Nowa sala w BOREKU _ AQUARIUS

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
karo122
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 3 marca 2011, 21:13
Kontaktowanie:

Nowa sala w BOREKU _ AQUARIUS

Postautor: karo122 » niedziela, 31 lipca 2011, 22:28

Czy miał ktoś lub był na weselu w Borku w nowej sali Aquarius?? Jak tam jest?

sprinter
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 17:22
Kontaktowanie:

Re: Nowa sala w BOREKU _ AQUARIUS

Postautor: sprinter » poniedziałek, 2 stycznia 2012, 17:32

Miałem wesele w Restauracji Aquarius. Świetny klimat. Sufit robi wrażenie. Gdybym miał drugi raz wybierać wybrał bym tą samą sale. Wesele przebiegło bez problemowo. Byłem także gościem na dwóch weselach w tej samej restautracji. Podczas jednego wysiadła klimatyzacjia ale w ciągu godziny może dwóch naprawiono. Miła obsługa. Przystępna cena. Polecam

aga8688
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek, 11 stycznia 2010, 07:55
Kontaktowanie:

Re: Nowa sala w BOREKU _ AQUARIUS

Postautor: aga8688 » czwartek, 4 lipca 2013, 12:01

ponawiam pytanie na temat organizacji wesela w Borku, pytam o salę Aquarius sala jest piękna ale słyszałam dużo negatywnych opinii o jedzeniu np. że są małe porcje i że bardzo niesmaczne , kolejne pytanie dotyczy obsługi , bo też krążą różne opinie czy jest to miła wykwalifikowana obsługa czy panieneczki z przypadku zajmujące się sobą a nie gośćmi ( cytuję czyjąś opinie ) no i trzecie pytanie czy z właścicielem jest dobry kontakt, czy można się bezproblemowo dogadać ? bardzo proszę o opinie

wiola883
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 1 czerwca 2012, 10:34
Kontaktowanie:

Re: Nowa sala w BOREKU _ AQUARIUS

Postautor: wiola883 » piątek, 5 lipca 2013, 11:11

Miałam wesele niedawno na tej sali i tez sie martwiłam bo niewiem czemu ale krążą takie niemiłe opinie o tym lokalu jak sie przekonałam nie słuszne , z czystym sumieniem polecam bardzo tą sale. Co do jedzenia były duże porcje i smaczne nikt nie narzekał z gosci że coś nie tak, obsługa bardzo miła rzetelna i pracowita niemam zaszczerzen nawet goscie sami chwalili że jak czegoś potrzebowali zaraz to otrzymali, a co do własciciela to sprawy z wesele dogaduje sie z kierownikiem tez bardzo miły rzetelny i przedewszystkim znajacy sie na tym co robi doradzi i pomoże i jest w dniu wesela na sali .
Polecam bardzo sale Aquarius w Borku. Jak bedziesz miec jakieś pytania to pisz na mejla to odpisze. pozdrawiam :D

antyspi
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2011, 21:46
Kontaktowanie:

Re: Nowa sala w BOREKU _ AQUARIUS

Postautor: antyspi » piątek, 5 lipca 2013, 12:31

A jak wygląda sprawa z toaletami? Jest ich wystarczająco dużo?

wiola883
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 1 czerwca 2012, 10:34
Kontaktowanie:

Re: Nowa sala w BOREKU _ AQUARIUS

Postautor: wiola883 » sobota, 6 lipca 2013, 13:52

tak jak dobrze pamietam jest 3 albo 4 dla pań i tyle samo dla panów . polecam :D

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości