Jak wydostać się z Bochni po 22.00 ...

Rozkłady jazdy autobusów, busów i wszystko co związane z komunikacją w naszym mieście
Awatar użytkownika
hOMER
Bardzo towarzyski
Posty: 423
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 17:36
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Jak wydostać się z Bochni po 22.00 ...

Postautor: hOMER » czwartek, 31 października 2013, 10:38

jak to nie ma problemu?
nie ma nic kolo 1am :mrgreen:
nie zawsze wysiedzę do 4

lopatolog
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 05:58
Kontaktowanie:

Re: Jak wydostać się z Bochni po 22.00 ...

Postautor: lopatolog » piątek, 1 listopada 2013, 04:40

Przez chwile było piękne rozwiązanie, PKS relacji zdaje się przemyśl-wrocław ... autobusy mijały się w krakowie punkt 2a.m. czyli w strone Krakowa jechał z Bochni o 1:20 (około) a w stronę Tarnowa o 2:40... niestety w momencie otwarcia Autostrady do Tarnowa zlikwidowali przystanek w Bochni... :( Pewnie jedzie autostradą więc biorąc pod uwagę "nasz" zjazd, raczej bez sensu żeby zahaczał o Bochnie :(
Analizator: nie wiem jak Ty, ale ja jak umawiam się ze znajomymi w Krakowie na spotkanie (zdecydowanie w wieku studenckim nie jestem) to żegnanie się o 22:50 (bo muszę zdążyć na ostatni transport) jest trochę irytujące... Mam w zwyczaju posiedzieć i porozmawiać przy piwku kapke dłużej jeśli nadarza się taka okazja... ten PKS o 2a.m. robił robotę... niestety teraz nim można jedynie do Tarnowa dotrzeć...

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Komunikacja miejska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości