Awaria TV Cyfrowej i Internetu w Multimedia dn.22.03.2013

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Awaria TV Cyfrowej i Internetu w Multimedia dn.22.03.2013

Postautor: kris68 » sobota, 23 marca 2013, 10:09

Chwilowo w tym momencie korzystam z darmowego Aero 2 - moze ktos tez ma to jako lacze zapasowe a jako główne kablówke w Multimedii ? Od 14 na os. Niepodległosci nie ma ani tv cyfrowej ani analogowej , nie ma tez internetu. Cymbał na infolini pocieszył mnie ze moze dzis wróci telewizji i internet a moze nie. A tu do k...... n...... ( sorry ) jest piatek po południu i człowiek po całym tygodniu chcialby pokorzystac troche z mediów.
Czy ktos ma podobne problemy , dzwonił do nich i jaka uzyskał odpowiedz ?

JUZ SOBIE NAGRALI NA SEKRETARKE I NAWET NIE DA SIE Z NIMI POLACZYC - CZAS USUNIĘCIA USTERKI - GODZINA 18

-- Pt mar 22, 2013 16:16 --

Godzina 16:05 właczyli.

Jak sie okazuje od paru miesiecy nie ma konserwatora w Bochni ktory w razie awari szybko ja usuwał tylko teraz trzeba czekac na " specjalistów " z KRAKOWA lub BRZESKA - NIE UDAŁO MI SIE ODKRYC SKĄD BO JAK DZWONIE NA 244 244 244 - TO konsultant nigdy nie potrafi mi powiedziec gdzie sie dodzoniłem do Brzeska , Krakowa czy Gdyni gdzie firma ma główna siedzibę - no powtorze pytam konsultanta gdzie sie dodzwoniłem a ten za wszelka cene unika odpowiedzi - dzwoniłem ze 20 razy albo lepiej - nigdy sie nie określili wymijajac moje pytanie gdzie sie dodzwoniłem.

Stream jaki był taki był ale reklamujaca sie na cała Polskę - MULTIMEDIA ze swoimi predkosciami
30 MB , 60 MB , 120 MB ( ciekawe gdzie takie maja bo ja nie znam takiego miasta choc googlowałem troche ) - ze swoim max 12 /0,75 MB to jedno wielkie gó.........o.
Prosze moderatora o nie karanie za te kropki ale to prawda.

-- So mar 23, 2013 9:33 --

DZIS ZNOW OD GODZIN NOCNYCH NIE MA INTERNETU I TV NA CAŁYM OSIEDLU CZYLI TRZEBA LICZYC ZE CAŁY 24.03.2012 NIE WIADOMO DO KTÓREJ GODZINY - LUDZIE ZAPISUJCIE SOBIE TO ALBO CZYTAJCIE MOJE BLUZGI A POTEM DZWONI SIE NA 244 244 2444 , DZIAŁ REKLAMACJI I ZGLASZA ZE CHCEMY ZWROTU PIENIEDZY ZA NIE DZIALAJACA USLUGE/I.
TV NIE BEDZIE NIE WIADOMO DO KTOREJ BO ODE MNIE O 9.:05 DOPIERO PRZYJELI ZGLOSZENIE WIEC ZANIM " FACHOWIEC " DOJEDZIE I NAPRAWI TO NA PEWNO PARE GODZIN.

-- So mar 23, 2013 10:09 --

Wlączony o 10 :05 - czyli w sumie mamy wczoraj 2 h i dzisiaj jako ze w nocy siadło 10 h.

Awatar użytkownika
Champi
Bardzo towarzyski
Posty: 477
Rejestracja: piątek, 18 stycznia 2008, 21:44
Lokalizacja: Raz tu, raz tam.
Kontaktowanie:

Re: Awaria TV Cyfrowej i Internetu w Multimedia dn.22.03.2013

Postautor: Champi » wtorek, 26 marca 2013, 19:16


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości