Operatorzy komórkowi a smsy

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Operatorzy komórkowi a smsy

Postautor: cod » niedziela, 25 listopada 2012, 12:09

Mam do was pytanie , jestem w T- mobile i doznalem dzis malego szoku jak po 3 miesiacach dziwnego tracenia minut zadzwoniłem do operatora .i dowiedziałem się że jeden wysłany sms = jedna minuta.Stąd moje znikające minuty bo 93 wysłane smsy to wydzwonione 93 minuty
Czy u was w sieciach też tak jest ?? ja zawsze byłem przekonany ze 4 smsy to jedna minuta.

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Operatorzy komórkowi a smsy

Postautor: karmelek » niedziela, 25 listopada 2012, 13:44


cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Operatorzy komórkowi a smsy

Postautor: cod » niedziela, 25 listopada 2012, 14:03

No to tyle mnie pocieszyłeś , ja troche się wkurzyłem bo na umowie która podpisywałem 9 lat temu miałem przelicznik 4/1 a przez te lata jak pisałem nowe aneksy co 2 lub 3 lata to było bez zmian 4/1 a że mi się umowa skończyła 3 miesiące temu i obecnie jestem na czas nieokreślony to mam 1sms/1 minuta . ( jak mi to przedstawił konsultant) a po moim pytaniu dlaczego nikt mnie nie poinformował w fakturze albo smsem albo mailem to pan stwierdził że nie mają obowiązku informować o zmianach klientów którzy są bez umowy.No to szczęka mi opadła .Tak czy inaczej tyle się ciesze zę za 2 tygodnie już będe w play bo czekam tylko na wygaśnięcie 30dniowego okresu wypowiedzenia bo T-mobile to tragedia

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Operatorzy komórkowi a smsy

Postautor: luksus » poniedziałek, 26 listopada 2012, 00:03

Jeszcze chwila i taryfy bez limitu będą miały przyjaźniejsze ceny a co do play, wszystko jest fajnie tylko różnie bywa z zasięgiem.

darkowsky
Częsty gość
Posty: 39
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2011, 14:37
Kontaktowanie:

Re: Operatorzy komórkowi a smsy

Postautor: darkowsky » poniedziałek, 26 listopada 2012, 07:18

Z zasięgiem bywa kiepsko z tego względu, że Play korzysta z anten wszystkich operatorów, więc przełącza tam gdzie jest "najluźniej" co nie zawsze przekłada się na dobry zasięg, ale w przypadku Play można w telefonie ustawić na stałe operatora (PLAY) i wtedy zasięg powinien być elegancki. W moim przypadku wybieram PLAY dużymi literami i nigdzie nie ma problemu z zasięgiem, a na początku z automatycznym wyszukiwaniem to była tragedia.

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Operatorzy komórkowi a smsy

Postautor: przemo » piątek, 30 listopada 2012, 22:14

Dlatego najlepiej zmienić na kartę. Polecam play.
Doładowanie 50zł i masz przez 100dni połączenia i smsy w play za darmo ze wszystkimi, 50zł zostaje Ci nadal na rozmowy i smsy do innych sieci. sms 0,9gr i minuta 0,29gr.
Dodatkowo są pakiety sms/internet/minuty itp..
np. nielimitowane smsy do wszystkich sieci - 10zł miesiac
więcej na stronie...
Myślę że oferta jest jak najbardziej ok.


Pozdrawiam.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości