Gdzie na narty!!!

Wszystko co związane ze sportem. Bocheńskie ligi piłki nożnej, siatkowej, ręcznej, ligi amatorskie.
natim
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 23 września 2011, 23:11
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na narty!!!

Postautor: natim » poniedziałek, 10 grudnia 2012, 22:26

A czy ktoś mógłby mi przedstawić ofertę cenową w białce? Interesuje mnie jeszcze wypożyczenie nart. W tym roku chciałabym zacząć przygodę narciarską, a jeszcze mnie nie stać na cały komplet profesjonalnego sprzętu. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
tankowiec
Częsty gość
Posty: 78
Rejestracja: niedziela, 1 lutego 2009, 13:14
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na narty!!!

Postautor: tankowiec » wtorek, 11 grudnia 2012, 09:18

Jeśli chodzi o narty to wypożyczenie kompletu (kijki+narty+buty) to koszt ok 60zł za dobę. Nawet jeśli zaczynasz swoją przygodę z nartami warto kupić własne buty narciarskie(komfort i higiena).pzdr.

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na narty!!!

Postautor: przemo » wtorek, 11 grudnia 2012, 18:14

Najpierw to może wypożycz sobie sprzęt, poucz się. Zobaczysz czy Ci się to podoba i wtedy możesz przeanalizować ile razy będziesz w roku na nartach i co się bardziej opłaca. Ceny wypożyczenia znajdziesz na stronie białki. Google pomoże.

Ink@
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: środa, 6 sierpnia 2008, 20:43
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na narty!!!

Postautor: Ink@ » wtorek, 11 grudnia 2012, 19:47

Witam,
Za kilka dni planuję wybrać się na narty. Będzie to mój pierwszy wyjazd na narty. Czy możecie polecić mi jakiś stok niedaleko Bochni/Krakowa, który najlepiej nadaje się na "pierwszy raz"?
Posiadam własny sprzęt więc wypożyczalnia nie jest dla mnie istotna. Bardziej zależy mi na obecności dobrego instruktora.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
tankowiec
Częsty gość
Posty: 78
Rejestracja: niedziela, 1 lutego 2009, 13:14
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na narty!!!

Postautor: tankowiec » środa, 12 grudnia 2012, 13:55

Myślę że laskowa ski. Na terenie ośrodka działa szkółka narciarka. Można wyjechać np. krzesełkiem a na górze jest "ośla łączka" i orczyk z talerzykami. Dodatkowo dla całkowicie początkujących przy dolnej stacji miał być uruchomiony ruchomy chodnik.pzdr.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Sport i rekreacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość