Gdzie w Bochni zrobi tanio i dobrze paznokcie...?!

O wszystkim co potrzebne do przygotowania ślubu i wesela :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
milko
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 22 czerwca 2011, 16:20
Kontaktowanie:

Gdzie w Bochni zrobi tanio i dobrze paznokcie...?!

Postautor: milko » środa, 22 czerwca 2011, 16:39

Witam mam pytanie gdzie w Bochni zrobi tanio i dobrze paznokcie chodzi mi o tipsy lub paznokcie na formie,pedicure i manicure z utwardzeniem na naturalnej płytce paznokci.Podajcie ceny i namiary.Pozdrawiam

asiulka
Częsty gość
Posty: 46
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2008, 20:59
Kontaktowanie:

Re: Gdzie w Bochni zrobi tanio i dobrze paznokcie...?!

Postautor: asiulka » środa, 22 czerwca 2011, 22:17

polecam Caro-beauty na różanej ;]
dziewczyny wiedzą tam co robią ;]

volcania
Przechodzień
Posty: 18
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2012, 09:22
Kontaktowanie:

Re: Gdzie w Bochni zrobi tanio i dobrze paznokcie...?!

Postautor: volcania » wtorek, 17 lipca 2012, 11:41

Cześć,

Podbijam temat.

Czy znacie / polecacie osoby które dobrze wykonują manicure / pedicure z dojazdem do domu?

karo122
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 3 marca 2011, 21:13
Kontaktowanie:

Re: Gdzie w Bochni zrobi tanio i dobrze paznokcie...?!

Postautor: karo122 » środa, 1 sierpnia 2012, 16:21

Polecam panią Karolinę na placu Gazaris bodajże Studio urody viva, fajna dziewczyna, solidnie robi paznokcie, (na makijażu nie byłam) a przy tym super cena. czy dojeżdza do domu - nie mam pojęcia

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Tematy Weselne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości