taksówki w Bochni

Rozkłady jazdy autobusów, busów i wszystko co związane z komunikacją w naszym mieście
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
sorge
Częsty gość
Posty: 56
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 15:27
Kontaktowanie:

taksówki w Bochni

Postautor: sorge » wtorek, 29 października 2013, 18:00

Mam pytanie jak w temacie. Czy w mieście funkcjonuje jeszcze ta forma usług? Znam przypadki miast podobnych wielkością do Bochni, gdzie pozwijano tego typu usługi. Planuję dość późny przyjazd do Bochni pociągiem, z dzieckiem i licznymi bambetlami. Czy mogę liczyć na taxi pod dworcem, czy muszę się nastawić na marsz na butach na drugi koniec miasta? bagaż mogę ograniczyć, ale dziecko mi w ciągu doby nie urośnie

Awatar użytkownika
wislak
Stały bywalec
Posty: 117
Rejestracja: niedziela, 11 lipca 2010, 11:47
Kontaktowanie:

Re: taksówki w Bochni

Postautor: wislak » wtorek, 29 października 2013, 18:49

Numer na postój taxi pod dworcem 882-811-522, można wcześniej zadzwonić i sie dopytać lub umówić na kurs na daną godzinę.

Misio221
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: niedziela, 1 sierpnia 2010, 07:32
Kontaktowanie:

Re: taksówki w Bochni

Postautor: Misio221 » środa, 30 października 2013, 07:15

dzwonisz wcześniej mówisz co gdzie jak i o której i Cię mogę zawieź taniej niż taksi.Numer ewentualnie na priva.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Komunikacja miejska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości