Korepetycje z języka angielskiego

Dział dla tych którzy potrzebują korepetycji lub chcą ich udzielać.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
filanka
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 6 października 2009, 11:13
Kontaktowanie:

Korepetycje z języka angielskiego

Postautor: filanka » czwartek, 15 sierpnia 2013, 12:05

Witam serdecznie,
Jestem nauczycielką języka angielskiego od kilku lat ( w szkole średniej). W swojej praktyce przygotowałam już wielu uczniów do ich egzaminów (matura, egzamin zawodowy, gimnazjalny). Współpracuję również z dziećmi (od 5 roku życia), studentami oraz z osobami dorosłymi, pragnącymi pogłębić swoją wiedzę z zakresu języka angielskiego- w pracy, dla własnych potrzeb „samospełnienia”, czy też pragnących przystąpić do międzynarodowych egzaminów (np. FCE, CAE, CPE). Praca z maturzystami opiera się na ćwiczeniu zarówno umiejętności gramatycznych, leksykalnych, a także słuchaniu oraz mówieniu. Zajęcia prowadzone są pod kątem indywidualnych preferencji uczniów oraz stawianych wymagań edukacyjnych (w przypadku uczniów szkół). Na zajęciach zapewniam własne materiały ksero.
Oferuję miłą atmosferę, sumienne oraz fachowe przygotowanie oraz 100 % satysfakcji.
Cena 30 zł za 60 minut.
W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt e-mailowy, bądź telefoniczny- chętnie udzielę niezbędnych informacji 
Pozdrawiam,
Magda
Mój nr: 884 387 397
E-mail: latwyang@gmail.com

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Korepetycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości