Państwo Matrasowie z Brzeska foto+wideo

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Dominikaaa
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 8 lutego 2010, 17:16
Kontaktowanie:

Państwo Matrasowie z Brzeska foto+wideo

Postautor: Dominikaaa » środa, 2 czerwca 2010, 11:34

Cześć, mam pytanie dotyczące Państwa Matrasów z Brzeska, czy ktoś ma jakieś doświadczenia? to jest ich strona:

http://www.foto-wideo.com.pl/ proszę o opinię

anulqa
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 6 listopada 2008, 21:18
Kontaktowanie:

Re: Państwo Matrasowie z Brzeska foto+wideo

Postautor: anulqa » czwartek, 3 czerwca 2010, 13:59

Foto-Video Matras będzie obsługiwał moje wesele 31.07 tego roku, wszelkie informacje na temat ich pracy, współpracy i efektów mogę podać dopiero po tym terminie :D :D tylko przypomnij mi się na prv bo mogę zapomnieć :) :) pozdrawiam!!

kuleczka
Częsty gość
Posty: 53
Rejestracja: środa, 28 października 2009, 13:48
Kontaktowanie:

Re: Państwo Matrasowie z Brzeska foto+wideo

Postautor: kuleczka » piątek, 4 czerwca 2010, 12:17

Ja nie polecam tych Państwa. Przyznam że zdjęcia mają ładne ale filmy bardzo bardzo kiepskie. Oglądałam płytę z wesela koleżanki i poprostu masakra. Po pierwsze nie ma stabilizacji obrazu, obraz jest rozmyty jak rusza kamerą. Po drugie oszukane filmy znajoma miała w kościele sukienkę ubraną i do biadu tą samą, później się przebrała i to było widać na filmie że ma już inną sukienkę a dalsza część filmu wogóle wyjęta z kontekstu bo nagle jest pokazana jak ma ubraną z powrotem sukienkę pierwszą chociaż się nie przebierała :( Za taką cenę nie polecam mogę polecić dużo dużo lepszych fotografów i kamerzystów za dużo niższą cenę.

anulqa
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 6 listopada 2008, 21:18
Kontaktowanie:

Re: Państwo Matrasowie z Brzeska foto+wideo

Postautor: anulqa » piątek, 18 czerwca 2010, 18:45

kuleczka nawet nie strasz :cry: :cry: ciekawa jestem od czego to zależy, bo ja oglądałam też wesele koleżanki które oni nagrywali i było ładnie zrobione :) mam nadzieję że u nas nie będzie czegoś takiego jak opisujesz :? :?
edit: cena nie wydaje się znowu taka wygórowana, my płacimy 2100zł za pakiet foto, video i plener w innym dniu.

kuleczka
Częsty gość
Posty: 53
Rejestracja: środa, 28 października 2009, 13:48
Kontaktowanie:

Re: Państwo Matrasowie z Brzeska foto+wideo

Postautor: kuleczka » piątek, 18 czerwca 2010, 18:51

Anulqa ja też miałam ich brać jak zobaczyłam zdjęcia ale po obejrzeniu płyty zrezygnowałam. Tą płytę co ja oglądałam była z sierpnia 2009 r. Zawsze możesz zareklamować film jak Ci się nie będzie podobał żeby go poprawili. Może nie będzie tak źle :) i będziesz miała super filmik

anulqa
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 6 listopada 2008, 21:18
Kontaktowanie:

Re: Państwo Matrasowie z Brzeska foto+wideo

Postautor: anulqa » piątek, 18 czerwca 2010, 18:56

Ja oglądałam z 2008 roku i się nam bardzo podobał.Echh..teraz się będę martwić :( :( bo to w końcu najważniejszy nasz dzień. Mam nadzieję że u nas wszystko będzie w pożądku :D :D

paulan
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 23 października 2011, 16:29
Kontaktowanie:

Re: Państwo Matrasowie z Brzeska foto+wideo

Postautor: paulan » niedziela, 23 października 2011, 16:36

Witam bardzo proszę o opinię jak państwo Matras wykonują fotografię i videofilmowanie ślubu, gdyż chcieliśmy skorzystać z ich usług ale coś dużo negatywów widnieje na internecie:( z góry dziękuje za informacje

potarmoszek
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: środa, 22 czerwca 2011, 12:46
Kontaktowanie:

Re: Państwo Matrasowie z Brzeska foto+wideo

Postautor: potarmoszek » wtorek, 25 października 2011, 10:49

Rzeczywiście, strona nie powala zbytnio kolorystyką, doborem plenerów oraz parametrami obróbki zdjęć.

monikat85
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2012, 11:45
Kontaktowanie:

Re: Państwo Matrasowie z Brzeska foto+wideo

Postautor: monikat85 » poniedziałek, 19 marca 2012, 12:10

hej, a ja nie zgadzam się z waszymi opiniami i mogę w 100% polecić państwa M. Obsługiwali wesele mojego brata i dwóch kuzynek i wszystko było SUPER. Na szczęście udało mi się ich zarezerwować na moje wesele za rok bo z tego co się orientuję(z wcześniejszych wesel) to u nich ciężko z wolnymi terminami! pozdrawiam :D

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości