Złodziejska oferta NC+

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
Airacobra
Stały bywalec
Posty: 160
Rejestracja: piątek, 27 lutego 2009, 17:34
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: Airacobra » sobota, 20 kwietnia 2013, 11:27

Lepiej brać pakiet za 99 zł i podnieść na 119, bo nie płacimy aktywacji dekodera (149 PLN !!!)

Cytat z profilu anty nc+:
Infolinia NC+ nadal strasznie kuleje. Krzysztof postanowił się dowiedzieć jednej rzeczy, a jego rozmowa wyglądała w ten sposób:

"-Dzień dobry proszę panią o informację na temat pakietu za 119 zł. Chodzi mi o aktywację dekodera w tym pakiecie. Jaki jest koszt aktywacji??
- Proszę pana no 149 zł.
- Rozumiem, a gdybym chciał pakiet za 99 zł to ile kosztuje aktywacja??
- 0 zł.
- Jak to??
- Proszę pana bo w pakiecie za 119 zł nie ma opcji dekodera za 0 zł.
-Ale dlaczego skoro w pakiecie za 99 zł jest??
- Bo proszę pana ten za 99 zł nie spełnia wymogów pakietu za 119.
- Rozumiem to teraz mam pytanie czy jeśli dziś wezmę pakiet za 99 zł i otrzymam aktywacje za 0 zł, a za miesiąc powiększę swój pakiet do 119 zł to czy będę musiał płacić te 149 zł aktywacji??
- Zaraz zaraz, zapytam...... (kilka minut ciszy)
Nie. Nie będzie pan musiał płacić, żadnej aktywacji.
- Tzn że dekoder który będę miał za 99 zł będzie dobry do wyższego pakietu??
- No nie wiem na 100% ale chyba tak.
- Czy to znaczy, że jeśli teraz wezmę pakiet za 99 zł i za miesiąc zmienię go na pakiet za 119 zł to uniknę aktywacji za 149 zł??
- No proszę pana nie wiem.
-Jak to pani nie wie??
- No nie wiem, muszę zapytać.
(kolejne minuty ciszy)
Halo, halo proszę pana no w zasadzie mogę panu powiedzieć, że nie musi pan płacić drugi raz aktywacji bo obowiązuje pana aktywacja z pakietu za 99 zł.
- No dobrze proszę panią czy w takim razie mogę dostać darmową aktywację w pakiecie za 119 zł??
- Nie.
- Ale proszę panią skoro dostaję darmową aktywację w pakiecie za 99 zł i przy przejściu na pakiet za 119 nie muszę nic dopłacać to dlaczego nie dostanę darmowej aktywacji w pakiecie za 119 zł??
- Nie potraf panu odpowiedzieć. Proszę pana proszę czekać na telefon. Postaram się panu odpowiedzieć."

Awatar użytkownika
RUSSELLK
Bardzo towarzyski
Posty: 305
Rejestracja: sobota, 16 stycznia 2010, 16:39
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: RUSSELLK » piątek, 26 kwietnia 2013, 18:26

Dzisiejsza informacja od nc+ ...
Szanowni Państwo,

z przykrością przyjęliśmy Państwa wypowiedzenie.

Do 31 maja br. na dekoderze dostępny będzie sygnał, w ramach którego będą mieli Państwo bezpłatny dostęp do kanałów ze swojej dotychczasowej oferty, w tym 6 kanałów premium CANAL+. Będą mogli Państwo obejrzeć filmowe hity: „Uwodziciel” z Robertem Pattinsonem i Ummą Thurman, „Dorwać Gringo” z Melem Gibsonem oraz ekscytujące wydarzenia sportowe, takie jak rewanżowy mecz Real Madryt – Borussia Dortmund w półfinale Ligi Mistrzów UEFA i decydujące mecze T-Mobile Ekstraklasy.

Chcielibyśmy poinformować, że przedłużyliśmy czas zwrotu dekodera do 14 czerwca br. W tym czasie, mogą Państwo wycofać swoje wypowiedzenie.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 12 298 18 88.

Jeszcze miesiąc za friko a już miałem antenę telewizji naziemnej montować :shock:

Airacobra
Stały bywalec
Posty: 160
Rejestracja: piątek, 27 lutego 2009, 17:34
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: Airacobra » piątek, 26 kwietnia 2013, 21:31

Chyba ich strasznie przypiliło z wypowiedzeniami, jednak chyba więcej niż te 150 tys. wypowiedziało umowy. Cóż gratulacje, ja tam już zdałem dekoder.

ozzie
Częsty gość
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 4 kwietnia 2013, 11:29
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: ozzie » sobota, 11 maja 2013, 10:45

Walenia w pręta ciąg dalszy....

Cytując za profilem anty-nc+:

Uważajcie !!!
W kwietniu wysłałem wymówienie cyfrze+, przyjęli odesłałi potwierdzenie odbioru, czekałem spokojnie na odłączenie. 29.04.13 zadzwoniła konsultantka i złożyła propozycję: umowa na 12 miesięcy, pakiet universe+, dekoder za darmo przez 12 miesięcy, dodatkowo wszystkie kanały canal+ gratis też przez 12 miesięcy. Miało kosztować 54 PLN. Uległem i zdecydowałem się przejść. Umowę zażyczyłem sobie w wersji papierowej, do dziś nie dostałęm. i CÓŻ !!! 9 maja dostałem rachunek mailem i na kanale 190, na jaką kwotę, kto odgadnie ? 124 PLN !!!
W biurze obsługi abonenta udają głupków, że tak miało być, że się przesłyszałem itp bzdety. Proszą o składanie reklamacji, czekanie 30 dni, przesłuchają nagraną rozmowę itp. Mam dość takiego traktowania i nieuczciwej zabawy , wysłałem kolejne wypowiedzenie i nie chcę mieć już nic wspólnego z NC+ , czego i Wam życzę i ostrzegam.

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: zakrecona1985 » sobota, 11 maja 2013, 16:09

a moj brat ma inny problem, od marca nie dostał faktury do zaplacenia, dzwoni na infolinie ale nikt nie raczy odebrac, zaraz mu nalicza jakies odestki i chlopak nie wyrobi

Awatar użytkownika
krzysiek80
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: czwartek, 11 czerwca 2009, 06:39
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: krzysiek80 » sobota, 11 maja 2013, 17:23


zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: zakrecona1985 » niedziela, 12 maja 2013, 09:53

tzn jemu zawsze pojawiał się komunikat w telewizorze i on wypełniał druk i szedł płacić a teraz już mu się ten komunikat nie pojawia, a co do płacenia, to on właśnie coś tam zmieniał, jak dostał to pismo o połączeniu dzwonił do nich, wtedy odebrali, i ustalił z nimi jakiś tam abonament ale pewnie nie pamieta od kiedy ma płacić ten nowy, a ci z infolinii mogli by wkońcu odebrać telefon

ozzie
Częsty gość
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 4 kwietnia 2013, 11:29
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: ozzie » niedziela, 12 maja 2013, 11:19

Jest tylu chętnych na nową elastyczną ofertę, że infolinia nie wyrabia z nowymi umowami. heheheh :P
A nie.... pomyliłem się..... owijają zdane dekodery w sreberko .... :lol:

Awatar użytkownika
pionka
Uzależniony
Posty: 508
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:44
Lokalizacja: 49° 59' N 20° 26' E
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: pionka » czwartek, 23 maja 2013, 07:50

Załączniki
nc.jpg

AlfonsoDelaBosch
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 28 sierpnia 2012, 12:15
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: AlfonsoDelaBosch » czwartek, 23 maja 2013, 11:40

Spokojnie. Paczka c+ jest właczona dla wszystkich do końca czerwca. Tak że dopiero w lipcu zobaczymy czy bedzie dalej świeciła. Tez mam taki zestaw jak Ty tylko z HBO za 59PLN.

Asiunia
Częsty gość
Posty: 72
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2008, 22:48
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: Asiunia » czwartek, 13 czerwca 2013, 16:57

P o d r o z w a g ę !!!!!!!!

Mam aktualną do maja 2014 umowę z "n" i nie miałam zamiaru rozwiązywać póki co ale poczekać na ewentualne promocje bożonarodzeniowe i zmienić.Taki sobie wymyśliłam plan....

Dziś mój syn (abonent canal+) poszedł na ul. Kazimierza Wlk. do przemiłego Pana i otrzymał pakiet Platinum za jedyne 59 zł.
Mój szanowny Mąż stwierdził ,że skoro płacimy teraz za"n" 102 zł to czemu nie zmienić na korzystny pakiet i za połowę mniejszy abonament.
Zabrał umowę i poszedł ( umowa na mnie ale niestety noga w gipsie po kolano).
I jakież było Jego zdziwienie gdy tenże sam przemiły Pan powiedział ,że jak dla nas to za Platinum będziemy płacić 110 zł???????????

CZEGOŚ tu do chol..y nie rozumiem! To ile ten pakiet jest realnie wart skoro jedna osoba dostaje go za 59 złociszów ( a przecież i tak muszą coś na nim zarobić) a drugiej osobie za to samo wali się 110 zł. To co na frajerach zarabiamy podwójnie?????

A więc dzisiejszy dzień spowodował,że owszem wytrwam do końca umowy ale raczej nie chcę mieć z Nimi więcej nic wspólnego.
Dlatego ostrzeżenie dla tych co się wybierają.Porównajcie ze znajomymi pakiety i zobaczycie jak niestety nas oszukują.
A do przemiłego Pana z punktu na Kazimierza; nie oczekuję odpowiedzi, swoje zdanie już wyrobiłam i niech mi nikt nie mówi o indywidualnym podejściu do klienta , chyba ,że indywidualnie sprawdzacie kto będzie większym frajerem ......................

Airacobra
Stały bywalec
Posty: 160
Rejestracja: piątek, 27 lutego 2009, 17:34
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: Airacobra » piątek, 14 czerwca 2013, 13:52

To jest właśnie polityka NC+. Zapewne gdzieś w przeszłości zgodziła się Pani na mniej korzystne warunki zaproponowane przez konsultanta. Skoro tak to w systemie to zostało odnotowane i stąd taka a nie inna oferta. Ja miałem identycznie, raz się zgodziłem (będąc na wczasach na podwyżkę o 10 PLN) i efekt był taki, że nie zaoferowali mi nic ciekawego. Brat darł z nimi koty dwa razy, to teraz dostał pakiet za 59 złotych + dekoder z nagrywarką + jakieś tam bonusy. Mi oferowali jedynie 99 złotych za platinum + 5 czy 15 zł za dzierżawę dekodera (nie pamiętam). Pożegnałem się z nimi i jestem u konkurencji. za 99 złotych mam dwa dekodery(jeden z nagrywarką) pakiet Cinemax i HBO + HBO GO! w cenie. Piłki nie oglądam za często więc nie żałuję. Za to mam paczkę VIASAT i History HD w cenie pakietu, więc ulubione programy typu discovery czy national geogrpahic mogę oglądać niemal bez przerwy.

Awatar użytkownika
krzysiek80
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: czwartek, 11 czerwca 2009, 06:39
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: krzysiek80 » piątek, 14 czerwca 2013, 19:09

po przeczytaniu wczoraj powyższych postów wstąpiłem dziś do punktu nc+ na Kazimierza z zapytaniem ile będę płacił po migracji. Dziś mam superpremium z dwoma kartami za 109zł, za praktycznie identyczny pakiet po migracji musiałbym płacić 139zł :shock: , podziękowałem, jednak nie obejdzie się bez wysłania wypowiedzenia

Asiunia
Częsty gość
Posty: 72
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2008, 22:48
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: Asiunia » piątek, 14 czerwca 2013, 21:31

Do "Airacobra"

Nigdy nie godziłam się na żadne propozycje konsultantów. Z reguły zawsze jestem ostrożna w takich telefonach.
Jedyną zmianą było podwyższenie abonamentu i zmiana pakietu gdy kończyła się moja pierwsza umowa. Obecna jest drugą (i ostatnią).

Chodziło mi przede wszystkim o fakt ,że ten sam pakiet jest w dwóch , bardzo różniących się cenach dla dwóch osób.
A podając to do publicznej wiadomości mam nadzieję, że faktycznie przez swoje działania tego typu "nc+" prędzej czy później straci tyle klientów,że się Im to w sumie nie opłaci. Chcieli na naiwnych zarobić nie wiadomo ile a może trzeba będzie zwijać interes.
Ostatnio zmieniony piątek, 14 czerwca 2013, 21:37 przez Asiunia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pionka
Uzależniony
Posty: 508
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:44
Lokalizacja: 49° 59' N 20° 26' E
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: pionka » piątek, 14 czerwca 2013, 21:35


Asiunia
Częsty gość
Posty: 72
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2008, 22:48
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: Asiunia » piątek, 14 czerwca 2013, 21:41

Wiem "pionka" ,że zrobiłam błąd nie wysyłając w odpowiednim czasie wypowiedzenia( śledziłam całe forum i wszystkie oficjalne komunikaty) ale myślałam,że po tych zawirowaniach i karach spuszczą znacznie z tonu i żeby zachęcić stałych klientów do pozostania dadzą dobre oferty.
Na razie mam wszystkie kanały odblokowane więc poczekam tak jak piszesz do kwietnia.

Awatar użytkownika
pionka
Uzależniony
Posty: 508
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:44
Lokalizacja: 49° 59' N 20° 26' E
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: pionka » piątek, 14 czerwca 2013, 21:52

No właśnie teraz jak już wszystko ucichło to już nie muszą odpuszczać. W kwietniu codziennie w mediach trąbiono o facebookowym profilu AntyNC+ a teraz wielka cisza. A sam profil na facebooku też już chyba umarł i nic się tam nie dzieje więc można zacząć nadrabiać stracone pieniądze ;)

grekiu
Częsty gość
Posty: 92
Rejestracja: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 07:57
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: grekiu » sobota, 15 czerwca 2013, 13:04

pionka ma rację. Zrobiliśmy z żoną dokładnie tak samo i ugraliśmy pakiet Universe z wszystkimi kanałami Canal + za 59zł. Podczas rozmowy konsultant zaproponował żonie tą opcję za 69zł, ale na odpowiedź żony, że nie będziemy płacić więcej niż 60zł zszedł z ceny. Jedyne rozwiązanie, żeby ugrać dobrą cenę to wysyłać wypowiedzenie i czekać do samego końca. Załapaliśmy się jeszcze na darmowy maj ;)

Baśśśka
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek, 19 listopada 2007, 16:15
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: Baśśśka » czwartek, 27 czerwca 2013, 11:55

Jest jakaś opcja dla nowych klientów, żeby wziąć pakiet z kanałami canal+, ale nie za 119 zł? Chodzi mi głównie o lige angielską. Nie jestem w temacie troche, ale w cyfrze chyba tak było.

malinka91
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 31 maja 2013, 15:39
Kontaktowanie:

Re: Złodziejska oferta NC+

Postautor: malinka91 » piątek, 28 czerwca 2013, 15:57

Kiedyś byłam związana umową z Canal+ , gdy chciałam zrezygnować oczywiście po odbyciu całego okresu zawartego w umowie to dostałam fakturę na 360 zł :cry: . Przeszłam do słonecznej tv, teraz po dwóch latach chcę zrezygnować z umowy a tu znowu schody i znowu pewnie wystawią rachunek do zapłaty za nic. Jedno już wiem, każda z tych TV to banda złodziei. Pozdrawiam.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości