DOJAZD DO PRACY SAMOCHODEM BOCHNIA - KRK (SZUKAM PASAŻERA)

Rozkłady jazdy autobusów, busów i wszystko co związane z komunikacją w naszym mieście
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Oberon
Częsty gość
Posty: 66
Rejestracja: piątek, 6 maja 2011, 10:52
Kontaktowanie:

DOJAZD DO PRACY SAMOCHODEM BOCHNIA - KRK (SZUKAM PASAŻERA)

Postautor: Oberon » sobota, 24 września 2011, 14:28

Witam

Jeśli tak jak ja dojeżdżasz do pracy do Krakowa i masz już dość podróżowania przetłoczonymi busami w duchocie oraz ścisku nie mogąc nawet normalnie usiąść a twój cel podróży znajduje się na mojej trasie przejazdu lub w okolicach krakowskiego Prokocimia to mam dla Ciebie propozycję:


Dojeżdżam codziennie (od Poniedziałku do Piątku włącznie) z centrum Bochni do krakowskiego Prokocimia i z powrotem.

Wyjazd z Bochni zaraz po godzinie 7ej. Wyjazd powrotny z Krakowa po godzinie 16ej - czas trwania podróży w jedną stronę około 40 minut w zależności od warunków na drodze.

Przemieszczam się trasą BOCHNIA - PROSZÓWKI - DAMIENICE - CIKOWICE - STANISŁAWICE - KŁAJ - AUTOSTRADA A4 - KRAKÓW PROKOCIM, ale nie stanowi dla mnie problemu gdybym miał podróżować krajową "CZWÓRKĄ" przez ŁAPCZYCĘ, WIELICZKĘ lub OBWODNICĄ WIELICZKI.

W Krakowie dojeżdżam w rejon PROKOCIMIA w okolicę SZPITALA DZIECIĘCEGO i TESCO.

W zamian za partycypowanie w kosztach paliwa LPG oferuję sprawny, wygodny, szybki oraz bezpieczny przejazd klimatyzowanym przestronnym autem w miłej atmosferze, który będzie również tańszy od przejazdu busem.

W przypadku zainteresowania możliwość dojazdu w wybrane dni. Jeśli cel twojej podróży również znajduje się w okolicach Szpitala w Prokocimiu to istnieje możliwość dowozu bezpośrednio na samo miejsce docelowe twojej podróży.

W przypadku zainteresowania proszę kontakt mailowy - uzgodnimy szczegóły.

Email: art78pl1@tlen.pl

Zapraszam.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Komunikacja miejska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość