Windows 8 - czy ktos z was juz instalował?

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Windows 8 - czy ktos z was juz instalował?

Postautor: kris68 » czwartek, 27 września 2012, 19:47

Jak w temacie :Windows 8 - czy ktos z was juz instalowal? A jezeli tak to czy macie jakies uwagi na temat działania nowych "okienek"?
I co sadzicie o tej promocji sklepu Komputronik.pl z Microsoftem - jest 1000 zestawow na Polske w opcji Upgrade z XP, VISTY, WINDOWS 7 na WINDOWS 8 PL BOX PRO w cenie 222 zł.
Ponoc poza tym tysiacem zestawów WINDOWS 8 w sklepie będzie kosztował 599 zł za wersje OEM i 800 zł za wersję BOX. Czy ktos może załapał się na ten zestaw ?
Pamietam jak pojawil sie Windows 7 byłem rano pierwszym klientem w sklepie OPTIMUSA na K.Wielkiego i zapłaciłem za wersje OEM z tego co pamietam 499zl. Prosze o sensowne wypowiedzi na temat nowego systemu jezeli ktos ma jakies uwagi i juz korzystał z udostepnionej wersji 90 dniowej - jestem ciekaw jak to chodzi w porownaniu z windows 7 i jak jest ze sterownikami.

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Windows 8 - czy ktos z was juz instalował?

Postautor: przemo » piątek, 28 września 2012, 17:12

Z windowsa 7 jestem bardzo zadowolony. Widziałem swego czasu opcję zapisów dla aktualizacji do windows8 za 69, jednak temat dotyczy osób które zakupiły nowy komputer po 2 czerwca i chcą Windows 7 uaktualnić do ósemki. ;/
Pewnie na siódemce zostanę aż do wymiany laptopa już z windows8 ;D ;)

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Windows 8 - czy ktos z was juz instalował?

Postautor: luksus » sobota, 29 września 2012, 14:27

Wydajność super, lecz do interfejsu trzeba się trochę przyzwyczaić.

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Windows 8 - czy ktos z was juz instalował?

Postautor: kris68 » sobota, 29 września 2012, 15:17

Luksus co sadzisz - opłacało sie za 222 zł kupowac UPGRADE BOX PL PRO - z puli 1000 sztuk.
Nastepne beda po 599 zł albo 699zł doniesienia sa rózne.

sylwucha21
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: wtorek, 20 września 2016, 14:05
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Windows 8 - czy ktos z was juz instalował?

Postautor: sylwucha21 » czwartek, 22 września 2016, 13:03

syf i tragedia, najgorszy windows jaki był zaraz obok visty.
Windows 10 teraz wymiata ;)

--

aragz
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: środa, 16 listopada 2016, 10:24
Kontaktowanie:

Re: Windows 8 - czy ktos z was juz instalował?

Postautor: aragz » środa, 16 listopada 2016, 10:29

Ja korzystam z Windows 10 i póki co jestem zadowolony to chyba najlepsza wersja od czasów Xp'ka

marektrans
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2016, 13:15
Kontaktowanie:

Re: Windows 8 - czy ktos z was juz instalował?

Postautor: marektrans » poniedziałek, 21 listopada 2016, 13:19

Ja mam 8 i jestem bardzo zadowolony. Co do 10 wersji Windowsa to mam mieszane uczucia.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości