Wesele w Hotelu Graal Targowisko - opinie?

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Farfalla
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 12 marca 2016, 00:30
Kontaktowanie:

Wesele w Hotelu Graal Targowisko - opinie?

Postautor: Farfalla » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 20:36

Poszukuję sali weselnej w Bochni i w okolicach. Jedyna znana mi sala, to Panorama w Nowym Wiśniczu, ale tam na 2017 rok nie ma już wolnych miejsc. Pomyślałam zatem o Hotelu Graal. Niestety ani ja ani nikt z moich znajomych nie był tam na żadnej uroczystości.

Czy możecie polecić to miejsce na organizację wesela? Zależy mi przede wszystkim na dużej ilości smacznego jedzenia i dobrej obsłudze. A może są w Bochni lub w okolicach inne miejsca, gdzie warto zorganizować wesele
Proszę o odpowiedzi.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości