Jakie konta polecacie do sciagania ( jakie premium kupic)

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Jakie konta polecacie do sciagania ( jakie premium kupic)

Postautor: ramuh » czwartek, 26 stycznia 2012, 18:20

Potrzebuje kupic jakies konto premium do pobierania plikow ale nie mam pojecia jakie sa dobre teraz po calej tej gownianej sprawie z ACTA. Cale lata uzywalem fileserve i filesonic , ale niestety padly na amen .Chodzi mi o konta dzialajace z programem Jdownloader, oraz o konta sprawdzone aktualnie ( upload,netload itp)

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Jakie konta polecacie do sciagania ( jakie premium kupic)

Postautor: luksus » czwartek, 26 stycznia 2012, 19:18

pomysl o nopremium.pl - calkiem ciekawe

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Jakie konta polecacie do sciagania ( jakie premium kupic)

Postautor: kris68 » czwartek, 26 stycznia 2012, 20:06

ramuh jezeli ci cos moge poradzic na hosting z filmami, serialami softem - pozostal tylko Rapidshare. Oni juz dawno przestali placic za umieszczanie plikow - i tylko polacy sa liczykrupy zeby zarobic na hostingach innaczej nie wrzuca- serwery rapida stoja m.innymi w Szwajcarii i jak czytalem sam to sie wysmiewali ze tam FBI nie dociera. Na zachodzie - zwlaszcza w USA gdzie powstaje masa seriali i filmow ludzie wrzucaja na rapida dla idei a nie dla zarobku - dla polakow to niezrozumiale - wiem bo siedze po forach. Mi co prawda shell sciaga z rapida bez premium z tym ze z pelna predkoscia 100/100 ale po jednym pliku - jak wykupie premium bedzie sciagal wszystko na raz a potrafi sciagac jakby mial 200/200 czyli 20-25 mbit/s . no i niestety podstawa to shell dla torrenta i seriali i filmow ktore ludzie sciagaja z roznych stron . Za shella place nieduzo mam dysk 250 gb , 6 procesow na raz i jest nas 3 na jednym serwerze. Tak ze moja sugestia - tylko rapidshare - jest jeszcze Turbotit - to z Rosji ale tam predkosci jak wiatr zawieje no i kasa. Premium rapida na miesiac to 9,99 euro wiec da sie przezyc jak ci na czyms zalezy. Tak ze polecam dobrego i taniego shella jak i rapidshare.
Chcesz sie zaorientowac to poczytaj co ludzie pisza na peb.pl jak wyklinaja jak ktos na pare miesiecy wykupil bo taniej - dorobkiewicze. Wszystkie w chwili obecnej poza rapidem zamkniete lub zagrozone zamknieciem. Pozostaja stare dobre torrenty na zamknietych stronach - gdzie sie siedzi od kilku lat tam jest wszystko - ale ze wzgledu na ACTA wszedzie wylaczyli zaproszenia.
Ja to oczywiscie wszystko wiem z teorii - ja tylko przegladam strony :D .

A moj drogi kolego Luksusie No Premium juz nie nadaza co wprowadza nowy serwis to pada tak wiec nie wiem czy to teraz jest oplacalne.

Ramuch a przede wszystkim jak chcesz cos sciagac bez shella to tylko Internet Download Manager - wczoraj i przedwczoraj byla promocja i program był kolo 20 $ a kurs dolara niski wiec kupilem - a JDownloader to mam ale na shellu.
Ostatnio zmieniony czwartek, 26 stycznia 2012, 20:13 przez kris68, łącznie zmieniany 1 raz.

ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: Jakie konta polecacie do sciagania ( jakie premium kupic)

Postautor: ramuh » czwartek, 26 stycznia 2012, 20:12

Dzieki za odpowiedzi, ale ja pobieram glownie z tej strony www.exsite.pl i interesuja mnie premium do linkow jakie tam sa najczescie umieszczane, rapida juz tam nikt nie daje..Mi nie zalezy na darmowym koncie .Chce zaplacic ale miec pewne konto z obecnie dostepnych..
Turbobit jest ale teraz jego ceny wywindowali do 20 zl za 30dni ( wiec lekka przesada). Dawniej kupowalem premium filesonic za 1-3 zl i miesiac sciagalem 24/7 z pelna predkoscia :).

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Jakie konta polecacie do sciagania ( jakie premium kupic)

Postautor: kris68 » czwartek, 26 stycznia 2012, 20:15

ramuch poszukaj na tam sie wszystko pojawia pierwsze.

ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: Jakie konta polecacie do sciagania ( jakie premium kupic)

Postautor: ramuh » czwartek, 26 stycznia 2012, 20:21

ok.dzieki.poszperam

Gago
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 7 lutego 2012, 18:49
Kontaktowanie:

Re: Jakie konta polecacie do sciagania ( jakie premium kupic)

Postautor: Gago » środa, 8 lutego 2012, 14:03

p2mforum.info polecam ;)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości