDIA - TYM NIEMNIEJ JAK NAPISALEM CO POTRZEBUJE TO SCIAGAM A NIE TAK JAK PRZEDTEM SCIAGALEM CAŁY INTERNET NA DYSK :D - to co sie nie spieszy moze mi jechac nawet na darmowym Aero 2 powoli ale stabilnie sie sciagnie a darmowe pozostanie jeszcze kilka lat.

Sorry za małego offtopa i caps locka ale chcialem podkreslic ze Bochnia obecnie z internetem jest jak co najmniej małe państewko afrykanskie - traktuja nas jak murzynów ( nie jestem rasista ) i rzucaja ochlapy predkosci i to za jakie ceny.

Ze tez osiedla Niepodleglosci nie wykupiło UPC wtedy na pewno byloby lepiej a tak mozemy pomarzyc i nawet nie ma co czekac ze nam sie otworza drzwi na internet jaki jest w Unii Europejskiej. Na to sie nie doczekamy. I to by było na tyle :( .

manager
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 25 marca 2013, 20:24
Kontaktowanie:

Re: Nitro Net - opinie

Postautor: manager » środa, 27 marca 2013, 21:16

Witam
Może od początku iglonet nigdy nie padł tylko się sprzedał za grube pieniądze, po za tym jak już chłopaki z Igloneta położyli lagę na wszystko to też była porażka bo transfer spadał do 256 albo 512 a na umowie było 1 lub 2 mbs.
Multimedia, pracowałem tam i nie będę się wypowiadał na temat tej firmy wiem tylko że dla nich priorytetem jest klient biznesowy a nie „szary zjadacz chleba taki jak my”
Co do wszystkich LTE z plusa i cyfrowego Polsatu to może to działa ale jak człowiek ściąga 10-15GB dziennie to raczej na nic mu się to nie przyda, bo po 3 dniach jest po limicie.
A biorąc pod uwagę Play, Orange i t-mobila to mi to nawet w tablecie nie chodzi tak jak powinno. Jak jestem w Krakowie czy Tarnowie to chodzi aż miło ale też limit i po zabawie.
Mam też aero2 ale to jest ostateczność raz działa raz nie.
Co do kwestii UPC Bochnia jest za mała aby było warto w nią inwestować UPC chyba nawet nie ma w Tarnowie a w tamtym roku dopiero weszli do Kielc kupując Aster.
Po za tym w Bochni jest kilka firm które sprzedają tam neta radiowego nie wiem dokładnie jaki mają zasięgi i czy wszędzie ale wiem na pewno że jest tam
Nitronet www.n1tro.pl
Fiberway www.fiberway.pl
Bestconect www.bestconect.pl
Netsystem www.internet.netsystem.pl
Ps. Co do kwestii moich postów to ja zawsze liczę się ze zdaniem innych.
To że nie mam 150 czy 300 postów na forum nie znaczy że go nie czytam po za tym nie lubię pisać o pierdołach.
Pozdrawiam
Sorry za błędy i literówki

adax
Częsty gość
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2005, 16:55
Kontaktowanie:

Re: Nitro Net - opinie

Postautor: adax » czwartek, 28 marca 2013, 09:02

Powinno być , (zabrakło "net" w adresie który podałeś)

nitronet
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 27 października 2013, 09:58
Kontaktowanie:

Re: Nitro Net - opinie

Postautor: nitronet » niedziela, 27 października 2013, 10:20

Witam aby nie zakładać kolejnego tematu chciałbym zaprosić na naszą stronę internetową.

Firma Nitro-Net.pl zachęca do korzystania ze swojej oferty stałego dostępu do Internetu.

Na dzień dzisiejszy nasza firma ma zasięg w całej Gminie Drwinia oraz częściowo w Gminie Bochnia i Szczurowa.

Oferta zaczyna się prędkością 4Mb/s za 50zł, ale od nowego roku zostanie wprowadzona nowa oferta.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

http://www.nitro-net.pl
oraz fanpage na facebook-u.
http://www.facebook.com/nitronetplus
Kontakt
Tel. 790 580 986
biuro@nitro-net.pl

siarek99
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 24 marca 2013, 13:31
Kontaktowanie:

Re: Nitro Net - opinie

Postautor: siarek99 » środa, 27 listopada 2013, 21:08

może ktoś ma i móglby wrzucić speedtesta?

adamkalisz
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 4 stycznia 2014, 19:36
Kontaktowanie:

Re: Nitro Net - opinie

Postautor: adamkalisz » sobota, 4 stycznia 2014, 19:57

Hej, ja mam Internet z Nitro pakiet 10mbs na 2mbs już jakieś 3 miesiące, i jestem bardzo zadowolony firma wydaje się na poważną, podejście do klienta ok.
Zrobiłem dla ciebie siarek99 kilka speedtestów i wszystko śmiaga



pozdrawiam

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Nitro Net - opinie

Postautor: luksus » niedziela, 5 stycznia 2014, 04:08


adamkalisz
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 4 stycznia 2014, 19:36
Kontaktowanie:

Re: Nitro Net - opinie

Postautor: adamkalisz » niedziela, 5 stycznia 2014, 08:22

tak kolego dokładnie tak zrobiłem, zarejestrowałem się żeby wrzucić prt sc i pokazać jak działa internet z Nitro, nie każdy ma czas aby siedzieć na forum i pisać pierdoły tak jak ty

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Nitro Net - opinie

Postautor: luksus » niedziela, 5 stycznia 2014, 10:15


adamkalisz
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 4 stycznia 2014, 19:36
Kontaktowanie:

Re: Nitro Net - opinie

Postautor: adamkalisz » niedziela, 5 stycznia 2014, 10:44

nie będę zniżał się do twojego poziomu, pozdrawiam

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Nitro Net - opinie

Postautor: luksus » niedziela, 5 stycznia 2014, 16:29


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości