Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
piotrek213
Przechodzień
Posty: 19
Rejestracja: niedziela, 17 października 2010, 18:05
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: piotrek213 » sobota, 28 stycznia 2012, 22:46

Co za syf !!!!!!!! zrywam umowę z nimi !!!!

kuba55
Bardzo towarzyski
Posty: 269
Rejestracja: niedziela, 4 listopada 2007, 21:43
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: kuba55 » sobota, 28 stycznia 2012, 23:32

Netia pod marką Internetia wykupiła Igloonet, teraz doprowadzi go do bankructwa i w ten sposób całkowicie legalnie pozbędzie się konkurencji.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: belzebub » niedziela, 29 stycznia 2012, 10:19

szlag mnie juz teafia z tym internetem... caly czas przerywa polaczenie, nie da sie pograc , pobierac pliku,..Zal.. jakie sa alternatywy na bochenskim rynku jesli chodzi o internet do domu prywatnego??? DOBRY INTERNET- taki jak dawniej igloonet 5ghz

petent
Bardzo towarzyski
Posty: 228
Rejestracja: środa, 30 marca 2011, 16:17
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: petent » niedziela, 29 stycznia 2012, 11:54

Potwierdzam przerwy w połączeniu.Rozwiązanie kolejnych umów może da im powód do myślenia jak poprawić łączność.Piszcie dalej bezpośrednio na adres Internetia o waszych problemach internetowych.pzdr.

Adwin
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 16:50
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: Adwin » niedziela, 29 stycznia 2012, 12:01


cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: cod » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 20:08

No ten internet jest teraz poprostu zayebisty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/...!
Podczas sciagania plikow w czasie okolo 10 minut zobaczylem komunikat POLACZENIE UTRACONE - OCZEKIWANIE NA NOWE POLACZENIE - 28 razy...No K>>>>> poprostu cudownie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: cod » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 21:31

wie ktos gdzie mozna dzwonic zeby wogole cos probowac zalatwic?? ma ktos jakies numery . przeciez szlag czlowieka trafia z tym gownianym internetem...

dziewczynka
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek, 13 grudnia 2010, 21:27
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: dziewczynka » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 22:20

tu nie ma po co dzwonić. Można próbować przez pół dnia a i tak nikt nie odbierze mimo, że telefon jest tuż koło ręki. Nic tylko samemu iśc do biura i wyegzekwować jakieś działanie z ich strony
btw dla próbujących na fakturze jest nr telefonu po połaczeniu sekretarka karze wybrać cyferkę pod którą znajduje się dany serwis to chyba jest nr 2

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: karmelek » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 22:30

A moze jakaś zmasowana akcja wyrażania niezadowolenia? :>

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: cod » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 22:40

a moze ktos z dawnej zalogi igloonet albo pan z obslugi klienta by sie odezwal..cokolwiek napisal, przeciez siedzicie na forum i czytacie ..Moze ktos napisze co sie podizlao ze z dobrego neta zrobilo sie wielkie G

Bochniak93
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 31 stycznia 2012, 12:13
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: Bochniak93 » wtorek, 31 stycznia 2012, 12:40

Największe dziadostwo jakie może być internet się tnie wieczorami praktycznie w ogóle go nie ma :| Kontakt z obsługa utrudniony(dzwoniłem od 2 tyg po parę razy dziennie ) praktycznie nie da się tam dodzwonić. Jestem klientem od 11 lat i szczerze mówiąc nie polecam. Dużo lepszy jest już "Best Connect" który wchodzi dopiero do Bochni ale ceny w porównaniu do "Igloonet-u" na pewno lepsze za 3 Mb w dzień a 6 Mb w nocy tylko 50 zł internet tam podobno śmiga nie to co tu.Mam nadzieje ze Panowie z igloonetu się trochę ogarną i wezmą sobie do serca to co jest napisane na tym forum bo inaczej to wątpię ze ktoś dalej będzie korzystał z ich usług. Śmiech na sali :!: :!: :!:

Wycior
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 31 stycznia 2012, 14:03
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: Wycior » wtorek, 31 stycznia 2012, 15:52

Aktualnie usługi swiadczone przez internetie to prawdziwy gniot! Juz kilkakrotnie zgłaszałem przerwy w dostawie internetu ping skacze jak chce. Ich jakość bardzo sie pogorszyła. Zastanawiam sie czy przedłużyć z nimi umowe. Jaką polecacie inną solidną firme??

Adwin
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 16:50
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: Adwin » wtorek, 31 stycznia 2012, 17:11


kraksa
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 10 września 2005, 10:09
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: kraksa » środa, 1 lutego 2012, 12:03

Niestety muszę potwierdzić. Internet tnie jak jasny gwint, myślałem że to jakieś problemy z routerem ale teraz wiem że to nie tylko mój problem... Też jestem długoletnim klientem i chyba uświadomili mnie że czas najwyższy zerwać umowę i przenieść się gdzieś indziej.

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: kris68 » czwartek, 2 lutego 2012, 16:58

Jedno mnie tylko zastanawia - po co P.Włodarczyk oplótł światłowodami całe miasto bo przecież Legionów Polskich, Windakiewicza, oś.Jana, Solną Górę, oś. Śłoneczne i jeszcze pewnie kawałek - przeciez to kupa kasy sama robocizna a licząc z cenami materiałów to miliony zł - i sprzedał to Netii. Na pewno mu się to opłacało - nie moja sprawa. Ale po co teraz spólka Internetia doprowadza do upadku całej firmy ? Bo z tego co rozumiem z wypowiedzi uzytkowników to awarie nie sa wogóle usuwane albo po tygodniu - na światłowodach ledwo dyszy, w biurze nikt nie odbiera. Ja nie łapię - kupować dobrze prosperujaca firmę na skale regionu i doprowadzać ja do bankructwa - przeciez nawet totalny idiota tak by nie zrobił. A cennik ktory podałem ramuchowi to az nie wierzylem ze mogą być takie ceny za internet.

Adwin
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 16:50
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: Adwin » sobota, 4 lutego 2012, 19:32


cubalibre
Częsty gość
Posty: 49
Rejestracja: czwartek, 28 października 2010, 15:12
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: cubalibre » sobota, 4 lutego 2012, 20:08

Z jakości neta : bardzo dobrego ( igloonet ) zrobiła się niedopuszczalna (internetia). To co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie! Lekko mówiąc nie interesuje mnie jakieś robienie teścików, niech to kur** zauważą że jakość neta po ich przejęciu każdemu się pogorszyła. Ruszcie dupę z tej obsługi klienta i zróbcie coś dla nas klientów. Proszę o polecenie jakiegoś zamiennika do tego syfu multmiedia/neostrada ... co polecacie ?

buhh
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 4 lutego 2012, 18:12
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: buhh » sobota, 4 lutego 2012, 20:13

Hejka ma ktoś z was może internet w multimedi/stream? a może jeszcze jakiś inny dostawca internetowy na terenie Bochni, gdyż ,,internet" z Interneti nie mogę nazwać inaczej jak gówniany. Co dwa, trzy dni w ogóle nie ma internetu na godzinę czasami nawet dłużej, ok rozumiem coś się zepsuło to trzeba to naprawić ale nie codziennie to jest niedopuszczalne. W poniedziałek zrywam umowę z nimi bo chcąc się zrelaksować grając ze znajomym człowiek dostaje szału, gdyż wciąż internet gubi pakiety.

KillZone
Częsty gość
Posty: 49
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 15:38
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: KillZone » niedziela, 5 lutego 2012, 11:42

byłem w biurze i powiedzieli mi ze niewiedza co się dzieje ,jutro tam wpadnę , i że gnam się z tym gównem bo ile może trwać awaria która doprowadza człowieka do szału ,kontaktu zero na ebok odpowiedzi zero dziękuje postoje

Dzwoniłem do bestconnect i spoko 50zł za 6mb ,3mb przez dzień a 6mb/s od 23do 8 rano czy jakoś tak umowa na 2 lata i co najważniejsze niema limitów :P i raczej się tam z decyduje

pozdrawiam

Adwin
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 16:50
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Igloonet (obecnie Internetia) strasznie zwolnił

Postautor: Adwin » niedziela, 5 lutego 2012, 11:59


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości