Która służba najlepiej działa??

Dyskusje na temat bezpieczeństwa w Bochni. Subforum ma pomóc służbom odpowiedzialnym za pilnowanie porządku w Solnym Grodzie w lepszym wypełnianiu swoich obowiązków :-).
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
zakletyksiaze
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: środa, 24 marca 2010, 10:30
Kontaktowanie:

Która służba najlepiej działa??

Postautor: zakletyksiaze » niedziela, 2 stycznia 2011, 18:04

Mam pytanko która z wymienionych służb w Bochni według was działa najlepiej??
Straż Pożarna
Pogotowie Ratunkowe
Policja
Straż Miejska
???
czy macie jakieś uwagi do działania którejś ze służb??

axselek
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 2 października 2012, 18:57
Kontaktowanie:

Re: Która służba najlepiej działa??

Postautor: axselek » wtorek, 2 października 2012, 19:23

Według mnie najlepiej działa. pogotowie ratunkowe.


Uwagi mam do straży miejskiej.
Wiele razy miałem do czynienia. z sytacją w której ktoś np pali papierosa. na placu turka.
A straż miejska siedzi sb na ławce odpoczywa.. i nic sb z tego nie robi..

Masakra. kto im płaci za siedzenie??

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Która służba najlepiej działa??

Postautor: belzebub » wtorek, 2 października 2012, 20:46

SM ok.zawsze sa na wezwanie ( ostatnio)
Policja ma wszystko w D****

Patrick2
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 30 grudnia 2008, 16:43
Kontaktowanie:

Re: Która służba najlepiej działa??

Postautor: Patrick2 » niedziela, 11 listopada 2012, 11:44

A co ma niby straż miejska zrobić w tym momencie? to po co są popielniczki w koszach na placu turka?
wez wyjdz człowieku

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Która służba najlepiej działa??

Postautor: cod » niedziela, 11 listopada 2012, 13:31

axselek
na placu turka i wszędzie na ulicach możesz palić i nikt nie ma prawa ci nic zrobić , nie możesz palić bezpośrednio w miejscach publicznych jak np przystanki , budynki miejsca szkolne i przedszkolne.


Mnie zastanawia jedna sprawa , jak dawniej raz na czas policyjne nieroby stawiały radiowóz i radar gdzie popadnie , albo ustawiały się na nowo zrobionej jednokierunkowej zeby wypisać setki mandatów, tak teraz ich nie ma.

Raz na czas powinni stanąć np koło sklepu abc na Brodzińskiego ,koło skrętu na npdl na Brodzińskiego,
na Legionów, na Urbana, Na wiśnickiej - bo to co się dzieje na tych drogach to już jest przegięcie. Średnia prędkość idiotów na brodzińskiego to 100km

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Bezpieczna Bochnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości