Opinie o sieci PLAY

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Opinie o sieci PLAY

Postautor: renowacja » wtorek, 16 października 2012, 07:30

Witam , poprosze używkowników sieci play ( obecnych lub byłych) o opinie. Gdzie sa jakieś haczyki, naciagania klienta itp it. czy warto przenosic.

Zastanawiam sie nad przeniesieniem 2 numerów z abonamentu w T-mobile na 2 abonamenty w play.

po 10 latach razem w t- mobile ofruja mi w abonamencie za 29 zl -240minut i tyle
( dotychczas za oba numery placilem srednio 100-150 zl miesiecznie przez ostatnie 3 lata) .

W play po przeniesieniu oferuja mi na jeden numer za 29zl 340 min do wszystkich + 50 min przez 6 miesiecy jak zamówie przez internet + miesiac internet 200mb free później 7/miesiac + 3 miesiace za free darmo do wszystkich w play a później 10zl miesiecznie .
Więc oferta bardzo dobra ale potrzebuje się zorientować u osób trzecich a nie w salonie minusach w sumie jakby na to nie patrzeć chyba najlepszej sieci obecnie na rynku jeśli chodzi o ceny i promocje.

-- wtorek, 16 października 2012, 07:30 --

Temat do zamknięcia - umowe podpisałem

Dali mi takie warunki
Umowa 12 miesięcy
340min do wszystkich
+50min przez 6 miesięcy ( za zakup przez internet)
Stan darmowy do play przez 6 miesięcy za darmo a później 10zl miesięcznie jeśli będe chciał
200mb internet darmo miesiąc a później 7zl mies.
abonament 29zł a przez pierwsze 3 miesiące 14.50

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Opinie o sieci PLAY

Postautor: przemo » wtorek, 16 października 2012, 18:25

play zły nie jest (czasami może jednak gorzej być z zasięgiem), a już szczególnie jeśli mamy kilka osób w play z którymi często rozmawiamy.
Sam korzystam z play na kartę. Doładuję konto za 50zł i przez 3 miesiące rozmawiam bez limitu z wszystkimi w play a 50zł mam na połączenia do innych sieci. Czyli bardzo korzystnie i przede wszystkim nie wiąże mnie żadna umowa. Telefon zawsze korzystniej jest kupić na wolnym rynku niż w salonach.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości