Fotobudka na wesele

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mag84
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 30 listopada 2015, 21:26
Kontaktowanie:

Fotobudka na wesele

Postautor: mag84 » poniedziałek, 30 listopada 2015, 21:43

Witam,
zastanawiam się nad wynajmem fotobudki na moje wesele w przyszłym roku.
Czy macie jakieś doświadczenia z tą atrakcją ? Nigdy nie na weselu gdzie była by fotobudka, widziałam tylko na targach ślubnych, więc nie wiem czy faktycznie zabawa jest aż taka jak zachwalają wszyscy wynajmujący ? :twisted:

Kate89
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 30 listopada 2015, 21:47
Kontaktowanie:

Re: Fotobudka na wesele

Postautor: Kate89 » wtorek, 1 grudnia 2015, 10:12

Napiszę tak:
fotobudka na wesele w zależności na ile godzin wynajmiesz i jakiej jakości to kwota ok 700-1200 zł, więc na tle całego budżetu (menu weselne, orkiestra, fotograf, kamerzysta itd) to raczej nie wielka kwota, a uwierz mi frajda niesłychana. U mojej siostry też sceptycznie podchodzili do tematu, w końcu się zdecydowali i obok wspaniałej orkiestry był to najlepszy punkt wesela. Nasza fotobudka miała jeszcze opcję videobudki, o której wcześnie nie wiedzieliśmy, a było to ekstra, szczególnie bliżej północy jak rodzinka była już wyluzowana :) zresztą zobacz sama co to jest viedeobudka http://fotozabawy.pl Chłopaki są z Krakowa, ale do nas do Borku przyjechali w cenie. Polecam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
HenrykPek
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 25 lipca 2015, 08:09
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Fotobudka na wesele

Postautor: HenrykPek » wtorek, 22 grudnia 2015, 23:57

Znajomy miał taką fotobudkę u siebie na weselu i powiem Wam, że to jest genialny sposób na urozmaicenie wesela i pamiątka na lata.

marcinwroblewski
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: środa, 28 października 2015, 12:44
Kontaktowanie:

Re: Fotobudka na wesele

Postautor: marcinwroblewski » poniedziałek, 18 stycznia 2016, 11:13

Fotobudka to naprawdę super pomysł na wesele. Trzeba tylko znaleźć jak najlepszą możliwość, żeby zapewnić gościom dobrą zabawę. Jak goście się przekonają i zaczną eksperymentować, to nie można ich od tej atrakcji odciągnąć. I oczywiście pozostaje pamiątka na lata :)

Zofia
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 15:33
Kontaktowanie:

Re: Fotobudka na wesele

Postautor: Zofia » piątek, 29 stycznia 2016, 15:47

bardzo fajna zabawa, ale znów dodatkowy koszt... można zamówić śmieszne tabliczki i też będzie wesoło

Ania87
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 6 maja 2016, 16:36
Kontaktowanie:

Re: Fotobudka na wesele

Postautor: Ania87 » środa, 11 maja 2016, 13:38

Ja byłam na weselu z fotobudką i muszę przyznać, że zabawa była super :D Robiliśmy zdjęcia, a później wklejaliśmy je z życzeniami do księgi gości dla pary młodej. Wydaje mi się, że fotobudka jest lepsza od innych atrakcji typu fontanny czekoladowe, ale za to też jednak trochę kosztuje, no ale nie ma nic za darmo. U siostry była akurat firma z Bochni, fajna młoda ekipa http://www.malapokusa.pl mają jeszcze chyba inne rzeczy tzn atrakcje.

szulc
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: niedziela, 10 stycznia 2016, 14:08
Kontaktowanie:

Re: Fotobudka na wesele

Postautor: szulc » wtorek, 17 maja 2016, 15:23

Z tego co wiem, to jak jak fotograf przychodzi z fotobutką, to nic się nie płaci, tylko on zarabia na zdjęciach, które robi, np. 1 zdjęcie - 1 zł, więc organizatorów wesela to nic nie kosztuje, ale nie wiem czy to wszędzie tak działa.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości