Problem z TV w bochni

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Maxior
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: środa, 14 lipca 2010, 22:00
Lokalizacja: Bośnia
Kontaktowanie:

Problem z TV w bochni

Postautor: Maxior » niedziela, 30 września 2012, 23:05

mam pytanie do Bochniaków odnośnie tv analogowego w naszym mieście w ostatnich dniach
a mianowicie czy wam też pogorszył się obraz?
głównie pytanie odnośnie stacji nadawanych z Krakowa
z góry dziękuje za odpowiedzi

PS.wiem wiem teraz naziemna wchodzi ale jeszcze parę dni jestem na analogu i dlatego pytam bo nie wiem czy to wina mojej instalacji czy to jakiś ogólny problem techniczny w naszych okolicach

Fafik
Częsty gość
Posty: 37
Rejestracja: niedziela, 27 listopada 2011, 20:59
Kontaktowanie:

Re: Problem z TV w bochni

Postautor: Fafik » poniedziałek, 1 października 2012, 13:42

Zalezy w jakim rejonie mieszkasz, ja nie mam zadneych problemow moze masz cos zle podpiete albo zle ustawiona antene

Awatar użytkownika
Maxior
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: środa, 14 lipca 2010, 22:00
Lokalizacja: Bośnia
Kontaktowanie:

Re: Problem z TV w bochni

Postautor: Maxior » poniedziałek, 1 października 2012, 22:26

no własnie w tym rzecz ze od paru lat nic nie ruszane mam w instalacji.
widocznie będę musiał przepatrzeć cala instalacje

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości