Sala na wesele Bochnia i okolice

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Olaa
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 30 grudnia 2015, 18:30
Kontaktowanie:

Sala na wesele Bochnia i okolice

Postautor: Olaa » środa, 30 grudnia 2015, 18:50

Bardzo proszę o polecenie fajnych miejsc na wesele w Bochni i okolicy nie wiem odległosc od Bochni do 30km ?? wesele na ok 90-120 osób wszystko się wyklaruje. Bardzo dziękuje za pomoc.
Miejsca, które mam do tej pory na oku to:
- Panorama II - Wiśnicz
- Babie Lato - Gdów
- Szafrantu - Niepołomice
- Folwark Zalesie - okolice Wieliczki

Jakieś opinie na temat tych miejsc?? obsługa, jedzenie, cena itp. oraz ewentualne inne miejsca :)

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Sala na wesele Bochnia i okolice

Postautor: zakrecona1985 » środa, 30 grudnia 2015, 19:56

polecam ci Allegre w Gierczycach ja tam miałam w lipcu i jestem zakochana w tym miejscu, bardzo ładne otoczenie, dużo zieleni, oczka wodne, plac zabaw dla dzieci, właściciele bardzo sympatyczni pomocni we wszystkim, kucharz mistrz świata, jedzenie bardzo pyszne i dużo :)

Olaa
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 30 grudnia 2015, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Sala na wesele Bochnia i okolice

Postautor: Olaa » środa, 30 grudnia 2015, 20:28

Ok w takim razie dopiszę do mojej listy sal do zwiedzenia;) a jaka cena od osoby??

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Sala na wesele Bochnia i okolice

Postautor: zakrecona1985 » czwartek, 31 grudnia 2015, 16:41

my mieliśmy 185zł, za dzieci do chyba 11 lat połowę ceny i w tym byl obiad, deser i 4 dania gorące , jedno danie gorące wymieniliśmy sobie na płonące prosię które na sali na oczach gości kroił kucharz i wtedy dopłącaliśmy do każdej porcji tylko 5 zl

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości