igloonet router wifi

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
piotr75
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 16 czerwca 2011, 20:50
Kontaktowanie:

igloonet router wifi

Postautor: piotr75 » niedziela, 11 września 2011, 21:10

witam ma ktoś może podzielone łącze przez router na niepodległości w igloonecie jak tak to jaki router posiada i czy to załatwiał w BOK w Bochni.

kj
Bardzo towarzyski
Posty: 225
Rejestracja: czwartek, 14 czerwca 2007, 21:42
Kontaktowanie:

Re: igloonet router wifi

Postautor: kj » niedziela, 11 września 2011, 23:30

Po sąsiedzku (os. Windakiewicza) mam najzwyklejszy router wifi, TP-Link WR340G v3. Nic nie załatwiałem, tylko sklonowałem mac z komputera, na który było zarejestrowane łącze. Chodzi bez problemu. W mojej opinii - dowolny router jaki nie kupisz powinien spokojnie działać. W moim przypadku kryterium wyboru szło przez obsługę VPN (IPsec), więc spokojnie możesz szukać czegoś tańszego.

ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: igloonet router wifi

Postautor: ramuh » poniedziałek, 12 września 2011, 17:47

U rodzicow na npdl jest router kupowany w dekanexie ( edimax - lub jakos tak ) Ostatnio go sam konfigurowalem, mialem na poczatku problem ale zadzwonilem do igloo i podali mi konkretny adres MAC jaki mam przypisac i reszta juz poszla gladko. U siebie mamy router ale juz od nich i na radiowym 5 GHZ

piotr75
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 16 czerwca 2011, 20:50
Kontaktowanie:

Re: igloonet router wifi

Postautor: piotr75 » środa, 14 września 2011, 11:37

ok, już zakupiłem w igloonecie router tp-link działa bez problemu ,konfiguracja w 5 min ,dzięki za info.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości