LUKSUSOWE życie posłów ! Kryzys nie dotknął sejmu !

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
SLV
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: poniedziałek, 29 marca 2010, 12:26
Kontaktowanie:

LUKSUSOWE życie posłów ! Kryzys nie dotknął sejmu !

Postautor: SLV » sobota, 12 listopada 2011, 21:19

Na uwagę zasługuje artykuł zamieszczony na wp.pl do którego link podaję poniżej.
Komentarze pod artykułem są bardzo zgodne co zauważyłem pierwszy raz od kilku lat !!!


Thadd
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: poniedziałek, 25 stycznia 2010, 18:21
Kontaktowanie:

Re: LUKSUSOWE życie posłów ! Kryzys nie dotknął sejmu !

Postautor: Thadd » niedziela, 13 listopada 2011, 19:08

To nie wypłaty i przywileje posłów są za wysokie, tylko w stosunku do nich posłowie prezentują za niski poziom. Praca jak każda inna, jeżeli ktoś chce dobrych pracowników musi ich odpowiednio wynagrodzić, tak samo jeżeli chcemy w sejmie i rządzie dobrych, w szerokim tego słowa znaczeniu, ludzi, musimy dać im przynajmniej tyle ile będą w stanie zarobić sobie sami na wolnym rynku. To, że posłowie są jacy są to już kwestia ułomności naszego społeczeństwa, dla którego dużej części wciąż ważniejszy jest krzyż w sejmie od stanu gospodarki. I dopóki społeczeństwo będzie sobie takich przedstawicieli wybierać, dopóty będą oni zbyt mierni na swoje pobory. Niezależnie od tego, jak bardzo wkurzająca jest świadomość, że poseł lata samolotem, gdy my ciśniemy się w przeładowanych pociągach trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że nie tędy droga, obniżając ich uposażenia nie podniesiesz jakości sejmu, a tylko nakarmisz swoje zazdrosne ego. Zmieniajmy posłów, nie ich płace.

martini
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: niedziela, 8 maja 2011, 22:12
Kontaktowanie:

Re: LUKSUSOWE życie posłów ! Kryzys nie dotknął sejmu !

Postautor: martini » poniedziałek, 14 listopada 2011, 08:36

Przykro mi Jenny ale przeczytałem kawałek, totalne bzdury jakiś nabuzowanych ignorantów.
Więc kontrola autokarów przed wycieczką to też prowokacja i nękanie? Zdawało mi sie że to normalne procedury.
A wogóle jeśli ktoś wybiera sie na jakieś marsze, zadymy itp niech go nie szokuje obecność policji.
Bzdury bzdury i jeszcze raz bzdury, szkoda czasu na czytanie tego pożal się boże artykułu.

martini
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: niedziela, 8 maja 2011, 22:12
Kontaktowanie:

Re: LUKSUSOWE życie posłów ! Kryzys nie dotknął sejmu !

Postautor: martini » poniedziałek, 14 listopada 2011, 14:53

Przyznaję nie czytałem do końca- z prostego powodu, jeśli koś jest zdziwiony że wiozący ludzi autokar jest sprawdzany przez policje, jeśli ktoś jest zdziwiony że legitymują go przed demonstracją, i wogóle jęsli ktoś jest zdziwiony że policja ma broń to wybacz ale nie mój poziom.
A siostra lecząca swe lęki na demonstracji po prostu mnie powalił. Z pozytywnymi pozdrowieniami :)

Awatar użytkownika
SLV
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: poniedziałek, 29 marca 2010, 12:26
Kontaktowanie:

Re: LUKSUSOWE życie posłów ! Kryzys nie dotknął sejmu !

Postautor: SLV » poniedziałek, 14 listopada 2011, 16:31

...zazdrość .... ???? "jenny" mojej osoby taki zwrot nie dotyczył i nie dotyczy...."narastający gniew"...to już zupełnie nietrafione.

Nie chodziło tutaj o zarobki posłów ich wydatki itp , uwaga była skierowana na komentarze opinii publicznej.

Nawisem mówiąc 70 % posłów pobierających swoje wynagrodzenie nadaje się do zwolnienia ze skutkiem natychmiastowym.
Nie wyobrażam sobie aby np. w mojej firmie został zatrudniony człowiek bez odpowiednich kwalifikacji i znajomości sprzętu a tym bardziej "obibok".
Wybacz ale taka firma nie ma racji bytu na obecnym rynku.

martini
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: niedziela, 8 maja 2011, 22:12
Kontaktowanie:

Re: LUKSUSOWE życie posłów ! Kryzys nie dotknął sejmu !

Postautor: martini » poniedziałek, 14 listopada 2011, 16:40

Mogą być negatywne :) to takie polskie :):)

Awatar użytkownika
SLV
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: poniedziałek, 29 marca 2010, 12:26
Kontaktowanie:

Re: LUKSUSOWE życie posłów ! Kryzys nie dotknął sejmu !

Postautor: SLV » poniedziałek, 14 listopada 2011, 18:06

"jenny" nieładnie naśladować Papieża...i wiesz o czym piszę to po pierwsze , po drugie tytuł zachowałem oryginalny i to było działanie celowe , przyznaję. Jednak jeszcze raz podkreślam bardziej skupiłem się na komentarzach jak na samej treści.Po trzecie masz wiadomość na pw dotyczącą mojej prywatnej oceny pracy sejmu.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości