Hotel Oriza - Gdow

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
Alchemik88
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 3 września 2012, 20:56
Kontaktowanie:

Hotel Oriza - Gdow

Postautor: Alchemik88 » poniedziałek, 3 września 2012, 21:21

Orientuje się ktoś może jak wyglądają wesela w Orizie w Gdowie. Moze się ktoś podzielić jakimiś spostrzeżeniami.
Pozdrawiam

19alfa19
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: środa, 19 września 2012, 13:20
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: 19alfa19 » środa, 19 września 2012, 13:57

Wizualnie Oriza w Gdowie wygląda ładnie.
W środku również jest ciekawy klimat.
Jeśli chodzi o urządzenie wesela w tym Hotelu to niestety jest jedna sala do zabawy i do siedzenia.
Z tego co słyszałam kiepskie jest jedynie jedzenie, ponieważ (z tego względu że Oriza działa od niedawna) cały czas zmieniają szefa kuchni/kucharzy.
Większość kasy za wynajęcie sali oraz posiłki trzeba zapłacić już ROK :?: :!: przed planowanym weselem...
Mam nadzieję ża za 2 lata będzie tam stała obsługa=dobre jedzenie bo sama chciałabym wynająć tę salę na swoje wesele...;)

gregory81
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2012, 10:31
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: gregory81 » niedziela, 11 listopada 2012, 10:51

Witam . Organizowaliśmy przyjęcie weselne w Orizie a miesiąc póżniej byliśmy na kolejnym weselu jako goście . Lokal wspaniały , jedzenie bardzo smaczne i jednocześnie pięknie podane .N a obu weselach o północy tort serwowali ci sami kucharze więc nie zgadzam się ,że ich zmieniają .Wszystko jest pięknie urządzone i dobrze zorganizowane a obsługa nas dopieszczała .Polecamy wszystkim , wybieramy się do Orizy na Andrzejki . Włścicielom Gratulujemy!

StaszekFistaszek
Częsty gość
Posty: 90
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 23:17
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: StaszekFistaszek » niedziela, 11 listopada 2012, 15:14


0123
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 13 listopada 2012, 20:28
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: 0123 » wtorek, 13 listopada 2012, 20:44

Byłam, jadłam i bawiłam się w Orizie, więc mogę podpowiedzieć, że jedzenie świetne: smaczne a przy tym ładnie podane. Sala ma niepowtarzalny klimat, a obsługa jest miła i kompetentna. Bardzo mi się tam spodobało i dlatego czasami w niedziele całą rodziną chodzimy tam na obiady. Gdybym teraz miała organizować wesele to chciałabym ten wyjątkowy dzień spędzić właśnie tam. Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych lokali w Bochni i jej okolicy.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: belzebub » środa, 14 listopada 2012, 11:05


gregory81
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2012, 10:31
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: gregory81 » środa, 14 listopada 2012, 11:33

Widać,że czasami nie warto być szczerym i życzliwym bo ludzi zgorzkniałych i złośliwych nie brakuje.

marysienka
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 14 listopada 2012, 13:07
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: marysienka » środa, 14 listopada 2012, 13:22

Bałam na weselu w hotelu Oriza, bardzo mi się podobało, świetnie się bawiliśmy. Jedzenie było naprawdę bardzo dobre, uważam że nie można być niezadowolonym z organizacji wesela gdyż kelnerzy pilnowali czystości na stołach, jedzenie szybko, sprawnie było podawane i do tego bardzo smaczne. Ponieważ byliśmy bardzo zadowoleni dlatego też lubię z rodziną w niedzielę chociaz raz w miesiącu być tam na obiedzie i zjeść również smaczny deser i wypić kawę.
Naprawdę polecam jest swietnie. :P

StaszekFistaszek
Częsty gość
Posty: 90
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 23:17
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: StaszekFistaszek » czwartek, 15 listopada 2012, 18:19


wojciech66
Częsty gość
Posty: 49
Rejestracja: środa, 22 sierpnia 2012, 09:51
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: wojciech66 » czwartek, 15 listopada 2012, 20:14

widzę że zawód detektywa jest ostatnio modny:D
Co do orizy- byłam na weselu w sierpniu- ok generalnie nie było się do czego doczepić

misia78
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 14 listopada 2012, 13:02
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: misia78 » środa, 21 listopada 2012, 22:02

Miejsce super, łatwy dojazd i pomimo że hotel znajduje się przy głównej drodze to jednak jest tam cisza i spokój. Lubimy z mężem sprawdzać nowe i ciekawe miejsca i takim jest też ten hotel. Wnętrze pięknie wykończone, połączenie stylu i elegancji. Po raz pierwszy wstąpiliśmy jadąc na niedzielną przejażdżkę na kawę i deser, były wyśmienite, więc po tej wizycie nie musiałam w ogóle namawiać męża na kolejną wizytę tym razem na niedzielny obiad i po raz kolejny miłe zaskoczenie, wspaniałe jedzenie, porcje duże i podane apetycznie. Gdy dowiedziałam się że mamy zaproszenie do przyjaciół do Hotelu Oriza byłam bardzo zadowolona i poszłam z wielką chęcią z myślą że będzie naprawdę super,... i powiem szczerze że nie zawiodłam się. Jedzenie przepyszne, różnorodne, myślę że każdy zaspokoi swoje gusta. Przez cały czas kelnerzy dbali o to by na stołach nic nie zabrakło, wszystko było jak w szwajcarskim zegarku. Poleciłabym każdemu wesele w tym miejscu bez chwili zastanowienia. Myślę że zarówno ja jak i mój małżonek możemy szczerze powiedzieć że jeszcze nie raz wrócimy w to miejsce.

Awatar użytkownika
WPT1313
Częsty gość
Posty: 91
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2011, 20:31
Lokalizacja: Pałac w Zatorach ;-)
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: WPT1313 » czwartek, 22 listopada 2012, 06:39


Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: belzebub » czwartek, 22 listopada 2012, 07:52

WPT lepiej nie mogłeś podsumować słodkiego posta misi.

podatnik
Bardzo towarzyski
Posty: 367
Rejestracja: wtorek, 17 listopada 2009, 13:13
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: podatnik » czwartek, 22 listopada 2012, 15:03

Gdy na mniej niż 10 postów wysławiających :mrgreen: ten lokal / bo przecież nie ma co liczyć dwukrotnych postów @Belzebuba, @Gregora81 czy @Staszka Fistaszka większość to userzy z pierwszym :!: postem ewentualnie maksymalnie z czwartym :idea: - warto przeczytać co piszą ci z jeden + post.
Bo co do tego że to dzika samo reklama to nie mam wątpliwości. W Tematy Weselne to nagminne i łatwo wychwytuje się takie posty. Gdy to ktoś pisze opinie, ktoś kto bierze czynny udział od jakiegoś czasu w życiu Forum to nie dziwi, ale perełki takie jak założenie nicka 11 listopada tylko po to /chyba?/ aby pochwalić lokal :?: to już chyba zaskakuje :mrgreen:


Re: Hotel Oriza - Gdow
Widać,że czasami nie warto być szczerym i życzliwym bo ludzi zgorzkniałych i złośliwych nie brakuje.


Re: duza sala na wesele
Witam.Ja szczerze polecam Orizę w Gdowie,nowiutki lokal,pięknie urządzony z dobrą ofertą gastronomiczną.Mieliśmy tam swoje wesele w tym roku ,a pożniej bylismy tam jako goście weselni.Dysponują również hotelem,sala jest duża i przestronna.


Re: andrzejki
witajcie
ja z moją paczką wybieram się do Gdowa do hotelu Oriza -gra DJ Andrzej Famielec.
Ostatnio byłem tam na kilku imprezach jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.


Re: Hotel Oriza - Gdow
Witam . Organizowaliśmy przyjęcie weselne w Orizie a miesiąc póżniej byliśmy na kolejnym weselu jako goście . Lokal wspaniały , jedzenie bardzo smaczne i jednocześnie pięknie podane .N a obu weselach o północy tort serwowali ci sami kucharze więc nie zgadzam się ,że ich zmieniają .Wszystko jest pięk...

Taka pseudo reklama odstraszy a nie zachęci :idea:

Raczej nie będzie z tego pożytku bo mnie już zniechęciło :wink:

kichawa224
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 15 grudnia 2012, 12:14
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: kichawa224 » sobota, 15 grudnia 2012, 12:22

W przyszłym roku będę miała wesele w tym hotelu. Jeżeli chodzi o lokal to wygląda prześlicznie. Niestety coraz więcej osób źle wyraża się o jedzeniu;/. Każdy kto tam był mówi to samo. Jedzenie smaczne, ślicznie podane ale jest go zdecydowanie mało..;/.
Jakby powiedziała mi to jedna osoba to nie martwiłabym się ale kilka osób to potwierdziło..;/
Czy mógłby ktoś ,kto był na jakimś wesele w tym lokalu, rozpisac się na temat jedzenia?
Bardzo proszę.

klara555
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 17 września 2011, 21:09
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: klara555 » środa, 19 grudnia 2012, 16:21

Ja byłam tam i muszę potwierdzić wcześniejsze opinie. Jedzenie było chłodne - (zupa) i niedoprawione (wszystko), ziemniaki były odgrzewane w mikrofali. Jedni kończyli już jeść a inni jeszcze nie dostali posiłku. :( Obsługa była hmm, mężczyzna OK ale kobiety jak wzięte z ulicy, nie o wygląd chodzi lecz o dryg do pracy.
Ale nie wszystko tam jest beznadziejne, bardzo ładne sale czyste i zadbane.
Pozdrawiam i powodzenia

kichawa224
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 15 grudnia 2012, 12:14
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: kichawa224 » piątek, 21 grudnia 2012, 17:28

A mogłabyś coś więcej powiedziec o jedzeniu? Np ile go było? Bo słyszałam ze porcje są jednak małe. A jednak cena nie należy do najmniejszych;/
Dla mnie jedzenie i orkiestra są na weselu najważniejsze..;/

klara555
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 17 września 2011, 21:09
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: klara555 » piątek, 21 grudnia 2012, 22:09

zupa była w bulionetkach, a drugie danie wyglądało tak że: dwie kopki ziemniaków z łyżki do lodów i filet z kurczaka po odcięciu bocznych mięs tych co tak odpadają od całości :) i zestaw surówek kapusta biała marchewka i buraki (blee) a potem był szwedzki stół na którym był gorący posiłek - pierogi i zimne jedzenie typu sery, wędlina, galareta, jeżeli chodzi o smak tych potraw nie mogę się wypowiedzieć gdyż nie jadłam.
Ale to Ty będziesz decydować co będzie podane i w jaki sposób. Powodzenia i pozdrawiam

DOMINIK123456
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 22 grudnia 2012, 09:43
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: DOMINIK123456 » sobota, 22 grudnia 2012, 09:55

witam , wraz z narzyczona szukamy sali weselnej , bylismy na weselu w Orizie i bylismy zadowoleni , porcje byly bardzo konkretne wrecz nie do przejedzenia! zastanawiamy sie dlaczego jest sporo opini o wielkosci dan? czy ktos jeszcze byl moze na weselu imprezie w orizie?? nie chcielibysmy zeby ktos wyszedł glodny ... dajcie znac P.s czy macie namiary na dobrego fotografa i moze jakas fajna nie droga orkiestra > pozdrawiamy

kichawa224
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 15 grudnia 2012, 12:14
Kontaktowanie:

Re: Hotel Oriza - Gdow

Postautor: kichawa224 » sobota, 22 grudnia 2012, 22:39

Wiem że wszystko zależy od tego co wybierzemy w menu ale strasznie mnie martwi coraz to gorsza opinia..;/ wpadłam w obsesje i od każdego wyciągam jakieś informacje na temat jedzenia;/ nawet ostatnio dowiedziałam się ze kelner wywalił tort weselny kiedy go podawał..;/ wiem że to przypadek ale nie chciałabym miec takich ogromnych wpadek na weselu:( a ktoś inny mówił o jakiś problemach z klimatyzacją:(

-- sobota, 22 grudnia 2012, 22:39 --

Wiem że wszystko zależy od tego co wybierzemy w menu ale strasznie mnie martwi coraz to gorsza opinia..;/ wpadłam w obsesje i od każdego wyciągam jakieś informacje na temat jedzenia;/ nawet ostatnio dowiedziałam się ze kelner wywalił tort weselny kiedy go podawał..;/ wiem że to przypadek ale nie chciałabym miec takich ogromnych wpadek na weselu:( a ktoś inny mówił o jakiś problemach z klimatyzacją:(

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości