STREAM COMMUNICATIONS - gwoli wyjaśnienia

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: STREAM COMMUNICATIONS - gwoli wyjaśnienia

Postautor: kris68 » poniedziałek, 5 grudnia 2011, 07:07

Czy wszystkim kablowka cyfrowa i net siadl czy tylko u mnie bo juz czekam na godziny pracy boku

niciewo
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 9 grudnia 2011, 09:36
Kontaktowanie:

Re: STREAM COMMUNICATIONS - gwoli wyjaśnienia

Postautor: niciewo » piątek, 9 grudnia 2011, 09:40

Witam,
na jakich ulicach w Bochni występują powyżej opisane problemy ze Stream'em?
Rozważam wykupienie abonamentu (tv+tel+internet 10mb) na ul. Św Leonarda.
Ktoś posiada doświadczenia z tego rejonu?

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: STREAM COMMUNICATIONS - gwoli wyjaśnienia

Postautor: kris68 » piątek, 9 grudnia 2011, 10:47

niciewo nie ma problemu rejonizacji czy os. Niepodleglosci cz Leonarda - napisze ci tak tv cyfrowa dziala extra jest w ofercie 12 programow HD i ogolnie nie ma zadnych awarii internet 10 mb za 30 zl lubi zwolnic od 18-22 jak chodzi osciaganie czegos wiekszego ale jak mam duzy plik/i to zostawiam na noc i rano spokojnie mam . Cala centrala jest na Niepodleglosci i tu na poczatku roku maja robic - czyli dodac predkosci i maja sie pojawic predkosci 20 i 30 mb. Co do telefonu to poradze ci cos innego ale to juz na gg 2392387 jak chcesz bo tu sie nie bardzo oplaca. Mozesz duzo wiecej rozmawiac przez tel w troche inny sposob za to duzo taniej.

Ja mam to to jest z pakietem rozmow ustawiona juz na easycall - mam taka dwa lata - jest 2 linia mam tam podpiety Freeconet bramka jest ustawiona tylko podlaczas i gadasz . Ceny rozmowy za godzine !!!! od 1.8 zl do 5,4 zł w zaleznosci od godzin dlatego nie ma sensu placic comiesiecznego haraczu jak tu doladuje za 50 zl i mam na kilka miesiecy gadania a rozmawiam duzo. No i oczywiscie podpinasz normalny telefon lub 2 zalezy jak chcesz.

niciewo
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 9 grudnia 2011, 09:36
Kontaktowanie:

Re: STREAM COMMUNICATIONS - gwoli wyjaśnienia

Postautor: niciewo » wtorek, 3 stycznia 2012, 12:24

dzięki za szybką odpowiedź.
telefonem akurat nie jestem zainteresowany.
z tego co się orientowałem to rzeczywiście miedzy 17.00 a 22.00 (przy Leonarda) transfer oscyluje w granicach 1-2 Mbitów.

a jak wygląda sprawa podłączenia internetu, jakiś router lub modem dają?

mariano
Częsty gość
Posty: 61
Rejestracja: wtorek, 18 lipca 2006, 23:05
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: STREAM COMMUNICATIONS - gwoli wyjaśnienia

Postautor: mariano » środa, 4 stycznia 2012, 21:14

Nie wiem czy wszędzie jest tak samo. Jesli chodzi o Leonarda 31 to sygnał puszczają do Ciebie koncentrykiem ( zabierają ci jeden kabel TV/SAT ). Do tego przychodzi rozdzielacz TV/DATA a poźniej modem kalbowy Cisco 2100 i tyle. Szczerze nie patrzyłem czy można od nich wydzierżawić/kupić jakiś router. Z modemu masz wyjście USB i zwykły ethernet ( RJ45 ) wiec jednego kompa podłączysz bezproblemowo.

p.s. Jako ze zabierają ci jeden drut którym powinieneś mieć TV/SAT to w zamian dają ci pare kanałów analogowych ( 1,2,TVP Kraków,Polsat, TVN, i coś tam jeszcze )

Pozdrawiam.
Mariusz.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości