Nissin (help)

Dla wszystkich amatorów fotografii. Dyskusje, linki, zdjęcia :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
art77
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: wtorek, 3 lutego 2009, 18:15
Kontaktowanie:

Nissin (help)

Postautor: art77 » sobota, 12 listopada 2011, 20:22

witam. czy lampa Nissin Di622 (dla Nikona D90) o nr 082850369 będzie działać z wyzwalaczem radiowym Phottix Tetra i odbiornikiem PT-04 II ?
oraz czy zadziałają ze sobą 2-3 lampy Nissin Di622 (lub Nissin Di622 Mark II, Nissin Di866). Wiem, że w TTL nie, tylko w Manual, ale nie jestem tego pewien.

O CO CHODZI ?
Mam Nissin Di622 i chciałbym dokupić 1-2 lampy, które działałby z wyzwalczem Tetra. Dlatego Tetra i Nissin bo tanie. Niestety nie ma opcji na droższe.

dzięki za pomoc. tylko nie strzelajcie.

Szelma
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: środa, 6 października 2010, 17:09
Kontaktowanie:

Re: Nissin (help)

Postautor: Szelma » poniedziałek, 14 listopada 2011, 13:33

pewnosci nie mam, ale wydaje mi sie ze powinny dzialac bez problemu. sam mam te tetry tyle ze z 580 exII i dziala toto poprawnie, czasem gubi zasieg ale ogolnie jest ok. eTTL to i tak IMHO bez sensu w przyp. wyzwalania bezprzewodowego, manual sprawdza sie duzo lepiej, jedyna wada to taka ze korekcji lampy nie mozesz ustawiac w body tylko muszisz do tej lampy biegac.

art77
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: wtorek, 3 lutego 2009, 18:15
Kontaktowanie:

Re: Nissin (help)

Postautor: art77 » poniedziałek, 14 listopada 2011, 19:09

no właśnie. nawet zwróciłem się do importera Nissina'a i odpisał mi, że "powinna" działać. Nie wiem, czy ryzykować 100 zł (nie jest to dużo, ale jednak). Określenie "powinna" nie daje mi gwaranacji. Jak kupię i okaże się, że nie działa to nie przyjmą mi nadajnika z powrotem bo używany. Szukałem odpowiedzi w internecie, ale tam haos........i bądź tu mądry

Szelma
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: środa, 6 października 2010, 17:09
Kontaktowanie:

Re: Nissin (help)

Postautor: Szelma » wtorek, 15 listopada 2011, 14:02

poszukaj albo zaloz nowy temat na nikoniarzach albo canon-board.info, to kopalnia wiedzy, na pewno ktos Ci pomoze.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Fotografia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości