Do UZYTKOWNIKOW T-MOBILE WAZNE SMS KLUB TAK

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
slonce
Stały bywalec
Posty: 137
Rejestracja: poniedziałek, 13 grudnia 2010, 17:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Do UZYTKOWNIKOW T-MOBILE WAZNE SMS KLUB TAK

Postautor: slonce » wtorek, 25 października 2011, 15:00

Spawdzajcie sobie saldo konta raz na czas , ja dzis sie strasznie rozczarowalem gdy przy sprawdzabniu salda okazalo sie ze mam na koncie 128 zl ponad stan pomimo ze jeszcze minuty do wykozystania sa, ..Okazalo sie ze mam 20 dni aktywny jakis sms KLUB TAK , ktory ponoc aktywowalem ale nioe przypominam sobie takiej sytuacji..Konsultant stwierdzil ze nie ma mozliwosci sprawdzic czy ja sam to aktywowalem ale rachunek musze zaplacic... Ten sms kosztuje prawie 5 zl za kazdy dzien.... I najlepsze jest to ze ja zawsze odrazu wywalalem sms promocyjne bo to naciagacze...Mial ktos podobne przypadki..da sie jakos odzyskac kase???

Awatar użytkownika
wykopp
Stały bywalec
Posty: 141
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 19:18
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Do UZYTKOWNIKOW T-MOBILE WAZNE SMS KLUB TAK

Postautor: wykopp » wtorek, 25 października 2011, 16:00

Mieliśmy to samo, tylko jeszcze w Erze - okazało się, że usługa została aktywowana poprzez odebranie połączenia z "automatem" który coś tam nawijał i zakończenie połączenia zostało uznane za aktywację usługi...co jest zgodne z regulaminem.
Jedyne co udało się wywalczyć w tej sprawie to jakieś marne darmowe minuty...

Aha i jeszcze jedno, nie zdziw się jak przy następnej fakturze jeszcze coś doliczą - bo zrezygnowałeś (mam nadzieję) dopiero po otrzymaniu faktury i minęło już kilka dni od końca okresu rozliczeniowego.

Awatar użytkownika
slonce
Stały bywalec
Posty: 137
Rejestracja: poniedziałek, 13 grudnia 2010, 17:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Do UZYTKOWNIKOW T-MOBILE WAZNE SMS KLUB TAK

Postautor: slonce » wtorek, 25 października 2011, 17:26

DODAM ZE JAK TERAZ SPRAWDZILEM SMSY ODEBRANE TO JEST SPORO SMSOW OD KLUBU TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oto ich tresc...
Gratulacje, jestes juz w Klubie Tak i codziennie grasz o 5000zl .Jesli chcesz podniesc stawke , wez udzial w quizie! Kazda poprawna odpowiedz to 3000zl do twojej nagrody



I TO WSZYSTKO , codziennie przychodzil taki sms wiec nie ma szans zeby dobrac sobie do glowy ze cos jest nie tak i ktos nas naciaga, nie ma zadnej informacji ze ktos od nas pobiera oplate. Tylko to ze sprawdzilem sobie saldo konta uratowalo mi tylek przed znacznie wiekszym rachunkiem...


Smiech na sali ze w panstwie prawa mozna legalnie oszukiwac ludzi, stosujac triki skrutowe i slowne..

bogoswasko
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: środa, 2 lipca 2008, 23:06
Kontaktowanie:

Re: Do UZYTKOWNIKOW T-MOBILE WAZNE SMS KLUB TAK

Postautor: bogoswasko » wtorek, 25 października 2011, 19:45

Taka samas sytułacja była w "erze" jak wspominał "wykopp" ale w plusie jest podobnie „LOTERIA PLUS” czy coś takiego bardzo reklamowana ostatnio w tv. Jak jest jakiś konkurs organizowany przez operatora w którym "łatwo" wygrać to "wiedz że coś się dzieje" i przeczytaj cały regulamin!!!!

punkt 24"...Przesłanie wiadomości na numer
60400 jest nieodpłatne. Uczestnik, który przystąpi do „Klubu Loterii Plus”, będzie
otrzymywał codziennie, od dnia przystąpienia (w przypadku rejestracji między
godziną 00:00:00 a godziną 08:59:59) lub od dnia następującego po dniu
przystąpienia do „Klubu Loterii Plus” (w przypadku rejestracji od godziny 09:00:00
do godziny 23:59:59), do dnia 22 stycznia 2012 roku, jedną odpłatną wiadomość w
formie wiadomości SMS, której koszt, w kwocie 4 zł netto + 23% VAT (4,92 zł z
VAT), poniesie Uczestnik...."

Jeżeli ktoś z was już wysłał to zapraszam na strone (http://iframe.loteriaplus.pl/swcres/files/Regulamin.pdf) i tam poszukać sobie jak to przerwać pozdrawiam i mam nadzieję że dzieki mojej informacji 5zł zamiast dla operatora zostanie przeznaczone na inny bardziej szlachetny cel:)

martini
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: niedziela, 8 maja 2011, 22:12
Kontaktowanie:

Re: Do UZYTKOWNIKOW T-MOBILE WAZNE SMS KLUB TAK

Postautor: martini » wtorek, 25 października 2011, 20:19

ale czy to jest sms z Plusa o tresci "twoj numer bierze udzial w losowaniu ble ble ble? dostaje codziennie takie sms i juz mnie to drażni, ale nie zwróciłem uwagi czy umniejsza mi to stan konta.. co za zlodziejstwo

sporadyczna
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 13:54
Kontaktowanie:

Re: Do UZYTKOWNIKOW T-MOBILE WAZNE SMS KLUB TAK

Postautor: sporadyczna » czwartek, 27 października 2011, 12:01

Ja mam problem z wysłaniem sms'a z plusa.Wyświetla mi się komunikat ,że nie udało próba się nie powiodła,a z konta ubyła jakaś kwota,za każdym razem inna.Dobrze ,że przyszło mi do głowy sprawdzić stan konta przed próbą wysłania.Zgłosiłam reklamację(dwa razy!),zwrócono mi nieprawnie pobraną kwotę i ...sytuacja znowu się powtarza.Mam telefon na kartę i jak wykorzystam konto,chcę kupić nowy starter(szkoda mi tylko numeru),jaką sieć polecacie?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości