ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni

Duda vs Komorowski - na kogo zagłosujesz?

B.Komorowski
14
33%
A.Duda
18
42%
nie ide
5
12%
ide ale oddaje głos nieważny
6
14%
 
Liczba głosów: 43

wiliam
Bardzo towarzyski
Posty: 338
Rejestracja: wtorek, 3 listopada 2009, 18:46
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: wiliam » poniedziałek, 18 maja 2015, 22:00

Więcej takich jak ,,kalimata'' a przez kolejne 5 lat będzie tak jak obecnie .Wierzę jednak ,że Pan Duda zaskarbił sobie Polaków i zwycięży w stosunku 58:42 . PZDR.

roman10
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 31 stycznia 2015, 16:16
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: roman10 » wtorek, 19 maja 2015, 15:32

Ciekawie zapowiada się II tura,oj bardzo.Przyjdą zmiany,powieje nowym,ludzie odczują pozytywny ruch na swoją korzyść ..... . Nic bardziej mylnego. Zawoalowany plan już działa i ma się dobrze.Napisałem kiedyś na portalu że i tak wygra Komorowski,może i wygra a może nie.Dokładniej mogłem to ująć :,,nic się nie zmieni,, . I faktycznie nic się nie zmieni.Nawet jeżeli wygra Duda to tylko będzie zmiana opakowania.Środek będzie taki sam,może trochę wymieszany,szufladki poprzestawiane ale ogólnie nic się nie zmieni.Jak jest tak będzie.Dla tych co chcą troche się wgłębić link do :

muza
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2013, 13:35
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: muza » wtorek, 19 maja 2015, 22:14

http://mapapreferencji.interia.pl/index ... db2f6e2047
Nie wiem, co o tym sądzić...
Po oglądnięciu debaty i obserwacji ostatnich wydarzeń w mediach oficjalnych twierdzę, że Komorowski i ci co za nim stoją są bardzo niebezpieczni. Chwyty poniżej pasa to tylko część ich działania.

Link od midasa ma już usunięty film, ale znalazłam jeszcze jeden https://www.youtube.com/watch?v=sl3IGjWqwNw
Jak ludzie potrafią wyszukać takie perełki?

roman10
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 31 stycznia 2015, 16:16
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: roman10 » środa, 20 maja 2015, 14:53

Co napisałem wczoraj tylko mnie potwierdza w moim przekonaniu co do całych wyborów na PR.Jednakże dochodzi , jak zauważyłem do ciekawej podmiany.A mianowicie PARTII BALCEROWICZA.Może ktoś się orientuje kiedy ta partia została zarejestrowana.Ma już 11% poparcia.Ciekawe zaiste.Następną gwiazdą mieszającą w tyglu jest Tymochowicz który usilnie nakłania np.pana Kukiza do grania z nim w jednej drużynie.Oby nie dał się wmanewrować.Konkluzja:Szyld po PO jako zło wcielone ,zostanie rozszarpane.Sami prominenci z tej partii po prostu zmienią tylko nazwę nowej lub przejdą do Partii Balcerowicza i koło fortuny dalej się będzie kręcić a my sobie radośnie zaśpiewamy jak zwykle,,Polacy,nic się nie stało,Polacy,nic się nie stało,,.

Awatar użytkownika
BoRRo
Bardzo towarzyski
Posty: 315
Rejestracja: wtorek, 16 czerwca 2009, 14:44
Lokalizacja: Moja mała Holandia:]
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: BoRRo » środa, 20 maja 2015, 21:54

Obaj prezydenci Powinni odnieść się do kwestii nowego podatku kastralnego a czemu milcza?
podatek ten zostanie wcielony życie już w następnym roku będzie wynosił 1% wartości nieruchomości np. masz mieszkanie warte 300 000 zł? zapłacić rocznie za nie 3000 zł. WTF??? ku.wa dlaczego mam płacić za coś co wcześniej kupiłem za Ciężko zarobione pieniądze ? co z rodzinami które wzieły kredyty na mieszkania ? które ledwo spłacają kredyt? dajmy przykład kupuje mieszkanie warte 500 000 zł w kredycie oprócz raty kredytu + odsetki na 30 lat mam płacić rocznie jeszcze 5000 zł? jakim H.jem?

Ludzie zrozumcie że ANI PIS a PO ani SLD ani PSL ani Ruch Balcerowicza Ani inny Socjalistyczny twór przemiany 89. tego nie zmieni to pasożyty , najgorszy nowotwór w dodatku złośliwy i z przerzutami na całe ciało . musimy wybrać mądrze tej jesieni musimy wspierać ludzi PRO POLSKICH!! ludzi którzy w TV i innych głównych Mediach są okrzyknięci Faszystami i Nacjonalistami .

Prawdziwa PRAWICA potrzebuje zjednoczenia by przebić ten mur i podnieść z kolan naszego Białego Orła ! Bo nie długo Polska zmieni nazwę na "Niemiecką Kolonie Gospodarczą " i to nie są żarty

97% majątku Polskiego zastała wyprzedana za śmieszną kwotę 42 mld $.


i na koniec :

"Nie było by Świń przy korycie , gdyby nie BARANY przy urnach"

radek
Częsty gość
Posty: 75
Rejestracja: środa, 5 stycznia 2011, 18:00
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: radek » czwartek, 21 maja 2015, 12:15

roman10 Właśnie na ten temat jest film do którego link youtube znajduje się na pierwszej stronie.

BoRRo To jest plota, nie ma planu wprowadzenia takiego podatku. Ludzie sobie to wklejają na forach i trollują, a inni w to wierzą.

Każdy wie jak wyglądała obecna prezydentura, czas to zmienić...

Awatar użytkownika
szarotka
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: czwartek, 6 sierpnia 2009, 10:37
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: szarotka » czwartek, 21 maja 2015, 13:48

A co to jest podatek kastralny? coś mi się jednoznacznie kojarzy.
Kto ma obowiązek odprowadzania takiego podatku?

Maciar
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek, 2 marca 2015, 16:48
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: Maciar » czwartek, 21 maja 2015, 14:03

Widać w Bochni i pewnie nie tylko sami najlepsi politycy ekonomiści specjaliści itd. itd. każdy ma racje każdy jest najlepszy.
Głosuje na pana Komorowskiego, dlaczego? i tutaj cytat który się pojawił nie dawno
"Głosujcie na Bronisława Komorowskiego, bo jego największym atutem jest to, że nie jest Andrzejem Dudą"

Awatar użytkownika
BoRRo
Bardzo towarzyski
Posty: 315
Rejestracja: wtorek, 16 czerwca 2009, 14:44
Lokalizacja: Moja mała Holandia:]
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: BoRRo » czwartek, 21 maja 2015, 18:20

szarlotka mozna o tym przeczytać na wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Podatek_katastralny

radek podatek katastralny tak czy siak musi być wprowadzony Unia tego wymaga od Polski plany takiego podatku podejmowane były już w latach 90 ale zaniechano prób realizacji natomiast teraz wprowadzenia niego wymusza gigantyczny dług publiczny który wynosi już 1 050 548 475 133(oficjalnie ) i
3 078 464 310 265 (nieoficjalnie).

radek
Częsty gość
Posty: 75
Rejestracja: środa, 5 stycznia 2011, 18:00
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: radek » piątek, 22 maja 2015, 15:38

Maciar Nie trzeba być ekonomistą wystarczy mieć otwarte oczy i widzieć co się działo przez ostatnie 5 lat na scenie politycznej.

kompas
Stały bywalec
Posty: 105
Rejestracja: piątek, 19 marca 2010, 09:01
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: kompas » sobota, 23 maja 2015, 08:09


muza
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2013, 13:35
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: muza » niedziela, 24 maja 2015, 23:48

Wyniki wyborów z Chicago są miażdżące :D Znajomy dzwonił do nas i dziwił się, że "Polacy podzieleni tacy" :wink: ...

-- niedziela, 24 maja 2015, 20:13 --

Są przecieki o wynikach, ale cisza wyborcza...I na dodatek, przez 1,5 godz.obsuwy wszystko może się zmienić. Niestety.

-- niedziela, 24 maja 2015, 22:47 --

I po bulu. 90 % Polaków w Chicago głosowało za zdrowiem, a u nas jeszcze wielu wolałoby chorobę. Dobrej nocy.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: belzebub » poniedziałek, 25 maja 2015, 06:24

No to szykujmy się do wojny z Ruskimi:)

satori
Bardzo towarzyski
Posty: 347
Rejestracja: środa, 12 listopada 2008, 22:46
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: satori » poniedziałek, 25 maja 2015, 08:44

No to sie zaczelo ;-)

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: Ukasss » poniedziałek, 25 maja 2015, 09:52

Na jesień nie będzie Kaczyńskiego nie będzie Kopacz będą nowi te wybory pokazały że da się to zrobić! To już są ostatnie popis-y nareszcie przyszedł czas na konkretne zmiany...

Benon
Częsty gość
Posty: 51
Rejestracja: czwartek, 25 marca 2010, 17:44
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: Benon » poniedziałek, 25 maja 2015, 18:47

Merci Komor

Tegoroczny konkurs piosenki Eurowizji rozpoczęto melodią z przeboju , śpiewanego w 1966 roku przez Austriaka Udo Jürgensa. Jürgens zdobył wówczas główną nagrodę europejskiego festiwalu. Ta piosenka – przede wszystkim jej słowa – zainspirowała mnie do napisania wierszyka o wyniku wyborów prezydenckich.

Merci Komor

Merci Komor, merci,
Za hucpę, wstyd i WSI.

Adieu Komor, adieu,
Bez żalu dzisiaj żegnam cię.

Bonjour Komor, bonjour,
Wita cię kurnik pełen kur.

Szalom Komor, szalom,
Ten kurnik to historii złom.

muza
Stały bywalec
Posty: 143
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2013, 13:35
Kontaktowanie:

Re: ANKIETA Wybory prezydenckie 2015 - druga tura

Postautor: muza » poniedziałek, 25 maja 2015, 21:05

Jak PiS dojdzie do władzy, to ......"Saska Kępa zmieni nazwę na Beata Kempa" a "Macierewicz w skórzanym płaszczu zasiądzie w alei Szucha" :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=Qrl5yHPkjwU
Wczoraj Hołdys opowiadał, jak w wieku lat kilkunastu kazali jemu i kolegom ze szkoły podpisywać protest przeciwko listowi biskupów polskich, przepraszających niemieckich biskupów. Wszyscy w szkole podpisali oprócz jednego chłopca. Nazywał się Macierewicz :mrgreen: Skubany, ma to od dzieciństwa.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości