EURO 2012

O sprawach dotyczących nie tylko Bochni
Awatar użytkownika
pionka
Uzależniony
Posty: 508
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:44
Lokalizacja: 49° 59' N 20° 26' E
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: pionka » piątek, 15 czerwca 2012, 07:29


Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: belzebub » piątek, 15 czerwca 2012, 07:39

Kibole to patole , zwierzeta ktore powinno trzymac sie w klatkach a przy przejawach agresji odrazu usypiac strzalem z broni ostrej.

Nikt nie powinien miec szacunku i litosci dla bandy idiotow , malointeligetnych kozaczkow ktorym nie wyszlo zycie w szkole, w pracy w sypialni, dla idiotow ktorzy swoje flustracje wylewaja na ulicy,Nic nie potrafia tylko w ryj dac moga i to w wielkich grupach..Zawsze psuja imprezy, zawsze wstyd i straty..
Do odstrzalu z imbecylami .

Co ma wspolnego z kibicowaniem wredny z ryja zakapior , ubrany w kolorowe szmaty , cuchnacy tanim piwskiem i wydzierajacy ryja wymachujac glupia szmatka w barwach swojego klubu..
Daleko nie trzeba szukac bo w bochenskich slumsach rynkowych masa jest takiej patologi..
Zawsze mnie zastanawia ze nigdy nie spotkalem kibola w garniaka, po studiach, z dobrym wyksztalceniem- zawsze i wszedzie te same zakazane patologiczne ryje.
Dziekujemy za pokazywanie super rozrywki ale prosze ludzie, nie przenoscie problemow domowych na ulice..

Awatar użytkownika
evo9fan
Częsty gość
Posty: 99
Rejestracja: poniedziałek, 16 lutego 2009, 23:47
Lokalizacja: Z daleka
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: evo9fan » piątek, 15 czerwca 2012, 09:12


Awatar użytkownika
delfina
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 4 czerwca 2009, 10:03
Lokalizacja: Bochnia xD
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: delfina » piątek, 15 czerwca 2012, 11:15

'...Wiesz, gdyby EURO było w Rosji, a my przeszlibyśmy sobie marszem wyzywając ich, niosąc flagi z przekreślonym sierpem i młotem..."

nic nie słyszałam, jakoby Rosjanie nieśli w ręku przekreślone biało - czerwone flagi Polski

evo9fan - kotłuje mi się w głowie potok, ba rzeka komentarzy i epitetów na twój temat, ale zdaję sobie jednocześnie sprawę z tego, że twój przypadek jest beznadziejny i ŻADNE LOGICZNE argumenty nie przebiją się przez ten mur i beton, toteż ograniczę się jedynie do stwierdzenia, że jesteś żałosny :!:

jedyna kwestia, jaka wymaga komentarza to twoja uwaga o prześledzeniu naszej krwawej historii - czy uważasz, że ŚWIĘTO SPORTU/PIŁKI NOŻNEJ to odpowiedni czas na rozdrapywanie ran i wylewanie żali za wydarzenia, które miały miejsce kilkaset/dziesiąt lat temu (nie możemy oczywiście o naszej historii zapominać, ale nie rozumiem jak można, aż tak rozpamiętywać, po to tylko by nakręcać spiralę nienawiści)
dajmy piłkarzom pokopać piłkę, bądźmy z naszych dumni i pozwólmy się cieszyć kibicom, albo konsekwentnie lejmy po mordzie wszystkich, bo jakby tak prześledzić historię to niejednemu się należy, a my zawsze byliśmy czyści i nikomu krzywdy nie wyrządziliśmy tylko czy właśnie o to chodzi, żeby święto piłki zamienić w święto wielkich polskich pretensji
wstydziłbyś się nazywać siebie patriotą, tylko dlatego, że gardzisz Rosjanami, Niemcami i Żydami - mylisz pojęcia dziecino (piłkarskim patriotyzmem to można nazwać zachowanie Podolskiego, który nie śpiewa hymnu Niemiec, bo kocha Polskę i wolałby nasz hymn odśpiewać)
ja mam nadzieję, że w sobotę będzie 3-0 dla NAS oczywiście

Awatar użytkownika
evo9fan
Częsty gość
Posty: 99
Rejestracja: poniedziałek, 16 lutego 2009, 23:47
Lokalizacja: Z daleka
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: evo9fan » piątek, 15 czerwca 2012, 12:00

delfina sierp i młot na flagach i okrzyki "Polska kur*a" są równoważne z przekreślona polską flagą... przynajmniej dla mnie. Może i jestem żałosny, nie mi to oceniać. Może to dlatego, że mam poglądy inne niż wszyscy. Ale ja przynajmniej nikogo w tym wątku jeszcze nie obraziłem, w przeciwieństwie do Was, a przecież to ja jestem "patolem". Taki paradoks... ale cóż.

A czy uważasz, że przemarsz kibiców Portugalii czy Hiszpanio zakończyłby się taką samą burdą? I co to dla Ciebie oznacza? Dlaczego po atakach Rosjan na bezbronnych stewardów, po bójkach w pubach i znanych wszystkim niesnaskach między Polską a Rosją, wydawana jest zgoda na ich marsz?

Trochę przeczysz sobie, "Podolski kocha Polskę", ale gra w reprezentacji Niemiec. Może i tak jest, dla mnie miłość do Ojczyzny to właśnie jej godne reprezentowanie... On wybrał Niemcy. Gdzie tu patriotyzm?

Nie chce tu wprowadzać konfliktów, wyraziłem tylko swoją opinię i przedstawiłem kontrargumenty wobec fali krytyki i wyzwisk pod adresem "kiboli" (świetne słowo).

Jkkk
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 24 września 2010, 19:33
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: Jkkk » piątek, 15 czerwca 2012, 12:06

W których knajpach w Bochni można oglądać mecze EURO? jakie miejscówki polecacie ?

BDTR
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 7 lutego 2012, 23:07
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: BDTR » piątek, 15 czerwca 2012, 12:54


Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: belzebub » piątek, 15 czerwca 2012, 14:09

Szanujmy kibicow a izolujmy kiboli.
Do kiboli powinno sie strzelac , prac gdzie popadnie i wsadzac na lata do kryminalu.Powinno sie ich zamykac w klatkach tak jak zwierzeta w zoo i zeby normalni ludzie mogli podiwiac te defekty genetyczne ..(nie ublizajac mieszkancom zoo ktore nie maja rozumu )

Banda degeneratow ktora ze sportem nie ma nic wspolnego, potrafi tylko zyebac kazda fajna impreze..Powinno sie ich wieszac odrazu za te szaliki bo tylko plugawia godla i symbole..

Kibole to takie ulomniaki ze nawet ekpia dzieci jest dla nich wyzwaniem i mozna im wpierdziel spuscic. ( jeszcze niedawno w radio o tym glosno bylo )


YEBAC kiboli :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
delfina
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 4 czerwca 2009, 10:03
Lokalizacja: Bochnia xD
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: delfina » piątek, 15 czerwca 2012, 14:49

przypomnę, że to nasi kibole zaatakowali i ta przeważająca ilość aresztowanych 180 naszych i 25 rosyjskich to o czymś świadczy, mało tego myślę, że część społeczeństwa jest takimi rusofobami, że chciała zostać sprowokowana, bo owszem zgodzę się że sam przemarsz mógł być prowokacją i miasto nie powinno wydać na niego zgody...
tyle tylko, że nasi kibole od dawna się ustawiali na to spotkanie i od samego początku był plan na mordobicie!
wiadomo, że z dawien dawna tak jest że działamy na siebie jak, nomen-omen czerwona (!) płachta na byka, ale MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁCE NOŻNEJ, które mają promować nasz kraj do przyjazdu większej liczby turystów/inwestorów, to nie czas ani miejsce żeby te nagromadzone latami emocje wybuchały (myślę, że nie bez znaczenia było podsycanie przez ostatnie miesiące tej antyrosyjskiej atmosfery przez niektóre środowiska)
a niestety wydaje mi się, że niektórzy właśnie na to czekali...

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: Ukasss » piątek, 15 czerwca 2012, 17:05


Awatar użytkownika
evo9fan
Częsty gość
Posty: 99
Rejestracja: poniedziałek, 16 lutego 2009, 23:47
Lokalizacja: Z daleka
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: evo9fan » piątek, 15 czerwca 2012, 23:53


Awatar użytkownika
pionka
Uzależniony
Posty: 508
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:44
Lokalizacja: 49° 59' N 20° 26' E
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: pionka » niedziela, 17 czerwca 2012, 07:57


Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: belzebub » niedziela, 17 czerwca 2012, 09:59


monek
Częsty gość
Posty: 37
Rejestracja: czwartek, 12 listopada 2009, 22:40
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: monek » niedziela, 17 czerwca 2012, 16:44

Jak to JAK mieli się dostawać?!
Toż to proste i logiczne!
Powinni zrobić zrzut spadochronowy tuż nad stadionem,prosto na rosyjskie trybuny!Olaboga drogie patrioty przepraszam najmocniej!! Rzecz jasna POLSKIE trybuny okupowane na czas meczu przez złych Rusków.
Absurd.
Ale do ,,kibuca'' nie dotrzesz.
Zgodnie z ich logiką grecy też powinni dostać wpie...rdziel za to,że wprowadzili Europę w mega kryzys.
Francja powinna dostać za tchórzostwo,Anglia też.
Niemcy-to chyba oczywiste!
Reszta powinna dostać ,,dla zasady'' żeby wiedzieli gdzie ich miejsce! O!
Paranoja.Najgorsze jest to,że takie nastroje podsycają politycy.

BDTR
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 7 lutego 2012, 23:07
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: BDTR » niedziela, 17 czerwca 2012, 18:16


Awatar użytkownika
evo9fan
Częsty gość
Posty: 99
Rejestracja: poniedziałek, 16 lutego 2009, 23:47
Lokalizacja: Z daleka
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: evo9fan » niedziela, 17 czerwca 2012, 22:04

Nie przetłumaczysz ludziom jak może być inaczej niż tak, jak podały media. O "kibolach" wypowiadają się ludzie, którzy pewnie nigdy nie byli nawet na meczu, którzy nie mają pojęcia co to policyjna prowokacja, chamskie zachowania ochrony itp. Tak wiem, w TV, gazetach, radiu policja jest cacy, a jej zachowanie wynika tylko i wyłącznie z winy "kiboli". Tak było ostatnio w Warszawie, tak było na Marszu Niepodległości. Co z tego, że napiszę ja i napiszesz Ty, że uczestniczyło w nim 40 tys ludzi, od najmłodszego po 90 letnich starców, że były tam niemieckie bojówki antify, co z tego? Skoro w telewizji (TVP1) podano, że było 8tys, w tym większość chuliganów. A jedyne zdjęcia z Marszu to zdjęcia walk z policją...

Proszę nie wierzcie mediom na słowo. Może czasem trzeba ruszyć się z przed telewizora i zobaczyć jak to wygląda naprawdę...

A tak poza dyskusją, jeśli już piszecie posty to używajcie znaków interpunkcyjnych zgodnie z zasadami ortografii. Do tego w języku polskim istnieją takie znaki jak ń,ś,ź itp. Używanie ich nie jest zabronione. Bo sposób pisania też świadczy o człowieku, a w końcu należę do "patoli", "bez wykształcenia", a jednak ortografię znam, podobnie jak BDTR. :)

Awatar użytkownika
dr Sara
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 27 stycznia 2008, 22:08
Lokalizacja: Fox River
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: dr Sara » poniedziałek, 18 czerwca 2012, 11:57

Nie pisze się "z przed telewizora" tylko "sprzed" a z wszystkim innym się zgadzam i popieram :) Pzdr

Awatar użytkownika
dusiek
Bardzo towarzyski
Posty: 378
Rejestracja: wtorek, 11 listopada 2008, 12:44
Lokalizacja: Muchówka
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: dusiek » poniedziałek, 18 czerwca 2012, 17:49

Ale po co był organizowany ten marsz? Sam byłem na meczu we Wrocławiu (Polska - Czechy). Jechałem w pociągu (Wrocław Główny - Wrocław Stadion) razem z Czechami. Tak miłych i sympatycznych ludzi dawno nie spotkałem. Były śpiewy, wspólne rozmowy i zdjęcia. Po meczu również atmosfera była fajna. Da się? Da. Bez zbędnych prowokacji i przemarszów.

MisiekCB
Częsty gość
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2010, 20:24
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: MisiekCB » poniedziałek, 18 czerwca 2012, 22:23

Moim skromnym zdaniem Rosjanom nie powinni pozwolić na ten marsz, jak mają w tym czasie swoje święto i to jeszcze nie uznawane zbytnio w ich kraju to niech sobie w Moskwie maszerują , a nie w Warszawie. A z drugiej strony jeden z naszych "polityków " był na miejscu gdzie nasi kibole szukali dymu i cieszył mordę zamiast wszystko uspokajać.


Jeszcze jedna sprawa temat dotyczy Euro 2012 , a nie "zadyma POLSKO-RUSKA.
Coś Hiszpanie nie potrafią udowodnić swojego mistrzostwa Świata i Europy , a szkoda bo miałem ich za zdecydowanych faworytów , oczywiście poza "orłami franca " :mrgreen:
Luzik Forumowicze .

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: EURO 2012

Postautor: Ukasss » wtorek, 19 czerwca 2012, 20:31

Nigdy nie przechodziłeś grupą na stadion? Bo ja tak może raz czy dwa razy jak byłem na repie i co nikt nas nie pacyfikował! Wiem że wolelibyście aby szli po dwóch czy trzech wtedy mielibyście pole do popisu atakując w trzydziestu na jednego Albo nie policja powinna ich rozgonić palami TAK? Nie mam zamiaru bronić tu Rosjan tez byli tam idioci ale naszych też bronił nie będę Wielcy obrońcy ochrony we Wrocławiu Tak bronili ze 10 policjantów POLAKÓW trafiło do szpitala jakoś o tym nie piszecie! Bandyci chcieli się pobić a wy patriotów z nich robicie Jeszcze do flag to może popatrzmy na naszych "patriotów" popatrzycie jakie flagi wieszali o lidze mówię Gdyby mogli też by tak prowokowali niczym się od tych Rosjan nie różnią a Wy im pomniki postawcie! Pokarz mi te flagi wyrwane z sierpem ?jak by tak bylo byśmy juz je dawno widzieli"BDTR" Ok jakiś idiota tam może i mial tą flagę ale musiał chyba szybko chować i wyglądało że sami Rosjanie mu kazali schować i to szybko Ja oglądałem to przejście są też zdjęcia jak by były te flagi to na stadionie też by były a w Warszawie ich nie widziałem ! Jakiś prowokator się znalazł ale żeby pisać że szli z tymi flagami i że im je wyrywano to jakieś manipulowanie faktami.Pokarz mi wyrwane i jak wyrywają te flagi? W zdecydowanej większości to atakowali turystów i to było hańbiące odpowiedzcie mi proszę czy atakowanie turystów w pięciu na jednego to patriota tak robi?

"evo9fan" Szkoda że nie odpowiedziałeś na moje pytania w poprzednim poście Dlaczego? W tym poście tez są pytania.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy ponadlokalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości