prezent ślubny

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
sylwia4012
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 23 stycznia 2014, 10:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

prezent ślubny

Postautor: sylwia4012 » piątek, 21 lutego 2014, 23:05

Mam za tydzień ślub koleżanki i zastanawiam się nad prezentem. Myślicie że zestaw sztućcy będzie dobry? Myślę, że to się przyda a znalazłam całkiem fajny, za rozsądną cenę [url].......l[/url]. Może macie inne pomysły. Raczej stawiam na prezent niż na pieniądze.

Hann
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 25 marca 2014, 19:03
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: Hann » wtorek, 25 marca 2014, 19:13

Tak naprawdę każda para woli pieniądze :)

lagertha
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 4 czerwca 2014, 15:46
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: lagertha » środa, 4 czerwca 2014, 15:55

lepiej coś użytecznego, jakieś agd albo mebelek, do tego coś w klimacie religijnym bym dorzuciła http://rafael.pl/produkt/modlitewnik-za ... a-ii-bordo

kleszczyk
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 sierpnia 2013, 18:45
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: kleszczyk » sobota, 7 czerwca 2014, 09:42

A para młoda na pewno nie woli pieniędzy? Ja wybieram się na ślub, gdzie w zaproszeniu młodzi zaznaczyli, że wolą gotówkę. Będą remontować mieszkanie, więc wiem, że im się przydadzą. A co do AGD - nie zawsze trafimy. A co jak dostaną dwa odkurzacze?

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: Martaska » środa, 7 października 2015, 14:27

ja dałam coś do koperty i taką śliczną lampkę - http://dragonfly24.com.pl/lampy-witrazo ... 6299c.html

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: Beatriks » piątek, 6 listopada 2015, 09:42

Najlepiej jest jednak dać pieniądze. Tym bardziej, że większość osób po ślubie kupuję samochód czy remontuje mieszkanie - wtedy przydaję się każda złotówka.

Awatar użytkownika
Wladimirro
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 8 maja 2016, 10:58
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: Wladimirro » środa, 8 czerwca 2016, 17:46

Mim zdanie to najlepiej jest przyszli Państwo młodzi przygotuję listę zakupów. Mój brat jak brał ślub to z żoną zażyczyli sie . Wszyscy wiedzieli, jak chcą i wystarczyło tylko się złożyć w kilka osób. To jest najlepsze i najprostsze rozwiązanie. Jak jest lista to rzadko kiedy zdarzają się nietrafione prezenty.

wisniew
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 30 czerwca 2016, 10:10
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: wisniew » czwartek, 30 czerwca 2016, 10:48

najlepszym prezentem chyba będą pieniądze albo jakiś sprzęt agd :)

majcamajca
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 30 listopada 2009, 11:02
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: majcamajca » czwartek, 30 czerwca 2016, 16:14

Zdecydowanie uważam, że gotówka to najlepszy pomysł, nawet jak młodzi zrobią sobie jakąś listę (osobiście jednak uważam coś takiego za obciach), to czy na tej liście znajduje się: producent, model,kolor? Wątpię. Dlatego najlepiej dać kasę, każdy sobie kupi to na co będzie miał ochotę, w kolorze i o parametrach jakie będą mu pasować. O designie nie wspomnę. To są rzeczy subiektywne i zapewniam że zainteresowani będą bardziej zadowoleni kiedy kupią sobie dokładnie to na co mają ochotę. No chyba że się zna bardzo dobrze tę konkretną parę i wie się o co chodzi, ale umówmy się takich osób na weselu jest niecałe 10%.
Wraz z kopertą polecam dać jakiś charakterystyczny drobiazg (nie kwiaty) typu książka z dedykacją, bukiet z cukierków czy herbaty, tutaj możliwości jest na prawdę sporo. Nawet te oklepane wina są wg mnie lepsze niż kwiaty (bo je MOŻNA wypić za pół roku, a nie TRZEBA wyrzucić za kilka dni). Przeżyłem takie wydarzenie i myślę że wiem co piszę.

anna84
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: środa, 27 listopada 2013, 11:21
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: anna84 » wtorek, 5 lipca 2016, 13:57


Awatar użytkownika
Edek123
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 29 października 2015, 16:14
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: Edek123 » czwartek, 1 września 2016, 13:50

Najlepiej to jest kupić Państwu młodym jakiś sprzęt AGD np. , odkurzacz, ekspres do kawy. Oczywiście wszystko zależy od budżetu. Jeżeli ktoś dysponuje mniejszym budżetem to może kupić bon towarowy np. do IKEA.

mamross
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2016, 18:34
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: mamross » środa, 5 października 2016, 12:43

Najlepiej jak znacie się z młodą parą to po prostu zapytać co by chcieli dostać.

asia31
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: środa, 5 października 2016, 16:29
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: asia31 » środa, 5 października 2016, 16:49

A może właśnie jakieś fajne i niebanalne ? Ja bym się bardzo ucieszyła z takiego prezentu. Jest dosyć osobisty bo trzeba znać gust pary młodej, ale myślę, że robi spore wrażenie :)

Sbozena
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 11 października 2016, 14:23
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: Sbozena » wtorek, 11 października 2016, 15:33

teraz jednak najczęściej sprawdza się koperta plus np dobre wino, albo to co sobie zażyczą młodzi

Awatar użytkownika
evka
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: środa, 2 listopada 2016, 10:51
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: evka » środa, 2 listopada 2016, 11:09

Sprzęt AGD to chyba najlepszy pomysł, na pewno się przyda. Ja natomiast swojej znajomej kupiłam komplet bardzo dobrej jakości pościeli :)

Beti82
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: czwartek, 27 października 2016, 17:02
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: Beti82 » czwartek, 3 listopada 2016, 20:05

Ja zazwyczaj jak mam kupić prezent na ślub, to wcześniej pytam młodych co im potrzebne z małego agd. Niespodzianki dużej nie mają, ale za to wiem, że prezent im się przyda. Ostatnio kuzynka brała ślub i mówiła, że najbardziej to przyda jej się odkurzacz. Zamówiłam w fajnej cenie na electro.pl, wrzuciłam pare groszy do koperty i młodzi byli zadowoleni.

mariuszko
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: wtorek, 27 września 2016, 14:12
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: mariuszko » wtorek, 15 listopada 2016, 12:56

ja polecam skorzystać z jeżeli nie możecie dotrzeć na ślub czy wesele. W wakacje byłem niejako zmuszony skorzystać z czegoś na odległość, wybrałem tę kwiaciarnię internetową i mogę śmiało polecić, nie zawiedli. Wybrałem bukiet z biało-fioletowych kwiatów i kosz delikatesowy ze słodkościami i kawą. Dostarczony na czas wraz z listem dołączonym ode mnie.

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: lenna » wtorek, 6 grudnia 2016, 10:41

Jest to całkiem dobra opcja prezentowa. Sama jednak jestem zdania,że trzeba zapytać się młodych co chcieliby dostać. Jeśli nie wiemy co to najlepsze bedą pieniądze....

Jeśli chcesz dać jeszcze jakiś drobiazg, który przypomni młodym o tym dniu to zastanów się nad fotopoduszką:
http://selino.pl/foto-poduszki-z-wlasny ... ,g-11.html

Nie jest to drogi drobiazg a zawsze coś oryginalnego.

dominikgala9
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 12:18
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: dominikgala9 » piątek, 21 kwietnia 2017, 14:59

Spory wybór mają chyba tutaj: . Niby też są promocje, ale osobiście jeszcze nie sprawdzałem.

mariuszko
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: wtorek, 27 września 2016, 14:12
Kontaktowanie:

Re: prezent ślubny

Postautor: mariuszko » wtorek, 25 kwietnia 2017, 13:05

Hajs.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości