canon 300 d - menu

Dla wszystkich amatorów fotografii. Dyskusje, linki, zdjęcia :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
cyberslaw
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: sobota, 6 lutego 2010, 19:06
Lokalizacja: Proszówki
Kontaktowanie:

canon 300 d - menu

Postautor: cyberslaw » sobota, 6 lipca 2013, 23:02

Jak w temacie. Chodzi mi o zmianę języka menu aparatu na polski. Staruszek, ale fotki robi świetnie. Więc szkoda się go pozbywać, jedynie drażni mnie anglojęzyczny interfejs. I proszę bez zgryźliwości typu "naucz się angielskiego"

Awatar użytkownika
j_zuzia
Bardzo towarzyski
Posty: 319
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 20:28
Lokalizacja: Rzezawa/Brzeźnica
Kontaktowanie:

Re: canon 300 d - menu

Postautor: j_zuzia » niedziela, 7 lipca 2013, 21:36

Nie znam menu canona ale szuja słowa "language"

cyberslaw
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: sobota, 6 lutego 2010, 19:06
Lokalizacja: Proszówki
Kontaktowanie:

Re: canon 300 d - menu

Postautor: cyberslaw » poniedziałek, 8 lipca 2013, 20:28

j_zuzia dzięki za podpowiedź ale niestety, nie ma w menu langue języka polskiego, szukałem na necie upgrade oprogramowania aparatu, niestety nie znalazłem. :)

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: canon 300 d - menu

Postautor: luksus » wtorek, 9 lipca 2013, 00:34

Na canon-board był kiedyś rosyjski nieoficjalny soft zawierający PL język ale wgrywając takie coś robisz to na własną odpowiedzialność.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Fotografia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości