Plus GSM - Problemy z zasięgiem

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Plus GSM - Problemy z zasięgiem

Postautor: luksus » środa, 8 czerwca 2011, 18:19

Mam pytanie czy od około 2 tygodni nie spotkał się ktoś z problemem z zasięgiem oraz wybieraniem numeru ? - konkretnie chodzi o zasięg z nadajnika koło zbiorników wodnych na Nowym Świecie - mnie oraz kilku znajomym ucina zasięg podczas rozmowy a czasem żeby dodzwonić się to trzeba 3 - 4 razy kręcić numer. Jeżeli też macie takie problemy to dzwońcie na biuro obsługi klienta - warto odżałować 2zł na połączenie a jak będzie nas dzwonić większa ilość osób to będzie większa szansa że zareagują na ten problem.

Awatar użytkownika
Blaster
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: niedziela, 28 stycznia 2007, 12:21
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Plus GSM - Problemy z zasięgiem

Postautor: Blaster » czwartek, 9 czerwca 2011, 12:11

Tez tak mialem z miesiac temu. Trzeba bylo numer kilka razy krecic zeby "zalapalo". Moze sa przeciazenia albo cos.. Z zasiegiem bylo roznie, przy polaczeniu zasieg spadal o ponad polowe do 1-2 kresek.

Poland
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: niedziela, 16 maja 2010, 23:25
Kontaktowanie:

Re: Plus GSM - Problemy z zasięgiem

Postautor: Poland » czwartek, 27 października 2011, 20:58

Nie wiem jak to jest na terenie Bochni ale na terenie powiatu znam 5 miejsc gdzie są problemy z zasięgiem:
- Sobolów od zjazdu z centrum do granic z Buczyną i Nieprześnią
- Kamionna od okolic mostu do szkoły
- Wola Wieruszycka przy lesie obok drogi w stronę Ubrzeży
- Cichawka
- Lipnica Dolna (ta obok Muchówki) od granicy z Muchówką do lasu
Mam nadzieje że kiedyś naprawią tam zasięg.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość