Gdzie urządzić wesele?

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Jogi
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 8 stycznia 2012, 14:54
Kontaktowanie:

Gdzie urządzić wesele?

Postautor: Jogi » niedziela, 8 stycznia 2012, 15:04

Witam wszystkich :)

Może podpowiecie, gdzie można urządzić dobre wesele na linii mniej więcej Brzesko (najchętniej) - Bochnia? Najlepiej jeszcze z wolnymi terminami na ten rok.

Za pomoc z góry dziękuję.

Olga24
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 10 stycznia 2012, 12:17
Kontaktowanie:

Re: Gdzie urządzić wesele?

Postautor: Olga24 » wtorek, 10 stycznia 2012, 12:51

Jeśli mogę polecić to na pewno Magnolia w Łazach, byłam tam na niejednej imprezie i jestem bardzo zadowolona, jedzenie dużo i dobre, obsługa super, sale dwie duże, ogródki, hotel, wystrój też spoko. Jeśli chodzi o terminy to trzeba dzwonić i pytać. Polecam zaglądnięcie na ich stronkę, są fajne zdjęcia. :)

sabina1866
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 25 listopada 2011, 11:00
Kontaktowanie:

Re: Gdzie urządzić wesele?

Postautor: sabina1866 » wtorek, 10 stycznia 2012, 12:57

szczerze mówiąc to będziesz miał problem ze znalezieniem sali- słyszałam że około 1,5 roku trzeba czekać.

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Gdzie urządzić wesele?

Postautor: renowacja » wtorek, 10 stycznia 2012, 13:04

Najlepiej obdzwonic wszystkie lokale i samemu sie przekonac ,Kuzynka szukala sali i w 3 miesiace znalazla sale w restauracji SALTON na wisnickiej ( witosa) ( drugi dzien swiat ) .Kazdy jej mowil ze nie ma szans na sale przez najblizszy rok.A tu prosze - wszystko sie znalazlo i wesele wyszlo pierwsza klasa.Ogolnie bylem bardzo bardzo zadowolony jesli chodzi o lokal i jedzienie...

Terka
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 23:41
Kontaktowanie:

Re: Gdzie urządzić wesele?

Postautor: Terka » środa, 11 stycznia 2012, 11:50

Z racji tego, ze akurat ostatnio mialam okazje 'pozwiedzac' okoliczne lokale, moge polecic restauracje Kasztel. Znajduje sie dokladnie na tej trasie :) Siostrzenica nie zdecydowala sie na ten lokal tylko z tego wzgledu, ze wesele musi byc na conajmniej 100 osob a tyle gosci nie bedzie. Szef miły, konkretny, otwarty na wszystkie nasze propozycje ...... lokal jest nowy, wiec wydaje mi się, że dołożą starań, zeby zaistniec pozytywnie :) Jedynym minusem jest dojazd od Bochni, trzeba skręcic w lewo ...... przejezdzając przez dwie ciągle linie ;) Na pewno byl wolny 28 grudzien .... bo taki termin nas interesowal .... co do reszty terminow to nie wiem. 180 zl od osoby ... Tutaj znalazlam strone ....http://www.hotelkasztel.pl/

czarna77
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2011, 09:26
Kontaktowanie:

Re: Gdzie urządzić wesele?

Postautor: czarna77 » środa, 11 stycznia 2012, 12:16

Dzisiaj dorwałam się do komputera po długim czasie przerwy i tak skacze od strony do strony i udało mi się odwiedzić również Bochnianina bardzo fajna stronka i wiele ciekawych informacji ale nie do tego zmierzam. Polecam gorąco Restauracje Zalesie bodajże ul. Dabrowskiego , świetna obsługa bardzo smaczne jedzenie, parking na wiele samochodów i jeden najważniejszy plus to noclegi na miejscu a w przypadku rodziny dojeżdżającej bardzo super rozwiązanie. Nie mam pojęcia czy są jakieś wolne miejsca ale w tej chwili to młodzi nie bardzo moga się dogadać i często rezygnują dlatego warto zapytać czy nie zwolnił się jakiś termin. Sama osobiscie miałam tam imprezkę i nie zapomnę tych chwil do końca życia (bardzo przystojni kelnerzy no ale to juz po fakcie :cry: )

Terka
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 23:41
Kontaktowanie:

Re: Gdzie urządzić wesele?

Postautor: Terka » środa, 11 stycznia 2012, 23:29

:))) Wzmianka o przystojnych kelnarach rozsmieszyla mnie :)) .... bo w trakcie gdy siostrzenica podpisywala tam umowe....ja delektowalam sie ruskimi pierozkami ..... podanymi przez .... bardzo przystojnego kelnera :))) Kasztela polecam .... Zalesie rowniez, ale opinie o nim zamieszcze dopiero w grudniu :)))

akab
Częsty gość
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 13:55
Kontaktowanie:

Re: Gdzie urządzić wesele?

Postautor: akab » czwartek, 12 stycznia 2012, 07:52

Polecam Zalesie :) (w innym temacie pisałam dlaczego :) )
W Magnolii też byłam - i było ok, pod warunkiem ze odbywało się w sobotę. Bo byłam na weselu organizowanym w niedzielę (w sobotę było inne wesele) - KOSZMAR. Jedzenie odgrzewane "z wczoraj" i jakoś tak brudnawo było.

A co do przystojnych kelnerów w Zalesiu - cholerka - jak ja byłam to nie było przystojnych :)

monia85
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2012, 22:40
Kontaktowanie:

Re: Gdzie urządzić wesele?

Postautor: monia85 » środa, 18 stycznia 2012, 23:03

Jeżeli chodzi o wesela w "Magnolii" to ktoś wypisuje same brednie.Ja akurat miałam wesele w niedzielę
i byłam bardzo zadowolona i w niczym nie różni się od wesel urządzanych w sobotę(na którym byłam proszona jako gość).Jedzenie mają bardzo dobre,dania gorące zawsze świeże,a sala i stoły ładnie przybrane.Danie nie mogą być odgrzewane bo to co zostaje z wesela wszystko dostaliśmy do domu.Wydaje mi się,że te brednie wypisuje osoba która chce komuś zaszkodzić.

akab
Częsty gość
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 13:55
Kontaktowanie:

Re: Gdzie urządzić wesele?

Postautor: akab » czwartek, 26 stycznia 2012, 10:38

Monia - niby komu i po co miałabym zaszkodzić? Napisałam po prostu jakie były moje odczucia. Może ty miałaś świetne wesele w niedzielę - nie neguję tego - mogło tak być. Ja byłam na takim, którego nikomu bym nie życzyła. Jedzenie było okropne. Odgrzewane. Przynajmniej na odgrzewane wyglądało.
A że tak zapytam - bywasz na każdym niedzielnym weselu - że z taka stanowczością twierdzisz ze piszę brednie??

monia85
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2012, 22:40
Kontaktowanie:

Re: Gdzie urządzić wesele?

Postautor: monia85 » piątek, 27 stycznia 2012, 11:06

Akab-Ja myślę że ty masz chyba mózg odgrzewany przez to straciłaś wzrok, węch i smak.Ja miałam wesele w niedzielę a także byłam na weselu jako gość w sobotę i w niedzielę i zawsze było świetnie.Restauracja cieszy się dobrą renomą, jedzenia jest dużo i zawsze smaczne i świeże.W tym miesiącu mieliśmy chrzciny mojego bratanka-było super,a w sierpniu ma wesele moja kuzynka z Krakowa.Gdyby było tak jak piszesz co jest całkowitą nieprawdą to by nasza rodzina i znajomi nie robili przyjęć w Magnolii.

akab
Częsty gość
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 13:55
Kontaktowanie:

Re: Gdzie urządzić wesele?

Postautor: akab » piątek, 27 stycznia 2012, 13:54

Monia dziecko drogie nie gorączkuj się tak. Brakuje ci argumentów, dlatego starasz się mnie obrazić? Staraj się moja droga czytać ze zrozumieniem, to zaoszczędzisz sporo nerwów.
Po pierwsze nigdzie nie napisałam, że Magnolia jest do niczego - napisałam, ze ogólnie jest ok. - Byłam tam na kilku imprezach i generalnie rzecz biorąc nie narzekałam.
Byłam również na jednym niedzielnym i nie podobało MI się. Mnie się nie podobało. Zrozumiałaś? MNIE.
Po drugie, to jest moja subiektywna ocena, do której mam prawo. Tak jak i uznaję twoje prawo do zachwytów. Rozumiesz?

janek662
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: piątek, 4 lutego 2011, 22:46
Kontaktowanie:

Re: Gdzie urządzić wesele?

Postautor: janek662 » poniedziałek, 12 marca 2012, 19:52

Ja polecam Pajorówkę. Świetne jedzenie, obsługa, wszystko można dogadać. piękna sala do tańczenia i "do jedzenia".A pokój dla nowożeńców- MARZENIE!!! . jest też możliwość wynajęcia pokoi dla gości. Polecam . Siostra tam miała wesele.

tommi
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 13 marca 2012, 18:39
Kontaktowanie:

Re: Gdzie urządzić wesele?

Postautor: tommi » wtorek, 13 marca 2012, 18:44

A jakie macie opinie na temat "Cichutko" przy placu Turka? Jeśli ktoś tam był proszę o obiektywne opinie na temat jedzenia, obsługi i kontaktu z właścicielem.

smakosz
Częsty gość
Posty: 58
Rejestracja: wtorek, 12 października 2010, 13:46
Kontaktowanie:

Re: Gdzie urządzić wesele?

Postautor: smakosz » wtorek, 10 lipca 2012, 22:58

Mam pytanie,jak jest w RESTAURACJI przy Poniatowskiego?

Nati
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 12 lipca 2012, 09:59
Kontaktowanie:

Re: Gdzie urządzić wesele?

Postautor: Nati » czwartek, 12 lipca 2012, 10:24

A co myślicie o Borku, czy ktoś może ocenić jedzenie i obsługę??

dziewczyna93
Częsty gość
Posty: 97
Rejestracja: piątek, 25 lutego 2011, 20:57
Kontaktowanie:

Re: Gdzie urządzić wesele?

Postautor: dziewczyna93 » sobota, 21 lipca 2012, 15:24

czy był ktoś na weselu w Niepołomicach na zamku????
zastanawiam sie nad tym lokalem na wesele ale nie jestem przekonana...
otoczenie ładne , lokalizacja może być ale opinie o kuchni słyszałam raczej żle!!!!
czy był ktos z was????

Mieszkanka26
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 6 stycznia 2014, 15:23
Kontaktowanie:

Re: Gdzie urządzić wesele?

Postautor: Mieszkanka26 » wtorek, 7 stycznia 2014, 12:12

Witam!
Mam pytanie, gdzie w okolicach Bochni można zorganizować wesele z kucharkę? Wszelkie restauracje i hotele w związku z tym odpadają.
Pozdrawiam

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości