Hotel Oriza - Gdow

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
alibabka
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 7 stycznia 2013, 14:41
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: alibabka » wtorek, 8 stycznia 2013, 11:03

Witam. Byłam gościem na weselu i niestety zawiodłam się.

Sala jest piękna lecz obsługa to totalna amatorszczyzna. Jedzenie średnie i mało, a za tą cenę powinno być wykwintne ! Swojego wesela bym tam nie zrobiła. Pochodzę z Gdowa więc słyszałam kilka negatywnych opinii na temat obsługi w tym hotelu. Teraz przekonaliśmy sie na własnej skórze

odpowiem na wszelkie pytania pozdrawiam.

lysy
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2013, 16:48
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: lysy » czwartek, 10 stycznia 2013, 17:18

Witam wszystkich zainteresowanych tematami weselnymi, nie mogę się sam wypowiedzieć w temacie wesela w Orizie bo go tutaj nie miałem ,jak i również nie byłem gościem . Miałem przyjemność spróbować jedzenia w restauracji i nie można się przyczepić - jest smaczne . Mieszkam w okolicach Gdowa i z relacji moich znajomych mogę powiedzieć ,że wesela czy też inne imprezy są tam całkiem udane. Po okolicy chodzą różne opinie pozytywne i negatywne. Myślę, że jeżeli jest ktoś zainteresowany zorganizowaniem tam wesela to powinien pojechać tam coś zjeść i sprawdzić jak to wszystko wygląda na własnej skórze . Zawsze może podjąć też rozmowę z właścicielami w tym temacie, ja bym tak zrobił .
Lokal bardzo ładny :D

Pozdrawiam
Łysy

michalh
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: środa, 22 maja 2013, 13:52
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: michalh » sobota, 8 czerwca 2013, 13:32

Czy ktoś był w tym roku na weselu w tym lokalu? Poprawiło się coś odnośnie obsługi i tego jedzenia? Czekam na opinię od Was.

Ink@
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: środa, 6 sierpnia 2008, 20:43
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: Ink@ » niedziela, 9 czerwca 2013, 00:02

Niedawno byłam na weselu w tym hotelu. Jeśli chodzi o jedzenie było bardzo smaczne i ładnie podane, porcje wystarczające. Natomiast co do samej sali było bardzo ciasno... Zależy to od tego jak duże jest wesele ale przy ponad 160 osobach ciężko było ruszyć ręką przy jedzeniu:P
Sala bardzo ładna, podobnie jak cały obiekt. Dla mnie minusem jest fakt, że miejsce do zabawy jest w tym samym pomieszczeniu gdzie stoły, kiedy grał zespół nie można było porozmawiać przy stole, było zdecydowanie za głośno.

Pozdrawiam:)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości