Jan Flasza - kupie książki

O historii, zabytkach, obiektach, zjawiskach i wszystkim co sprawia, że nasze miasteczko jest wyjątkowe
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Tosiek
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: niedziela, 25 lipca 2010, 15:05
Kontaktowanie:

Jan Flasza - kupie książki

Postautor: Tosiek » wtorek, 26 listopada 2013, 19:08

Czy ktoś wie gdzie mogę kupić książki pana Jana Flaszy? Chętnie też od kogoś odkupię.

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Jan Flasza - kupie książki

Postautor: przemo » wtorek, 26 listopada 2013, 19:32

Księgarnia bocheńska ;) DOM KSIĄŻKI lub bezpośrednio zapytaj w bocheńskim muzeum.

w pewnym wątku czytamy: ".....Składem i drukiem książki zajęła się bocheńska drukarnia PERFEKT (Joanna i Rafał Zięba). Pozycja trafiła już na półki księgarń, można ją także nabyć w Muzeum"

po prostu ja
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 kwietnia 2010, 00:09
Kontaktowanie:

Re: Jan Flasza - kupie książki

Postautor: po prostu ja » wtorek, 26 listopada 2013, 22:35

Książki J. Flaszy kupisz w bocheńskim muzeum. :)

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Jan Flasza - kupie książki

Postautor: boddekk » środa, 1 czerwca 2022, 10:48

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić https://www.elanders.pl/uslugi/druk-offsetowy/ , jest to strona na której znajdziecie ofertę firmy zajmującej się drukowaniem katalogów, zapoznajcie się z ich ofertą dostępną na stronie.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Dusza Solnego Grodu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości