MOSTEK PROTETYCZNY

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
misia12
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: wtorek, 17 stycznia 2012, 19:19
Kontaktowanie:

MOSTEK PROTETYCZNY

Postautor: misia12 » środa, 5 marca 2014, 17:13

Witam, mam ubytek dwoch zebow i chcialabym zrobic mostek, tylko nie wiem do kogo sie wybrac. Moze ktos by mi polecil stomatologa czy protetyka do ktorego warto sie wybrac i bede zadowolona. Jest to wydatek nie maly, wiec bede wdzieczna za wszystkie propozycje.

speed
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: niedziela, 4 września 2011, 21:55
Kontaktowanie:

Re: MOSTEK PROTETYCZNY

Postautor: speed » środa, 5 marca 2014, 19:40

ja chodze od dr mieczysława kotulskiego od 15 lat,zawsze wszystko solidnie zrobione.zreszta cała moja rodzina tam chodzi i nikt nie narzeka.takze polecam Ci,moze wydawac CI sie drogo ale przełoży Ci sie na jakosc i wytrzymałosc

mark
Bardzo towarzyski
Posty: 464
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 13:24
Kontaktowanie:

Re: MOSTEK PROTETYCZNY

Postautor: mark » środa, 5 marca 2014, 19:45


dziewczyna93
Częsty gość
Posty: 97
Rejestracja: piątek, 25 lutego 2011, 20:57
Kontaktowanie:

Re: MOSTEK PROTETYCZNY

Postautor: dziewczyna93 » czwartek, 6 marca 2014, 08:41

GABINETU KOTULSKICH NIE POLECAM !!!!
można tam jedynie usuwac zęby , a nigdy leczyc
żeby nie być posądzoną o reklamę konkretnego gabinetu chętnie odpowiem na priv :)

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: MOSTEK PROTETYCZNY

Postautor: renowacja » czwartek, 6 marca 2014, 09:50

zobacz na strone znanylekarz.pl tam masz super opisane niektóre gabinety które trzeba raczej omijac szerokim łukiem.Ja tez moge odpowiedziec na priw w którym gabinecie leczy pomoc dentystyczna zamiast lekarza i gdzie przez okropne zaniedbania zona stracila 2 zeby i fragment kosci

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości