Kurs nauki pływania dla maluchów

Wszystko co związane ze sportem. Bocheńskie ligi piłki nożnej, siatkowej, ręcznej, ligi amatorskie.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Tosiek
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: niedziela, 25 lipca 2010, 15:05
Kontaktowanie:

Kurs nauki pływania dla maluchów

Postautor: Tosiek » czwartek, 28 listopada 2013, 14:59

Czy ktoś może korzystał z zajęć na basenie dla niemowlaków? Bardzo proszę o opinie, gdyż zastanawiam się czy warto.

-- czwartek, 28 listopada 2013, 15:59 --

Podbijam:) Nikt nie brał udziału w takim kursie?:)

Awatar użytkownika
Farmazon
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 31 sierpnia 2010, 17:43
Kontaktowanie:

Re: Kurs nauki pływania dla maluchów

Postautor: Farmazon » środa, 4 grudnia 2013, 21:05

Witam!
Ja brałem :-) Tzn moja córeczka ze mną :-) Powiem tak.. ogólnie polecam. Przede wszystkim dlatego, że dzięki temu po tych zajęciach wiedziałem jak fajnie spędzić czas z dzieckiem na basenie. Zajęcia w miarę ciekawe, "Pani" wie jak przełamać ewentualny opór do wody. Jest sporo zabawek i innego sprzętu. Grupa nie była za duża. Co prawda nie skorzystałem z kontynuacji tych zajęć później, ale jestem zadowolony, i tak jak piszę przede wszystkim z tego, że przy drugim dziecku już sam korzystałem z wcześniejszej wiedzy nabytej na tych zajęciach :-) Pozdrawiam!

Tosiek
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: niedziela, 25 lipca 2010, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Kurs nauki pływania dla maluchów

Postautor: Tosiek » piątek, 6 grudnia 2013, 21:56

No właśnie mam ten sam dylemat:) dziękuję za odpowiedź:)

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: Kurs nauki pływania dla maluchów

Postautor: Bohh » czwartek, 16 stycznia 2014, 10:37

Osobiście uczę pływania, co prawda nie w Bochni, ale naprawdę, dla dzieciaków szczególnie tych małych do 3 lat to jedno z bardziej rozwojowych zajęć. Więc polecam.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Sport i rekreacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości