Dojazd do Kokotów

Rozkłady jazdy autobusów, busów i wszystko co związane z komunikacją w naszym mieście
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
knife
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 8 sierpnia 2012, 22:30
Kontaktowanie:

Dojazd do Kokotów

Postautor: knife » środa, 8 sierpnia 2012, 22:49

Witam,

Mam pytanie, jestem z Łapczycy, jak dojechać do Kokotów ?
Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Dojazd do Kokotów

Postautor: karmelek » środa, 8 sierpnia 2012, 22:54

Można albo czwórką (w zależności od pory dnia) i to jest chyba najszybsza opcja, ale uwarunkowana sytuacją na drodze. Możesz również jechać przez Kłaj Dąbrowę, Staniątki, Podłęże i Węgrzce, albo nieco główniejszymi drogami: do Podłęża dojechać od Niepołomic. Generalnie z tego co tam jeździem rowerem sieć lokalnych dróg jest dość przyzwoita w tym rejonie.

knife
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 8 sierpnia 2012, 22:30
Kontaktowanie:

Re: Dojazd do Kokotów

Postautor: knife » środa, 8 sierpnia 2012, 22:56

A dojadę busem ?
Dokładnie to Kokotów 657.

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Dojazd do Kokotów

Postautor: karmelek » środa, 8 sierpnia 2012, 23:00

Oj to już ktoś inny Ci musi podpowiedzieć. Ja bym chyba obstawiał w kierunku pociągu bardziej, bo przyznam, że w Bochni busa na tamte rejony nie widziałem chyba nigdy (ale już chwilę bardziej mnie nie ma w Bochni niż jestem).

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Komunikacja miejska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości