Szkoła Podstawowa w Krzeczowie

Wszystko o edukacji, nauce, szkolnictwie. Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne, średnie i wyższe.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
robinson
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 26 czerwca 2014, 22:52
Kontaktowanie:

Szkoła Podstawowa w Krzeczowie

Postautor: robinson » czwartek, 26 czerwca 2014, 22:58

Witam Ponieważ przeprowadzam się w okolice Krzeczowa-proszę o ew,opinie na temat tamtejszej szkoły - czy wybrać Bocheńską ? -Proszę o opinie i pomoc w podjęciu decyzji.

Wojtek33
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2014, 14:23
Kontaktowanie:

Re: Szkoła Podstawowa w Krzeczowie

Postautor: Wojtek33 » piątek, 27 czerwca 2014, 14:37

Jeśli masz możliwość dojazdu codziennego POLECAM BOCHNIĘ - Krzeczów - ani świetlicy !, ani zajęć pozaszkolnych!.Dyrekcja bardzo nie przyjazna .Kadra zwarta - Pani od klas I-III - do wymiany lub na emeryturkę. Jeśli Polecić to Szkołę 5 lub szkołę 1

robinson
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 26 czerwca 2014, 22:52
Kontaktowanie:

Re: Szkoła Podstawowa w Krzeczowie

Postautor: robinson » piątek, 27 czerwca 2014, 15:40

Dziękuję Wojtku.Czy tam chodzą dzieci- wiele wyświetleń - brak opini- Piszcie i pomóżcie :(

Awatar użytkownika
smerfik
Częsty gość
Posty: 86
Rejestracja: wtorek, 5 maja 2009, 12:35
Lokalizacja: to tu to tam
Kontaktowanie:

Re: Szkoła Podstawowa w Krzeczowie

Postautor: smerfik » sobota, 28 czerwca 2014, 08:56

wojtku która z pan 1-3 jest wg Ciebie do wymiany ? osobiście znam tę szkołę, nie uczę w niej, i wydaje mi się, że jest dobra placówką w której nauczyciele interesują sie dziećmi...wiadomo, że w mniejszej szkole, przy mniej liczebnych klasach nauczyciele mają więcej czasu dla poszczególnego ucznia...co do Pań 1-3 myslę, że powinni sie wypowiedziec rodzice uczniów którzy bardzo ciesza się z własnie z nauczycieli naucznia początkowego...

osa
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 29 kwietnia 2009, 17:12
Kontaktowanie:

Re: Szkoła Podstawowa w Krzeczowie

Postautor: osa » sobota, 28 czerwca 2014, 11:55

Do Wojtek- moje wszystkie dzieci chodziły w Krzeczowie do szkoły i nie wiem skąd takie pseudo-informacje masz. Albo nigdy nie miałeś kontaktu z tą szkołą, albo zaniedbałeś dziecko i stąd ta fobia.Panie z klas I-III bardzo solidne,opiekuńcze i nauczające. Brak świetlicy to nie problem-w szkole jest zawsze dużo zajęć dodatkowych. Mam tam dziecko w starszych klasach i opinie o szkole znam :)

xola
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 14 czerwca 2014, 10:05
Kontaktowanie:

Re: Szkoła Podstawowa w Krzeczowie

Postautor: xola » sobota, 28 czerwca 2014, 22:01

szkoła jak szkoła, nie jest najgorzej :) poziom może trochę niższy niż w Bch, ale w podstawówce nie jest to raczej aż tak istotne :) jeżeli masz bliżej tutaj, to dlaczego nie? :)

robinson
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 26 czerwca 2014, 22:52
Kontaktowanie:

Re: Szkoła Podstawowa w Krzeczowie

Postautor: robinson » poniedziałek, 30 czerwca 2014, 16:20

Dziękuję za opinie- szkoda , że ich tak mało.Zdobywałam opinie poza internetem - różne .Ponieważ mam czas - bo przeprowadzka jesienią i I klasa w 2015 będę jeszcze słuchać podpowiedzi, Słyszałam .że większość dzieci jednak dojeżdża do Bochni .Przestrzegano mnie przed Panią M. która ma objąć pierwsze klasy za rok.Pewnie zdecyduję się na Bochnię szk.1 :)

osa
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 29 kwietnia 2009, 17:12
Kontaktowanie:

Re: Szkoła Podstawowa w Krzeczowie

Postautor: osa » poniedziałek, 30 czerwca 2014, 21:02

"Gratuluję Ci" robinson :), bo trafione jak kulą w płot: )pisałam tu już ,że mam nadal kontakt ze szkołą , a Pani o której piszesz,jest akurat jedną z perełek w tamtejszym gronie :) Rodzicom i ich dzieciom poświęca swój prywatny czas),chętnie do niej posyłają dzieci nawet rocznikami młodsze bo widać ma lepszą opinię niż tę którą Ty dysponujesz:). Uczy i wymaga,więc jeśli masz takie zdanie jakie masz, to weź lepiej swoje dziecko do Bochni,my w Krzeczowie jesteśmy zadowoleni z naszej szkoły i nauczycieli tu uczących. Mam nadzieję, że może i inni rodzice z Krzeczowa czytają to forum i jeszcze się wypowiedzą .

ooona
Częsty gość
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 3 lipca 2014, 08:04
Kontaktowanie:

Re: Szkoła Podstawowa w Krzeczowie

Postautor: ooona » czwartek, 3 lipca 2014, 08:21

Do Wojtek33.
Drogi Wojtku, ciekawa jestem czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z Panią o której piszesz, bo coś mi się wydaje, że jesteś jednym z tych rodziców, którzy wymagają od nauczycieli, żeby wychowali Twoje dzieci na geniuszy, a sam w tym kierunku nie wiele robisz.
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pani o której mowa jest najlepszym nauczycielem jakiego spotkałam na swojej drodze :) (uczyła mnie).
Podejście do dzieci ma cudowne. Dzieci ją uwielbiają, wystarczy popatrzeć jak dzieci reagują na Panią na zajęciach bądź poza nimi. Pani również wymaga od dzieci co w moim mniemaniu jest dobre, bo będą przygotowane na to co je czeka w klasie 4-6 albo po zmianie szkoły. Sory, ale jakoś nie chciałabym nigdy, żeby moje dziecko trafiło do nauczyciela, który nie daje sobie z nimi rady :/
Drugą rzeczą jest fakt, że Pani świetnie dogaduje się z rodzicami. Zawsze chętnie wysłucha i pomoże :) Więc proponuję Ci się zastanowić zanim kogoś oczernisz.
Co do samej szkoły, myślę, że jest w niej lepiej niż w Bochni. Jest mało dzieci, wszystkie się znają i nikt przed nikim się nie wywyższa bo mieszka w mieście a nie na wsi :/ niestety ale niektórzy ludzie nadal uważają, że ludzie z miasta są lepsi. Zajęcia poza lekcyjne są, wszelakiego rodzaju :) Także robinson nie zastanawiaj się tylko posyłaj Malucha do Krzeczowa :) nie pożałujesz

Wojtek33
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2014, 14:23
Kontaktowanie:

Re: Szkoła Podstawowa w Krzeczowie

Postautor: Wojtek33 » czwartek, 3 lipca 2014, 19:46

Do ooona- Witaj - nie napisałem ,o której Pani piszę i myślę.Wyrażam swoją i nie tylko opinię.Większość osób "napływowych" czuje się nie swojo - obcy i obce dzieci - jak w KLICE- stąd moje opinie- taka jest mentalność nie tylko Krzeczowa- smutne .Pozdrawiam .

ooona
Częsty gość
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 3 lipca 2014, 08:04
Kontaktowanie:

Re: Szkoła Podstawowa w Krzeczowie

Postautor: ooona » piątek, 4 lipca 2014, 07:49

hmmm, ciekawe gdzie ta reszta ludzi, którzy też się czują nie swojo :/ To jakim jesteś człowiekiem wyraża się w tym jak odnoszą się do Ciebie ludzie :) ot cała filozofia :)

Wojtek33
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2014, 14:23
Kontaktowanie:

Re: Szkoła Podstawowa w Krzeczowie

Postautor: Wojtek33 » piątek, 4 lipca 2014, 21:41

Ooono- współczuję- bardzo płytką masz filozofię - żegnam :shock:

ooona
Częsty gość
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 3 lipca 2014, 08:04
Kontaktowanie:

Re: Szkoła Podstawowa w Krzeczowie

Postautor: ooona » poniedziałek, 7 lipca 2014, 09:42

prawda w oczy kole :) pozdrawiam :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Edukacja i szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości