KONWERSACJE w Języku Angielskim - Native Speaker

Dział dla tych którzy potrzebują korepetycji lub chcą ich udzielać.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
bochnia.english
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 18:47
Kontaktowanie:

KONWERSACJE w Języku Angielskim - Native Speaker

Postautor: bochnia.english » wtorek, 4 września 2012, 22:30

Czy jesteś gotowy na zmiane w Twojej karierze, firmie lub życiu? Przełam bariery, zdobądź pewność siebie, wzbogać swoje słownictwo i wyostrz język.

Na co czekasz?

Mam jeszcze kilka wolnych godzin dla nowych studentów. Lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Tematy dotyczą życia codziennego, bieżących wydarzeń i wszystkiego, co jest dla Ciebie ważne lub interesuje Cię. Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do egzaminu, matury, ważnej prezentacji lub spotkania z klientem? (Możliwość wystawienia rachunku)

Mile widziane są grupy 2-3 osobowe.

Jestem rodzimym użytkownikiem j. angielskiego z USA. Posiadam kilkuletnie doswiadczenie nauczania w Bochni. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze. Moja znajomość j. polskiego jest ograniczona, wiec bądź gotowy na mówienie w j. angielskim.

Zapraszam, John
Kontact: bochnia.english@yahoo.com

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Korepetycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości