na dwóch kółkach

Wszystko co związane ze sportem. Bocheńskie ligi piłki nożnej, siatkowej, ręcznej, ligi amatorskie.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
qusiu
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 29 marca 2013, 10:36
Kontaktowanie:

na dwóch kółkach

Postautor: qusiu » piątek, 29 marca 2013, 10:42

Czołem, od dłuższego czasu zastanawiam się czy w Bochni organizowane są jakieś maratony kolarskie, czy istnieją jakieś grupy, zrzeszenia ostro kołowców. Będę wdzięczny za udzielenie mi jakiejkolwiek informacji na ten temat.
Pozdrawiam

Andi
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 16 marca 2013, 17:18
Kontaktowanie:

Re: na dwóch kółkach

Postautor: Andi » poniedziałek, 1 kwietnia 2013, 21:51

Ja też jestem zainteresowany tym tematem. Może ktoś by zorganizował niedzielną majówkę na dwóch kółkach, a chętnych na pewno byłoby dużo.

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: na dwóch kółkach

Postautor: karmelek » wtorek, 2 kwietnia 2013, 09:34


qusiu
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 29 marca 2013, 10:36
Kontaktowanie:

Re: na dwóch kółkach

Postautor: qusiu » środa, 3 kwietnia 2013, 20:42

No tak o Galicji słyszałem ale jest to wydarzenie raczej dla bardziej obeznanych w temacie, żeby nie powiedzieć profesjonalistów, mnie chodzi raczej a jazdę bardziej rekreacyjną chociaż nutka rywalizacji jest wskazana:) wiadomo w grupie zawsze raźniej, to dziwne, że w ponad 30tys. mieście jak Bochnia nie mówiąc o ludziach z okolic do których sam się zaliczam nikt jeszcze nie wpadł na taki pomysł.

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: na dwóch kółkach

Postautor: karmelek » środa, 3 kwietnia 2013, 22:59


rzurus87
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 17:51
Kontaktowanie:

Re: na dwóch kółkach

Postautor: rzurus87 » środa, 17 kwietnia 2013, 14:38

Witam,

Osobiście jeżdzę na rowerze crossowym, i tez chetniej pojezdzilbym w grupie, dlatego tez ze znajomymi mamy zamiar stworzyc stowarzyszenie, w ktorym jednym z dziedzin bedzie dzialanie na rzecz promowania jazdy na rowerze, jakies zawody wchodza w gre, bedziemy otwarci na propozycje.
Teren dzialania: północna częśc powiatu bocheńskiego. Tez mysle ze moze to miec wzięcie.

Pozdrawiam.

qusiu
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 29 marca 2013, 10:36
Kontaktowanie:

Re: na dwóch kółkach

Postautor: qusiu » piątek, 19 kwietnia 2013, 21:02

Mam nadzieje, że temat się rozwinie i już w tym sezonie możemy liczyć na jakiś pierwszy mini maratonik:)

imot
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 2 lutego 2010, 13:05
Kontaktowanie:

Re: na dwóch kółkach

Postautor: imot » niedziela, 21 kwietnia 2013, 00:59

Witajcie,
Jako że wspomnieliście o Galicji - cieszę się bo jestem tego współorganizatorem :)
Zapraszam do kontaktu via priv to spotkamy się i pokręcimy oraz pogadamy o możliwościach naszych okolic oraz o tym jakie podejście do tematów organizacyjnych ma władza w różnych miejscach - nasze stowarzyszenie sporo już przeszło jeśli chodzi o organizację i próby wdrożenia dwóch kółek dla szerokiego grona.
Co do preferencji - na początek sezonu może być północ powiatu choć nie gardzimy już ciekawym południem :)
Pozdrawiam !

I linki do tegorocznej imprezy Galicja:

http://galicjaroadmaraton.pl

facebook.com/galicjaroadmaraton

http://www.roadmaraton.pl/2013/kalendar ... cz_i_etap/
http://www.roadmaraton.pl/2013/kalendar ... a_ii_etap/

rzurus87
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 17:51
Kontaktowanie:

Re: na dwóch kółkach

Postautor: rzurus87 » środa, 24 kwietnia 2013, 09:42

A może u nas zorganizować coś takiego:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Masa_Krytyczna
Jestem na tak!! :)

qusiu
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 29 marca 2013, 10:36
Kontaktowanie:

Re: na dwóch kółkach

Postautor: qusiu » piątek, 31 maja 2013, 16:35

Ja również jestem za jak i za wszelkimi innymi inicjatywami związanymi z działalnością na rzecz propagowania jazdy na rowerze. Mam jednak obawy co do frekwencji. Ale myślę, że warto obmyślić trasę i spróbować zebrać grupę zainteresowanych za pośrednictwem popularnego ostatnio FB.

-- piątek, 31 maja 2013, 15:35 --

Odświeżam temat, pomyślałem, że można zebrać grupkę zainteresowanych za pomocą aplikacji Endomondo. Wystarczy ściągnąć darmową aplikacje Endomondo Sport Tracker na smartfona z androidem aby śledzić rezultaty swoich wypraw rowerowych. Pozwoliłem sobie stworzyć grupę "Bochnia na rowery!" Zapraszam wszystkich zainteresowanych do wspólnej rywalizacji:)

rzurus87
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 17:51
Kontaktowanie:

Re: na dwóch kółkach

Postautor: rzurus87 » poniedziałek, 10 czerwca 2013, 20:20

Jakoś mała frekwencja na endo, szału nie ma :/

qusiu
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 29 marca 2013, 10:36
Kontaktowanie:

Re: na dwóch kółkach

Postautor: qusiu » niedziela, 18 sierpnia 2013, 21:40

No niestety, może z czasem więcej ludzi dołączy, zapraszajcie znajomych i znajomych znajomych :D
Początki zawsze są trudne.

-- niedziela, 18 sierpnia 2013, 20:40 --

Witam ponownie i ponownie odświeżam temat. Myślę, że z bocheńskimi rowerzystami nie jest tak źle, na trasie w okolicy Bochni oraz w samym mieście zawsze spotykam kilku także jestem za tym aby zorganizować I masę krytyczną w mieście soli:) Na początku może być nas dosłownie kilka osób no ale od czegoś trzeba zacząć, jest ktoś zainteresowany taką inicjatywą?

rzurus87
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 17:51
Kontaktowanie:

Re: na dwóch kółkach

Postautor: rzurus87 » wtorek, 20 sierpnia 2013, 18:46

Jestem za!!! :)

qusiu
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 29 marca 2013, 10:36
Kontaktowanie:

Re: na dwóch kółkach

Postautor: qusiu » wtorek, 20 sierpnia 2013, 19:05

Jakieś propozycje do do terminu?

rzurus87
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 17:51
Kontaktowanie:

Re: na dwóch kółkach

Postautor: rzurus87 » środa, 21 sierpnia 2013, 18:04

O ile pamiętam, zazwyczaj w godzinach szczytu Masa Krytyczna jeździ, któryś piątek kolo 14-15, ewentualnie weekend, tylko wtedy to raczej jakaś wycieczka rowerowa będzie :D
Zrób jakieś wydarzenie na fejsie i sie zobaczy.
Myślę ze ost piątek sierpnia byłby ok, uczniowie mogliby dopisać, starsi, zależ od pracy, ja sie pisze tak czy siak :D

qusiu
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 29 marca 2013, 10:36
Kontaktowanie:

Re: na dwóch kółkach

Postautor: qusiu » środa, 21 sierpnia 2013, 21:39

Myślę, że 17 będzie najlepsza nie za wcześnie nie za późno:)
https://www.facebook.com/events/5621831 ... ts&fref=ts

Zapraszam!

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: na dwóch kółkach

Postautor: karmelek » środa, 21 sierpnia 2013, 22:08

Zgłaszacie to gdzieś? Czy partyzantka? W przypadku partyzantki sprawdzcie sobie jak wyglądają przepisy PORD...

qusiu
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 29 marca 2013, 10:36
Kontaktowanie:

Re: na dwóch kółkach

Postautor: qusiu » poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 20:14

Myślę, że frekwencja nie będzie powalająca więc nie ma sensu tego nigdzie zgłaszać po za tym każdy rowerzysta ma prawo do jazdy po publicznej drodze a to, że będzie ich akurat jechało kilku, kilkunastu w tym samym momencie... przypadek/wielodzietna rodzina:) Z tego co czytałem to kolumna może się składać z max 15 os. a kolejna powinna znajdować się ok 200m za pierwszą.

-- poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 19:14 --

Dla wszystkich nie posiadających fb. I Bocheńska Masa Krytyczna startuje w piętek 30 sierpnia o godzinie 17 z płyty rynku, serdecznie zapraszamy!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Sport i rekreacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości