Czy wam też ONET okropnie muli??

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Czy wam też ONET okropnie muli??

Postautor: ramuh » środa, 19 września 2012, 18:34

Witam.
Od kilku tygodni onet.pl okropnie muli, wiadomości otwieraja się po kilku sec. a gdy czytam info z większą ilością zdjęć to zdjęcia bardzo długo się wczytuja .ogólnie wielki syf.
Jak jest u was??

Awatar użytkownika
Champi
Bardzo towarzyski
Posty: 477
Rejestracja: piątek, 18 stycznia 2008, 21:44
Lokalizacja: Raz tu, raz tam.
Kontaktowanie:

Re: Czy wam też ONET okropnie muli??

Postautor: Champi » czwartek, 20 września 2012, 05:15

U mnie Onet zawsze mulił. I myślałem, że to tak ma być. Wczytanie artykułu czy podstrony zajmuje dość długie chwile. Myślałem, że to przez te wszędobylskie reklamy. Z czasem się do wolnego Onet przyzwyczaiłem i... przestałem go odwiedzać.

Zari
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: środa, 8 sierpnia 2012, 12:10
Kontaktowanie:

Re: Czy wam też ONET okropnie muli??

Postautor: Zari » piątek, 21 września 2012, 19:42

Faktycznie od jakiegoś czasu chodzi gorzej, szczególnie poczta. Czasami trzeba kilka razy odświeżać stronę żeby wogóle sie zalogować.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości