Gdzie na sanki?

Wszystko co związane ze sportem. Bocheńskie ligi piłki nożnej, siatkowej, ręcznej, ligi amatorskie.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
tumix
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 22 października 2009, 08:46
Kontaktowanie:

Gdzie na sanki?

Postautor: tumix » czwartek, 17 stycznia 2013, 17:47

Gdzie w Bochni na sanki z dziecmi ? :D

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na sanki?

Postautor: przemo » czwartek, 17 stycznia 2013, 20:15

Może na Uzbornię je zabierz. Przewieziesz po alejkach i będą zadowolone. To zależy o którą część miasta Ci chodzi.

Awatar użytkownika
pionka
Uzależniony
Posty: 508
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:44
Lokalizacja: 49° 59' N 20° 26' E
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na sanki?

Postautor: pionka » sobota, 19 stycznia 2013, 20:54

A czy wejście na Uzbornie nie jest zamknięte od dłuższego czasu? W końcu to ciągle jest plac budowy.

Przy KN-2 obok mostka na kolejkę widziałem fajną górkę z dzieciakami na sankach. Jest kawałek do przejechania.

agila
Częsty gość
Posty: 41
Rejestracja: środa, 28 stycznia 2009, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na sanki?

Postautor: agila » piątek, 15 stycznia 2016, 20:04

Czy jest w pobliżu miejsce, gdzie można poszaleć na sankach z małym dzieckiem? Nie jeżdżę na nartach więc szczerze mówiąc nawet nie wiem czy wyciągi narciarskie mają miejsce dla małych saneczkarzy. A marzy mi się górka z prawdziwego zdarzenia. :D

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Sport i rekreacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości