PLHPN 2011/2012

Wszystko co związane ze sportem. Bocheńskie ligi piłki nożnej, siatkowej, ręcznej, ligi amatorskie.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
kosa
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: niedziela, 8 listopada 2009, 00:52
Kontaktowanie:

PLHPN 2011/2012

Postautor: kosa » wtorek, 20 września 2011, 16:10

Ostatni weekendowy turniej na hali widowiskowo-sportowej można by śmiało zaliczyć jako inaugurację sezonu 2011/2012 bocheńskiej halówki :) W związku z tym może warto założyć ten temat :) I od razu z tego miejsca pytanie: co w tej bocheńskiej halówce piszczy? Wszędzie się słyszy że ta drużyna się wycofuje z rozgrywek pierwszej ligi, ta również, ta znów z drugiej ligi ... ile w tym prawdy? Co z tą bocheńską halówką? :wink:

Awatar użytkownika
HMJ
Częsty gość
Posty: 57
Rejestracja: piątek, 26 czerwca 2009, 11:49
Kontaktowanie:

Re: PLHPN 2011/2012

Postautor: HMJ » wtorek, 20 września 2011, 17:43

Owszem, sezon niejako wystartował choć do zasadniczych rozgrywek pewnie chwilkę zaczekamy. Poczekamy w niepewności. Ty pytasz: "Co z tą bocheńską halówką?". Ja stwierdzam "(zawsze!) Warto rozmawiać". Popularność działu sportowego tego forum już dawno sięgnęło dna więc można się spodziewać, że zainteresowanie tym tematem będzie znikome, tym bardziej że jeśli 'ligowiec' zagląda tutaj to pewnie woli poczytać jak piszą inni. Pomyśleć, że temat ligowy przepełniony był kiedyś żywiołowymi dyskusjami i licznymi postami. Jeśli możemy mówić otwarcie to o zmianach w zgłoszeniach ligi doszły mnie jedynie 2 informacje. Rzekomo Igloo miało nie przystępować do nowego sezonu w Bochni. Ostateczny rozpad nastąpił też prawdopodobnie w legendarnej Szajce. O reszcie nic nie wiem (wiem tylko, że ZPR podejmie rękawice).

Zapewne wiele zależy od tego kto będzie organizatorem ligi w przyszłym sezonie i jaki ustanowimy regulamin. Temat jest powszechny więc chyba można mówić otwarcie. Jeśli ligę obejmie znany wszystkim Zbyszek, zapewne organizacyjnie bardzo ruszymy do przodu, a liga zrobi się bardziej medialna, a co za tym idzie atrakcyjna co przełoży się na ilość zespołów. Zupełnie nie wiem czy dalszą chęć prowadzenia ligi wykazuje Grzesiek i ewentualnie jakie proponuje zmiany (lub inaczej: jaki wachlarz zmian MOŻE zaproponować). Z tego co wiem, na drodze porozumienia między Z. a Starostwem stoją dwie kwestie: całkowitych kompetencji organizacyjnych oraz.. oczywiście pieniężna ;) Chyba najlepiej dla wszystkich byłoby jeśli strony doszłyby do porozumienia i jak najwcześniej zostały ogłoszone warunki zgłoszeniowe do nowych rozgrywek. W końcu październik za pasem..

Do niedzielnego etapu turnieju awansowało kilka drużyn, których należy lub być może należy się spodziewać w naszym nowym sezonie halowym: Semper Fidelis, ZPR, NPDL, Rz-wa Team, Arka, Sroki i Parkers. Nie chcę oceniać gry Parkersów i Arki. Parkersów zwyczajnie nie miałem zbytnio okazji obserwować, natomiast Arka nie zjawiła się na drugi dzień rozgrywek. Pozostałe drużyny choć większych sukcesów nie osiągnęły to jednak 'z gry' wypadły zupełnie przyzwoicie. Najbardziej szkoda chyba Srok, który grały najatrakcyjniejszy futsal lecz uległy BJ'owi w meczu, który powinny rozstrzygnąć na swoją korzyść. Totalnie zawiodło wszystkich, a chyba najbardziej samych siebie Igloo Bochnia. Chłopaki nie zdołali wyjść jednak z bardzo trudnej grupy.

kosa
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: niedziela, 8 listopada 2009, 00:52
Kontaktowanie:

Re: PLHPN 2011/2012

Postautor: kosa » wtorek, 20 września 2011, 21:12

Jeśli mówimy o lidze to najbardziej martwi to że już końcówka września a o bocheńskiej kopańce nigdzie nic nie słychać :? Oby to tylko dobrego złe początki :roll:

Jeśli mowa natomiast o turnieju to Igloo z tego co pamiętam jakoś nie mają szczęścia do turniejów organizowanych przez Zbyszka (w kwietniu odpadli na tym samym etapie rozgrywek). Masz rację tym razem mieli trudną grupę jednak wydaje mi się że z tym doświadczeniem i takim składem, a jakby nie patrzeć w ostatnim czasie są że tak powiem bocheńską drużyną eksportową umiejącą sprawić przysłowiowe lanie rywalom (patrz liga Brzeska i wygrane z każdą jak się nie mylę drużyną) - no pasowało choć z grupy wyjść.

Co do Srok to paczke mają niesamowitą ale jakoś te karne im nie leżą, jak nie wygrają w regulaminowym czasie to po ptakach (tak samo było w kwietniu gdy po karnych odpadli ze Stasiakami z Tarnowa). Szkoda bo na pewno grali jedną z ładniejszych piłek na turnieju i chętnie się ich oglądało.

Patrząc na Arkę to szczerze mówiąc nie wiem co powiedzieć. Osobiście nie oglądałem ich meczy w sobotę a jak sam słusznie zauważyłeś w niedziele nie chcieli by ich oglądano :D Jednak sądziłem że w sobotę raczej będą tylko dostarczycielem punktów coś a'la Włochate Dzidy w grupie A, tak więc byłem mocno zaskoczony widząc ich na niedzielnych rozpiskach.

Parker'si mocno odmładzają drużynę, śmiem rzec że wręcz hurtowo :D ale jak widać było po wynikach (ani jednej porażki!) całkiem nie źle im to wychodzi. Czyżby znaleźli równowagę między starymi lisami a młodym narybkiem? 8)

Z pewnością turnieju do udanych nie zaliczy NPDL. Mając niebotyczny skład jak na bocheńskie drużyny, naszpikowany indywidualnościami (Kozdroń, Cempa, Zagata i inni) rażą ogromną nieskutecznością stając się szarakiem takich turniejów - 1 pkt w niedzielę? Mizerka :?

ZPR zagrało świetny mecz z Vamosem w niedzielnych grupach eliminacyjnych i przed spotkaniem z nami z pewnością większość widziała ich już w ćwierćfinałach .... trzymaliśmy za Was kciuki z Rz-wa :wink:

dawidLord
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: wtorek, 2 maja 2006, 14:08
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: PLHPN 2011/2012

Postautor: dawidLord » wtorek, 27 września 2011, 09:45

macie jakieś nowe informacje o lidze? kiedy rusza? kto jest organizatorem? jaka kwota wpisowego itp? Pytam bo chce sie zapisać z kolegami

Igloomen
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 1 listopada 2006, 16:36
Kontaktowanie:

Re: PLHPN 2011/2012

Postautor: Igloomen » wtorek, 27 września 2011, 17:50

Jeśli PLHPN w Bochni wogóle wystartuje :D to prawdopodobnie rozgrywać swoje mecze będziemy na nowej hali napewno jest to plus natomiast minusem może byc termin Niedziela i Wtorek!!!!!!! :? (prawdopodobnie bo moze to być inny dzień tygodnia). Oczywiście są to tylko narazie przymiarki :) i nic potwierdzonego w 100%. Napewno z tego co słyszałem zmieni sie formuła rozgrywek czyli brak ograniczeń na zawodnikow zrzeszonych + pełny futsal ale tak jak napisałem to tylko informacje nie potwierdzone. Natomiast troche szkoda że już prawie październik a nie ma żadnego oficjalnego info :/.

dawidLord
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: wtorek, 2 maja 2006, 14:08
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: PLHPN 2011/2012

Postautor: dawidLord » piątek, 30 września 2011, 17:32


sidneypolak
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 2 października 2011, 18:57
Kontaktowanie:

Re: PLHPN 2011/2012

Postautor: sidneypolak » poniedziałek, 3 października 2011, 10:20

a jak tam letnie okno transferowe w wykonaniu klubów plhpn? ;d ktoś się solidnie wzmocnił?

kosa
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: niedziela, 8 listopada 2009, 00:52
Kontaktowanie:

Re: PLHPN 2011/2012

Postautor: kosa » piątek, 7 października 2011, 10:06

ja bym wpierw zaczął od pytania jakie drużyny wogóle mają zamiar wystartować jeżeli oczywiście liga wystartuje (innego scenariusza zresztą nie zakładamy :D ), bo poza wcześniej wymienionymi ZPR i Semper a także domysłach nad Parker's, WidMat, NPDL, Arka SK to ni słychu ni dychu :P wiem, że Rakiety składają drużynę, podobno Sroki mają debiutować w bocheńskiej lidze, były przebąkiwania i pogłoski że Żubr Gawłówek ... no nie krępować się - śmiało przyznawać się kto w tym roku walczy hehehe

jeśli chodzi o wzmocnienia to tak jak Robson pisał najlepiej było zobaczyć na turnieju Electrospec Cup kto z biorących udział czym dysponuje - może jakieś szokujące transfery? hehehe choć szczerze wątpię żeby Arka miała taką drużynę na lige :P Max'iu w bramce ZPR przypuszczam że też z powodu kontuzji Jurka, WidMat? ponoć faktycznie widziane osoby mogą zasilić ich drużynę 8) Parker's (no właśnie podobno już nie Parker's :P ) odmładzają ekipe z tego wynika hehe

-- piątek, 7 października 2011, 10:06 --

wreszcie jakieś wiadomości odnośnie bocheńskiej halówki :)
wygląda na to, że jednak rozgrywki się odbędą hehe ;)
szczegółowe informacje na stronach: http://semperfidelis.futbolowo.pl/ oraz http://widmat.eu/

steve
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 13:35
Kontaktowanie:

Re: PLHPN 2011/2012

Postautor: steve » poniedziałek, 17 października 2011, 10:25

czy jest jakaś drużyna która szuka sparing- partnera? Dysponujemy swoim terminem na hali w Kłaju lub możemy dojeżdżać do kogoś. Ew kontakt - 601068337

sidneypolak
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 2 października 2011, 18:57
Kontaktowanie:

Re: PLHPN 2011/2012

Postautor: sidneypolak » wtorek, 18 października 2011, 09:28

#

Drużyny które będą grały w 1 lidze to:

1. IGLOO

2. NPDL

3. STALPRODUKT

4. CCDP nowa nazwa: BAD BOYS

5. ZPR

6. AGROKOM

7. OPĘTANI (awans)

8. AIFO (awans w barażach)

9. ŁAPCZYCA (awans z powodu wycofania się drużyny BESKID

10. WIDMAT (awans z powodu wycofania się drużyny PERSHING


Podobno Stalprodukt zbudował pakę na mistrza :D

kosa
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: niedziela, 8 listopada 2009, 00:52
Kontaktowanie:

Re: PLHPN 2011/2012

Postautor: kosa » poniedziałek, 24 października 2011, 13:18

w związku ze startem rozgrywek w najbliższy weekend zapraszam do krótkiej lektury z wprowadzeniem do poszczególnych spotkań - http://semperfidelis.futbolowo.pl/ :D

Awatar użytkownika
malaga
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 12 marca 2006, 14:30
Lokalizacja: Estadio Mestalla
Kontaktowanie:

Re: PLHPN 2011/2012

Postautor: malaga » wtorek, 25 października 2011, 17:42

Strona PLF już niedługo, na razie zapraszam na fanpage'a , będą się na nim pojawiały najświeższe informacje dotyczące ligi.

sidneypolak
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 2 października 2011, 18:57
Kontaktowanie:

Re: PLHPN 2011/2012

Postautor: sidneypolak » wtorek, 13 grudnia 2011, 16:14

i jak wrażenia po rozegranej prawie całej pierwszej rundzie?

Awatar użytkownika
underhead
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: wtorek, 28 kwietnia 2009, 07:47
Kontaktowanie:

Re: PLHPN 2011/2012

Postautor: underhead » środa, 1 lutego 2012, 17:32

Dla podniesienia umiejetnosci warto obejrzec Mistrzostwa Europy w futsalu:

http://www.uefa.com/futsaleuro/index.html

Moze po takiej dawce edukacji skonczy sie kopanie po czole w PLHPN :D

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Sport i rekreacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości