Internet Aero2 - dyskusje, opinie, nowości

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
Awatar użytkownika
J@nkes
Częsty gość
Posty: 86
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 13:09
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Internet Aero2 - dyskusje, opinie, nowości

Postautor: J@nkes » czwartek, 24 listopada 2011, 21:08

Hej, jakieś 2 miesiące temu kupiłem modem i zamówiłem kartę Aero2 umożliwiającą dostęp do darmowego internetu. Zgodnie z mapkami zamieszczonymi na ich stronie w chwili obecnej jesteśmy poza zasięgiem, ale do grudnia 2011 zasięg w naszym rejonie ma się znacznie poprawić. Na stronie http://mapa.btsearch.pl/ stacje bazowe Aero2 są zaznaczone między innymi w Brzesku i Niepołomicach. Jestem ciekawy czy ktoś z Forumowiczów korzysta z tej sieci, czy macie zasięg. Ja próbowałem w centrum Bochni oraz w centrum Brzeska, w każdej z lokalizacji brak zasięgu. Wysłałem nawet zgłoszenie awarii do Aero2, ponieważ po włożeniu karty do Nokii E51 dostawałem komunikat o nieaktywnej karcie SIM, ale odesłali mi tylko informację że w podanych lokalizacjach brak jest zasięgu.

Kronos KBC
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: piątek, 22 grudnia 2006, 20:20
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: Kronos KBC » czwartek, 15 grudnia 2011, 20:51

Aero2 poinformował o uruchomieniu kilkuset nowych stacji bazowych.
==========================================================
"...a dostęp do usługi zyskali mieszkańcy m.in.: ...Bochni..."
źródło:
http://satkurier.pl/news/70840/ekspansj ... lsatu.html

=======================================================
Czy miał albo ma ktoś może w Bochni to areo
czy to już działa i jak to ewentualnie chodzi w mieście :?:

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: luksus » piątek, 16 grudnia 2011, 10:54

Jakby ktoś coś wiedział to też jestem zainteresowany działaniem :)

Awatar użytkownika
J@nkes
Częsty gość
Posty: 86
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 13:09
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: J@nkes » poniedziałek, 26 grudnia 2011, 10:15

Dawno nie zaglądałem do tego wątku. Potwierdzam, że w Bochni jest już zasięg Aero2 i można korzystać z darmowego dostępu do internetu. Co prawda prędkość to tylko 256 kbps, a od stycznia ma skoczyć do 512 kbps. Dla osób zainteresowanych polecam artykuł , ponieważ nie wszystkie modemy pracują z kartami Aero2.

Awatar użytkownika
Mishot
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: piątek, 4 sierpnia 2006, 22:10
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: Mishot » wtorek, 24 stycznia 2012, 16:21

Witam
A ja od listopada czekam na jakikolwiek kontakt, pieniądze przelane, a e-maila brak, nawet pisałem do nich, cisza.
Zbieram papiery i widocznie muszę papierowo wysłać.
Za potwierdzeniem?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: AERO 2

Postautor: kris68 » niedziela, 29 lipca 2012, 20:16

Mishot ja i pieniadze wpłaciłem i wypełniłem te bzdurne 3 formularze ktore kazali i wysłałem priorytetem - poleconym za potwierdzeniem odbioru - tak że mi przyszlo że dostali w listopadzie jeszcze i tez czekam na kartę od listopada a tu ani widu ani slychu. Cos sie obawiam ze nazgarniali kasy a teraz maja nas w d.... i bedziemy czekać do wiosny. Tylko gdzie sie o to upominac.

-- Pn lut 13, 2012 5:17 --

Z tym ze mi karta wreszcie przyszla ale zaden z moich dwoch modemow jej nie obsluguje - musialem zamowic taki ktory bedzie dzialal a te dwa pojda do sprzedazy. Bo sa prawie nowe nieuzywane i bez simlockow.

-- Pn lut 20, 2012 7:21 --

No i ciekawa sprawa - doszla karta Aero 2 - przyszedł mi odpowiedni modem Huawei E 180 który jest zgodny ze starymi i nowymi kartami - z okna w drugim pokoju widze maszt z nadajnikiem a wiec gdzies 300 metrow i zeby bylo smieszniej moj smartfon HTC Wildfire odnajduje siec Aero 2 ale sie w niej nie zaloguje bo takie blokady zalozyli na karty nowe - tak mialbym smartfon jako modem - z kolei Huawei e 180 idealnie dziala z kazda polaczona z nim karta i jest momentalnie kontakt - natomiast gdy wloze karte Aero 2 wogole siec nie jest wykrywana- ja rozumiem 10 km od nadajnika ale 300 metrow bez przeszkod ani drzewka nie ma.
Jezeli ktos ma w Bochni jeszcze Aero 2 dzialajace prosze niech napisze jak to zrobil i jaki ma modem - bo ja obawiam sie ze dostalem uwalona karte. Wyslalem do bok Aero 2 maila ale jak na razie zero odpowiedzi. Prosze napiszcie jezeli komus działa.

-- Pn lut 20, 2012 7:26 --

J@nkes jezeli Ci dziala napisz jaki masz modem i gdzie plus minus mieszkasz/ ja w bloku na niepodleglosci i wedlug mapki zaraz za dzialkami i domem dzialkowicza jest ten maszt z nadajnikiem Aero 2. :?

-- Śr lut 29, 2012 16:23 --

Heh widze ze wszystkich wkurza " Internetia " więc pragne doniesć ze wreszcie udalo mi sie uruchomic u siebie Aero 2 - na modemie HUAWEI E 180 ( cena na allegro 100 - 120 zł ) - potrzeba troche zabawy - jak cos tu macie opis - + jak wiadomo karta 25 zł - karta z przełomu stycznia/lutego 2012 była przysłana.
Jeżeli strony nie sa przeładowane do przesady grafiką to internet da sie przeglądac spokojnie jak i korzystac z GG czy poczty.



-- Cz mar 01, 2012 8:51 --



-- Pt mar 09, 2012 11:37 --

A ja jestem zadowolony z AERO 2 - mam modem Air Live 3 G który ma wyjscie usb na modem - w przypadku gdy glówne łacze pada router automatycznie przelacza sie na modem z AERO 2 . Choc w sumie rzadko z tego korzystam - od stycznia jak dostałem karte miałem kilkudziesieciominutowe pady neta - moment wkladam modem w wolne łacze usb i uruchamiam Mobile Partner - 30 sekund i internet znów działa. Do konca waznosci karty zostało ponad 1000 dni jeszcze czyli praktycznie mam neta 512 kB/s za darmo - jak juz pisalem jednostkowy wydatek na modem i karte - 145 zl i jak chodzi o www, gadugadu i poczte - jestem niezalezny od awarii operatora - ze nie wspomne o tym ze na wyjezdzie rowniez kożystam z Aero 2.
W sumie dziwę sie ze mało sie wypowiadacie na temat tego darmowego internetu - nie każdy ssa duze pliki z neta a w zanadrzu zawsze jakąs opcje trzeba miec - no i mam 300 metrow od nadajnika tak ze jakosc sygnału jest na 95% i zawwsze full kresek - nie muli to znaczy ze malo ludzi z tego korzysta - a przeciez praktycznie cale miasto jest pokryte zasiegiem AERO 2. Idealne rozwiazanie jesli ktos ma iPada z działajacym HSPA+ .

-- Cz cze 07, 2012 9:19 --

Moja oferta sprzedazy modemu do Aero 2 Huawei E 180 jest tutaj : - tak sie zlozylo ze dostalem drugi modem wiec 2 mi niepotrzebne.

-- Pn lip 02, 2012 16:10 --




------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Aero 2 NOWOSCI I JEDNORAZOWA OPŁATA.

-- Pt lip 27, 2012 6:46 --

Widze ze mało osób jest zainteresowanych Aero 2 a ludzie uwierzcie ze za 27 zl w tym 20 zl do zwrotu macie [b] INTERNET [B] - niezalezny od Internetii czy Kablowej Stream na osiedlach. Wystarczy tylko dokupic w salonie PLAY modem HUAWEI 3131 za 129 zł. Podłaczacie do wyjscia usb i macie normalnie otwierajace sie strony .W sumie bedac zapobiegliwy wydalem wczoraj na druga karte ( na wszelki wypadek gdyby pierwsza padla , choc to sie nie zdarza). No i mam jeszcze prawie 1000 dni internetu
512kb/s / 512kb/s co wystarcza do swobodnego otwierania stron , pisania na gadu gadu i poczty. Tylko wejsc na strone AERO 2 i zamowic. Jak masz drukarke ze skanerem skanujesz awers i rewers dowodu zeby bylo widoczne ze to ty, do tego wrzucasz jeszcze wypelnione prosciutkie zamówienie - plik tu : kazdy to zrobi i wysylacie dwa dowody wpłaty : jeden na 20 zł za wydanie karty nr. konta :

- 24 1680 1248 0000 3000 1872 7122
- w tytule przelewu podaj poniższą informację Opłata za wydanie karty SIM BDI Aero 2 i podajesz swoj pesel - 20 ZŁ
- druga wplata na konto : 74 1680 1248 0000 3000 2077 9227
- w tytule przelewu podaj poniższą informację Opłata za wysyłkę karty SIM BDi Aero 2 i podajesz Pesel - bo jeden pesel to jedna karta dlatego druga wzialem na ojca - tu wplacasz 7 zl.( bO PRZEZ POCZTĘ POLSKA).

Robisz ksero wpłaty i do koperty wkladasz :

- wypelnione zamowienie ( link wyzej)
- awers i rewers dowodu osobistego
- i dwie karteczki ksero że dokonaliscie wpłaty
- razem to wynosi 31 zł.

Idziemy na poczte wkladamy to wszystko do koperty i wysyłacie listem poleconym z potwierdzeniem odbioru i priorytet - za 6,50 zł.
Czyli wszystko macie za 37,50 zł.
W ankiecie podajecie maila i na mail dostajecie informacje kiedy przyjdzie karta. W tym momecie jak wczoraj 26.07.2012r. wysłałem list karta powinna przyjsc do mnie w okresie miedzy :
od 21 lipca 2012r. do 30 września 2012r. ale przewaznie przechodzi nawet po 3 tygodniach a ta date co podałem to macie max.

Do tego kupiłem router TP Linka - TL - MR 3420 za 159 złotych w Mediamarkt w Galeri Rondo lub na ulicy Murowianka 1 dostajecie ten sam model tylko z jedna antena do wifi za 120 zł .
W routerze zmieniacie oprogramowanie na najnowsze z 23.07.2012 r - to firmware obsluguje modem Huawei 3131 z PLAY. Z tyłu macie oprócz normalnych wyjsc jak to w routerze - i wyjscie usb - mozecie wpiac bezposrednio ale ja mam na 35 cm kablu zeby sie przypadkiem nie ulamał modem - a w ustawieniach routera dajecie - w zakladce Network :
- Play ( odbiera na tym AERO 2 )
- numer kierunkowy ktory zreszta jest na stale wpisany * 99#
- i APN wpisujecie darmowy.
I to wszystko - w statusie routera macie podana jakosc sygnalu jaka dociera do modemu na kolorowym pasku w % - ja mam prawie w Aero 2 i iPLUS - 100 %.
W wersji tanszej net za darmo na trzy lata ( na razie na 3 lata bo przyciskaja Solorza zeby wydłuzyl ten okres wiec pewnie bedzie wiecej )
- z tym ze router to moja fanaberia nie jest do niczego potrzebna. Za darmo rozmawiam nawet z zagranica przez AERO 2 przez bramke VOIP bo godzina rozmowy wynosi mnie 3,60 zł.

Nie pracuje w zadnej firmie zwiazanej z Aero 2 ani nie mam zadnych profitow - dziele sie tym z wami bo to sprawdzilem jak szybko chodzi ( dotychczas 70 tys. abonentow ) - wszystko działa na BTS-ach PLUSA - w Bochni naliczylem 6 stacji ktorych BTS-y obsługuja AERO 2. Mimo wszystko malo ludzi o tym wie i mysli ze sa ukryte koszty - uzywam tego piaty miesiac i nie zaplacilem ani grosza typu abonament czy doladowanie - bo tego tam nie ma - internet jest całkowicie darmowy.

A przypadku np. Polsatu Cyfrowego i internetu od nich macie predkosc niby 100 mbit/s ale ludzie strasznie narzekaja ze nie osiaga nawet 1/3 predkosci - no i placicie [cenzura] duzy abonament i macie limit kilku gigabajtów za kilkadziesiat do 100 zł - przy tej predkosci wykorzysasz limit w ciagu poł godziny jak dobrze pójdzie - zalezy co sciagasz. Wiec to kiszka.

TAK WIEC GORĄCO WAM POLECAM AERO 2 DARMOWE - I DLATEGO PODAŁEM WSZYSTKIE LINKI DO DRUKÓW I CENĘ - MACIE TEZ PODANE CO NAPISAC W DOWODZIE WPŁATY I JAKI NUMER KONTA NA KTORY DOKONAC PRZELEW - JA TO MAM JAKO ZASTEPCZE ŁACZE JAK MI GŁOWNE SIADA Z POWODU AWARII - NIE TRACE KONTAKTU Z INTERNETEM BO MODEM MOMENTALNIE PRZEŁACZA SIE Z WAN NA 3 G.

NAPRAWDE WAM POLECAM TĄ OPCJE DO PRZEMYSLENIA BO MACIE WSZYSTKO ZA DARMO. JAK KOGOS NIE DO KONCA PRZEKONAŁEM I SIE ZASTANAWIA TO ZAPRASZAM NA MOJE GG 2392387
UDZIELE WSZYSTKIE ODPOWIEDZI NA NURTUJACE WAM PROBLEMY Z AERO 2. jESTEM NIBY NIEDOSTEPNY ALE ZAWSZE SIEDZE PRZY KOMPUTERZE. POZDRAWIAM I ZYCZE UDANEJ DECYZJI. KRZYSZTOF .

i NAJWAZNIEJSZE JAK PO OKRESIE TYCH KILKU LAT PRZESTAJECIE Z TEGO KORZYSTAC - WYSYLACIE DO NICH KARTE SIM TA BIALA DUZA Z KTOREJ SIE WYLAMUJE KARTE NO I OCZYWISCIE KARTA SIM - DOSTAJECIE PELEN ZWROT PIENIEDZY - BO TO BYŁO TYLKO WYPOŻYCZENIE TAK JAKBY - ALE JAK WAM NIE ZALEZY NA 27 ZŁ TO NIE MUSICIE TEGO ROBIC - JA OSOBISCIE NIE MAM ZAMIARU UPOMINAC SIE O KASE.

-- N lip 29, 2012 19:16 --

No i co podnosze temat - nikogo w Bochnii nie interesuje Aero 2 czy tez po prostu nie macie ochoty sie wypowiadac - jak juz napisałem - po zakupieniu tego nowego routera TP-MR 3420 i po wgraniu oprogramujowania sprzed 6!!! dni - co chwile wydaja nowe co dobrze swiadczy o firmie ze reaguje na wszelkie niedomagania czy braki zgodnosci z nawet chinskimi czy z jakiegos singapuru modemami - z wszystkim wspoldziala - na moim Huawei E 3131 Aero 2 chula jak szalony choc jak napisałem net z kablowki a to łacze zapasowe. Zero przerwan - strony laduja sie slicznie - zamowilem sobie nawet jeszcze jedna karte na wypadek gdyby ta nagle padla choc nie powinna - za kilka tygodni odbiore przesylke.

Czy naprawde NIKT W BOCHNI NIE KORZYSTA Z AERO 2 CZY TEZ NIE MACIE OCHOTY SIE WYPOWIADAC ? PROSZE NAPISZCIE. MNIE SIE UDALO NAMOWIC JEDNEGO KOLEGE I CHYBA ZAMOWI KARTE DO iPADA - NORMALNIE BEDZIE SMIGAL A WSIO ZA DARMO - MIMO WSZYSTKO CZEKAM AZ KTOS SIE WYPOWIE.

Awatar użytkownika
Champi
Bardzo towarzyski
Posty: 477
Rejestracja: piątek, 18 stycznia 2008, 21:44
Lokalizacja: Raz tu, raz tam.
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: Champi » środa, 1 sierpnia 2012, 19:14

No Kris868 muszę przyznać, że odwaliłeś kawał dobrej roboty opisują tu krok po krotu co i jak poustawiać, jak zamówić i tak dalej. To się chwali. Dobrze by było, aby ludzie z tego korzystali, bo się niebawem okaże, że rząd daje ludziom darmowy internet, a oni nie biorą i tylko narzekają, że brak dostępu do neta (i takie tam).

A co się tyczy darmowości to... spawa trochę nie do końca jasna. Prawda, płacisz raz a potem za free no i mobilnie. Możesz mieć neta nie tylko w domu, ale na terenie prawie całego (80%) kraju a to już duży plus. Jednak na początku koszty są. I to nie małe. Na początek trzeba wydać na kartę i modem czyli około 200zł (nie doliczając routera). Ale później to już na prawdę za FREE. Nie ma miesięcznych opłat.

Jeszcze raz szacun za szczegółowy opis instalacji.

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: kris68 » sobota, 4 sierpnia 2012, 21:37

Champi sprawe routera mozna pominac to tylko moja zachcianka - a duzo osob ma modemy kompatybilne z Aero 2 nawet o tym nie wiedzac - no ale tak za 129 modem + 27 karta = 156 zł i mamy bezplatny dostep do internetu w calej Bochni i praktycznie gdzie pojedziemy. Dzieki ze choc ty sie odezwales - napisalem to wszystko bo ludzie sie boja i nie wiedza co zalatwiac a oni to jeszcze zakamuflowali - a tu macie wszystko na tacy co, gdzie i jak. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Champi
Bardzo towarzyski
Posty: 477
Rejestracja: piątek, 18 stycznia 2008, 21:44
Lokalizacja: Raz tu, raz tam.
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: Champi » sobota, 4 sierpnia 2012, 22:05

O tak, ludzie się boją to prawda. Wiesz, trochę jest z tym zachodu to raz. A dwa to jak się kogoś zapytasz o "bezpłatny internet" to myślę, że połowa ludzi nie będzie wiedziała o czym mówisz, a pozostali powiedzą "ja mam internet i tego nie potrzebuje". Szczerze mówiąc to jeszcze kilka miesięcy temu (na początku tego roku) też nie wiedziałem o Areo, aż natrafiłem na ten wątek.

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: karmelek » niedziela, 5 sierpnia 2012, 09:38


Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: kris68 » niedziela, 5 sierpnia 2012, 10:16

karmelek - teoretycznie masz racje - ale jak napisalem duzo ludzi ma kompatybilne modemy -
a wiesz jak mialem dobrze jak nam przerwali swiatlowod i 2 dni nie było internetu. A ja powoli bo powoli ale załatwialem sobie all przez net - wszystko za 27 zl - po zwroceniu przez nich 20 zl na koniec - za 7 zl - 3 lata darmowego neta albo i dluzej.

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: renowacja » niedziela, 5 sierpnia 2012, 11:03

Aero działa tylko w PL???
W sumie rozwiązanie dobre bo nieraz jak człowiek jedzie do pracy na drugi koniec kraju to jest problem z netem.


Fajna rozpiska i świetne naświetlenie tematu :mrgreen:


http://allegro.pl/modem-usb-huawei-e313 ... 89914.html

Czy taki zestaw wystarczy ??
Zakup -----> instalacja na dowolnym laptopie i ciesze się netem bez ograniczeń???






http://www.youtube.com/watch?v=1ZrRd0RQLQE

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: kris68 » niedziela, 5 sierpnia 2012, 11:07

Tylko w PL no moze gdzies przy granicy.
Tak drogi zestaw jest niepotrzebny - idziesz do salonu PLAY i kupujesz zestaw za 129 zł. No chyba ze ci antena potrzebna bo mieszkasz/przebywasz w jakims tragicznym odludziu.
Wszedzie tam gdzie sa nadajniki/BTS-y PLUS-a i POLSATU musisz miec odbior. Wystarczy kuknac na mapke i zobaczysz czy tam gdzie mieszkasz jest ich zasieg.

duken
Częsty gość
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 25 lipca 2005, 12:38
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: duken » poniedziałek, 6 sierpnia 2012, 22:46

a ja mam coś problem z AERO2, ulica boczna od Proszowskiej i na modem e3131 bez anteny na ręcznym wyszukiwaniu sieci łapie (orange, plus, era) a po podpięciu antenki dochodzi play i tyle, brak właściwego sygnału.

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: kris68 » wtorek, 7 sierpnia 2012, 14:17

A ODBLOKOWALES MODEM ZEBY WIDZIAL 900 mhZ ? BEZ TEGO NIE RUSZYSZ.

Prostszy sposób: Użyć programu top_netinfo zgodnie z instrukcją:

Top NetInfo można pobrać ze strony autora : http://www.sklepy.ehost.pl/top_netinfo.zip


Dla osób zaawansowanych ręczne ustawienie komendą AT:

duken
Częsty gość
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 25 lipca 2005, 12:38
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: duken » wtorek, 7 sierpnia 2012, 20:17

na ulicy brodzińskiego łapie mi bez anteny. dałem mu ręczną rejestracje i niestety niepowodzenie.
muszę spróbować z inna anteną (mocniejszą) i programem TNI

Zari
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: środa, 8 sierpnia 2012, 12:10
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: Zari » środa, 8 sierpnia 2012, 12:20


Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: kris68 » środa, 8 sierpnia 2012, 13:45

AERO 2 NADAJE NA BTS-ACH/ NADAJNIKACH PLUSA BO TAK MAJA PODPISANE UMOWY WIEC POWINIEN BYC ODBIOR W CALEJ BOCHNI.

4. Jaki jest zasięg sieci Aero2?

Poglądowy zasięg sieci Aero2 HSPA+ 900MHz na dzień 22.12.2011 :


Zari
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: środa, 8 sierpnia 2012, 12:10
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: Zari » czwartek, 9 sierpnia 2012, 16:00

Chyba nie do końca tak jak piszesz. Aero2 ma swoje nadajniki które wykorzystywane są też przez PLUS i Cyfrowy Polsat, jako że właściciel ten sam;P
Aero2 działa na 900Mhz a Plus ma swoje nadajniki tylko na 2100Mhz.
W Bochni jest raczej tylko 1 nadajnik. Ja łapię sygnał wg. TNI z nadajnika na Nowym Swiecie co się z zgadza.

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: kris68 » piątek, 10 sierpnia 2012, 15:38


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości