Nowa opcja w internecie Multimedia.

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Nowa opcja w internecie Multimedia.

Postautor: kris68 » piątek, 9 listopada 2012, 13:19

Multimedia ktora przejeła Stream wprowadziła obecnie taryfe 12 MB/s. Czy macie jeszcze stare predkosci 10 MB/s czy juz zmieniliscie na nowe i czy to sie oplaca. Ja za 10 mega place 30 zl z hakiem a za 12 mega placilbym 54zl co mi wychodzi troszeczke nie bardzo - bo 20 zl wiecej za 2 MB/s dodatkowo. Zreszta 10 mega mi wystarcza bo mam shella - co potrzebuje sciagam na shella mam tam dysk 220 GB a stamtad dopiero do domu to co potrzebuje. Predkosc shella to 100/100 MB/s wiec dajmy na to film mam w 2-3 minuty a i tak sie nie oglada od razu i mozna obejrzec go potem. Zaczekam az Multimedia zacznie oferowac jak oferuje w Brzesku 30 MB/s.
Jezeli ktos ma juz opcje 12 MB/s prosze o opisanie czy rzeczywiscie predkosc jest taka i jaki jest upload bo to mnie interesuje najbardziej - czy dalej tak niski.
Prosze serdecznie o wasze wypowiedzi.

-- Pt lis 09, 2012 13:19 --

No co nikt nie podpisal jeszcze nowej umowy z Multimedia czy po prostu olewacie temat i nie chce sie wam pisać. Kurcze zamiera zycie pomału na tym forum a szkoda.

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Nowa opcja w internecie Multimedia.

Postautor: przemo » piątek, 9 listopada 2012, 16:40

Na tej ich stronie to za wiele się dowiedzieć nie idzie. Namieszane tak, że szok.
Pakiety widzę 3.
1 z internetem 12mb + telewizja cyfrowa za 79zł, jednak nie dostępna dla bochni/legionów i dodatkowo jakieś *z ceną przy e-fakturze.. i pewnie znów gdzieś ukryte inne koszty...
Bez sensu ;/

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Nowa opcja w internecie Multimedia.

Postautor: kris68 » sobota, 17 listopada 2012, 15:41

Alez maja totalna kiche w BOA - normalnie burdel - tlumaczylem gosciowi 5 minut ze zamiast FOX HD za ktory place mam 2 kanały FOX bez HD i dodatkowo ten podpisany jako FOX HD nie ma dzwieku - facet nie potrafił zrozumiec o co mi chodzi - a dzis sami to zdaje sie zauwazyli i naprawili - zdaje sie ze Multimedia to jeszcze gorszy syf niz Stream - i jeszcze wszystkie radia wyłaczyli.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości