Dojazd do pracy do niepolmic

Rozkłady jazdy autobusów, busów i wszystko co związane z komunikacją w naszym mieście
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
paragon
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 28 listopada 2010, 15:06
Kontaktowanie:

Dojazd do pracy do niepolmic

Postautor: paragon » środa, 18 lipca 2012, 09:18

Szukam osoby z ktora moglbym dojezdzac do niepolomic do pracy. Wiem ze pracujecie tam i mam nadzieje ze ktos zauwazy ten temat. Generalnie jestem rowniez na kupnie auta wiec jesli ktos dojezdza z bochni busem to moze tez sie odezwac.
W razie kontaktu prosze wyslac sms na numer 788470660 gdyz nie zawsze moge odebrac a sms zawsze odczytam
Pozdrawiam

lamek
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 10 września 2013, 22:39
Kontaktowanie:

Re: Dojazd do pracy do niepolmic

Postautor: lamek » wtorek, 10 września 2013, 22:49

Witam wraz z kolegą szukam transportu z Bochni do pracy w Niepołomicach na godzinę 6 bądź 14 proszę o kontakt gg 772011 lub Tutaj PW lub w temacie.

W razie czego mogę podać numer tel.

Ps. Oczywiście za paliwo będziemy się dokładać czy to od ręki za przejazd czy w skali miesiąca jak kto woli nie ma problemu.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Komunikacja miejska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości