Sony Ericsson Xperia X8, potrzebuje pomocy

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Asiunia
Częsty gość
Posty: 72
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2008, 22:48
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Sony Ericsson Xperia X8, potrzebuje pomocy

Postautor: Asiunia » poniedziałek, 17 grudnia 2012, 18:40

Pisze na bieżących bo sprawa trochę pilna.


Mam Sony Ericsson Xperia X8. Dziś kupiłam nowy telefon i nie znalazłam w instrukcji Xperii jak wyczyścić telefon,żeby wszystko przerzucić na kartę. Mam fotki i różne takie ,które chciałabym zachować a nie zostawiać w pamięci telefonu.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Pomóżcie....

Postautor: belzebub » poniedziałek, 17 grudnia 2012, 19:00

nie ten dzial

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Pomóżcie....

Postautor: belzebub » poniedziałek, 17 grudnia 2012, 19:23

wejdz w sutawienia telefonu tam powinny być ustawienia pamięci i tam powinnas miec wybor pamieci ( wbudowana + karta)
albo wejdz w galerie ( zdjecia , filmy muzyka itp) i w folderach powinna byc opcja przenieś lub kopiuj i tam zaznaczasz okienka co chcesz przeniesc i juz.ewentualnie szukaj w goole .
ewentualnie telefon podepnij do kompytera lub laptopa zgraj wszystko na kompa a pozniej przeniez z kompa na karte

Asiunia
Częsty gość
Posty: 72
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2008, 22:48
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Pomóżcie....

Postautor: Asiunia » poniedziałek, 17 grudnia 2012, 19:34

Ok.Dzięki ,zaraz spróbuję ale pierwszy sposób raczej odpada bo przeszukałam i nie znalazłam takiej opcji. Zostaje podłączyć do kompa.Może poradzę.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Pomóżcie....

Postautor: belzebub » poniedziałek, 17 grudnia 2012, 19:39

u siebie w samsungu mam taka droge. menu tam moje pliki i tam mam ZARZĄDZAJ i tam do wyboru przenies lub kopiuj

Asiunia
Częsty gość
Posty: 72
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2008, 22:48
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Sony Ericsson Xperia X8, potrzebuje pomocy

Postautor: Asiunia » poniedziałek, 17 grudnia 2012, 20:21

Wspólnymi siłami itd....
Znalazłam aplikację "Kopia zapasowa"' i przywracanie danych".
Napisało,że tą aplikacją przeniosę wszystko na kartę pamięci. Właśnie się przerzuca .
Dzięki za kierunek,oby się udało.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości