Samsung HOPE RELAY jak pobrac na symbiana

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Samsung HOPE RELAY jak pobrac na symbiana

Postautor: renowacja » niedziela, 8 lipca 2012, 10:28

Witam
oststnio dość często pokazują reklame samsunga ( hope relay - pomagajmy za przebyte kilometry)
Wie ktoś może jak to pobrać na symbiana??? szukałęm u wujka GOOGLE ale nie znalazłem nic konkretnego ( tylko androidy) na samsungapps tez nie znalazłem

Zależy mi na tej aplikacji bo jeśli mierzy ona wykonane kroki to w tygodniu jestem w stanie nabić spore ilości kilometrów .








http://www.youtube.com/watch?v=2RecIcFl ... ure=relmfu

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Samsung HOPE RELAY jak pobrac na symbiana

Postautor: karmelek » niedziela, 8 lipca 2012, 13:20

Generalnie może być kłopot - Symbian traci rynek w urządzeniach, co przekłada się też na aplikacje.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości